Zapowiedź: Chojniczanka – Lech II

W sobotę, 12 grudnia, o godzinie 16:00 w meczu 18. kolejki II-ligi sezonu 2020/2021, Lech II Poznań zmierzy się na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Na koniec nieudanej rundy jesiennej sensacją byłby nawet 1 punkt wywalczony przez rezerwy Kolejorza.Lech II Poznań po 5 z rzędu meczach bez wygranej i zaledwie 2 zdobytych punktach jest w strefie spadkowej. Kolejorz przegrał 3 kolejne wyjazdowe spotkania nie strzelając w nich żadnej bramki. Rezerwy na wyjazdach poniosły już 7 porażek w 8 meczach a teraz młodych lechitów czeka wyjazd do Chojnic. Miejscowa Chojniczanka to jeden z faworytów do awansu do I-ligi. Spadkowicz z zaplecza Ekstraklasy aktualnie zajmuje barażowe 4. miejsce. Drużyna Chojniczanki Chojnice w ostatnich 2 meczach zdobyła aż 6 bramek i bardzo dobrze spisuje się na swoim obiekcie. Przeciwnik w 8 domowych meczach nie przegrał ani razu notując aż 7 zwycięstw co najlepiej pokazuje, jak trudne zadanie czeka jutro rezerwy Kolejorza, które mogą nie wydostać się ze strefy spadkowej nawet w przypadku sensacyjnej wygranej.

Trener Lecha II Poznań, Rafał Ulatowski będzie mógł w sobotę skorzystać ze wszystkich najlepszych piłkarzy, w rezerwach nikt nie pauzuje za kartki. Nikt nie jest zawieszony także w ekipie Chojniczanki Chojnice szkolonej od lata przez Adama Noconia. Jutro szansę gry mogą otrzymać byli zawodnicy Kolejorza, Mateusz Klichowicz oraz Tomasz Mikołajczak.

Arbitrem sobotnich zawodów w Chojnicach będzie Damian Gawęcki z Kielc. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Chojniczanki wynosi 1.55, na remis 4.70, a na triumf Lecha II 5.00. Decyzją rządu stadion będzie zamknięty dla kibiców. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw będzie dostępna na stronie tvcom.pl w systemie PPV za 15 złotych. Początek meczu 18. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, MKS Chojniczanka 1930 Chojnice – KKS Lech II Poznań w sobotę, 12 grudnia, o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Mickiewicza 12 w Chojnicach. Dla rezerw Kolejorza będzie to ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym.Mecz: MKS Chojniczanka 1930 Chojnice – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 18. kolejka II-ligi 2020/2021
Termin: Sobota, 12 grudnia, godz. 16:00
Stadion: Miejski, ul. Mickiewicza 12, Chojnice
Sędzia: Damian Gawęcki (Kielce)
Miejsce gospodarzy: 4
Miejsce gości: 17
Najlepszy strzelec gospodarzy: 7 – Skrzypczak
Najlepszy strzelec gości: 7 – Sobol
Domowa forma gospodarzy: 7-1-0, 20:5
Wyjazdowa forma gości: 1-0-7, 8:17
Transmisja: tvcom.pl (PPV za 15 zł)
Bukmacherzy 1 x 2: 1.55 – 4.70 – 5.00
Przewidywana frekwencja: (bez udziału publiczności)
Prognozowana pogoda: +1°C, pochmurno
Nasz typ na mecz: 1

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <