Co za wstyd, co za kompromitacja. Lech – Pogoń 0:4

O godzinie 20:30 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17, początek zaległego meczu 5. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021, pomiędzy drużyną Lecha Poznań a zespołem Pogoni Szczecin. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia naszego tradycyjnego przedmeczowego i meczowego raportu NA ŻYWO! z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

Przedmeczowy raport NA ŻYWO

Przed meczem jeszcze bardzo smutna wiadomość. W wieku 63 lat zmarł Eugeniusz Głoziński będący prawdziwą legendą naszego klubu. Lechici zagrają dziś z czarnymi opaskami, mecz poprzedzi minuta ciszy.

19:06 – Dzień dobry z Bułgarskiej! Na kolejnym w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie na żywo prosto z Bułgarskiej. Dziś liczy się tylko zwycięstwo!

19:07 – Poniżej już skład Lecha, jest trochę rotacji, Tiba na „10”, wraca Rogne, jest także Muhar.

19:10 – Obie drużyny są już na stadionie. Pogoń odbyła krótki spacer po murawie.

19:21 – Poniżej także skład gości. Kucharczyk na lewej obronie.

19:22 – Dziś w ramach „Oko na grę” obserwowany będzie Jakub Moder.

19:38 – Bramkarze Pogoni wyszli na rozgrzewkę.

19:50 – Muzyki na stadionie brak, trwa rozgrzewka bramkarzy jak do sparingu niż do meczu o stawkę.

20:00 – Trwa rozgrzewka obu ekip już w komplecie. Nowa murawa wygląda nieźle, pogoda dziś lepsza niż 6 dni temu podczas meczu z Rangers.

20:10 – W razie wygranej Lech przeskoczy na 6. miejsce i do trzeciego Górnika będzie tracił tylko 3 punkty. Taką stratę da się odrobić bardzo szybko. Zwycięstwo jest bardzo, bardzo ważne.

20:11 – Zgromadzonych na stadionie powitał właśnie spiker.

20:20 – Grzegorz Surdyk czyta składy. Za 10 minut zaczynamy.

20:23 – Mecz poprzedzi zapowiadana minuta ciszy ku czci legendarnej postaci Lecha Poznań, Eugeniusza Głozińskiego.

1 min. – Pierwsza akcja Lecha zakończona niezłym dośrodkowaniem Puchacza. Piłkę na końcu łapie Stipica.
2 min. – I już w 2 minucie po akcji Pogoni prawą stroną jest 0:1. Do własnej siatki trafił Rogne.
4 min. – Mogła być szybka odpowiedź Lecha, ale z bliska doskonale broni Stipica.

10 min. – Tiba zamiast uderzać szukał podaniem Ishaka psując całą akcję.
11 min. – Rajd Czerwińskiego zakończony podaniem przeciętym przez obrońcę.
14 min. – Kiks Ishaka w polu karnym, wcześniej podawał Kamiński. To była okazja do wyrównania.

19 min. – Pogoń ma mecz pod kontrola, Lech gra nerwowo.
22 min. – Bednarek obronił uderzenie Kowalczyka.
23 min. – Zablokowany strzał Tiby z kilkunastu metrów.
27 min. – Strzał Modera z lewej nogi z problemami wybronił Stipica.

32 min. – Na boisku kopanina. Lech chce zmienić wynik Muharem, ciężko będzie strzelić bramkę w taki sposób.
38 min. – Ekwilibrystyczny strzał Marchwińskiego. Piłkę wyłapał Stipica.
40 min. – Fatalna strata Muhara w środku pola, Pogoń ruszyła z kontrą i Kowalczyk trafił na 2:0. Jest po meczu.
44 min. – Następna kontra Pogoni środkiem, tym razem bez gola, jedynie kartkę zarobił Crnomarković.
45 min. – Sędzia po VAR nie zmienił swojej decyzji. Lech nadal gra w 11.
45+3 min. – Drygas trafia z karnego. 3:0. Już dawno jest po meczu, dlatego kolejny gol nie robi różnicy.

47 min. – Mocny strzał Kamińskiego pod poprzeczkę sparował Stipica.
54 min. – Kontra Pogoni zakończona celnym strzałem.
56 min. – Następna interwencja Bednarka. Dziś goście dla lechitów w wielu sytuacjach są zbyt szybcy.
60 min. – Lechowi brakuje dziś przede wszystkim jakości i sił. Widoczne jest bardzo dużo zmęczenie całej drużyny.

63 min. – Następna kontra rywala po stracie Marchwińskiego.
66 min. – Kolejne i ostatnie 2 zmiany w Lechu, zszedł Kamiński i Tiba, oszczędzamy się już na kolejny mecz. Tutaj 0:3, 2:3 czy 0:6 nie robi już różnicy.
73 min. – Mało się dzieje. Jeszcze kilkanaście minut do końca.
74 min. – Bardzo niecelne uderzenie Awwada. Widział w ogóle gdzie jest bramka?
76 min. – Dwie interwencje bramkarzy po celnych strzałach. Najpierw Bednarek, potem Stipica.

78 min. – Awwad zdobył gola, ale był spalony.
85 min. – Lech jeszcze coś tam próbuje. 2 minuty, 2 strzały.
90 min. – Zaraz koniec.
90+2 min. – Pogoń zdobywa jeszcze 4 gola.
90+3 min. – Koniec.

5. kolejka PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021, środa, 16 grudnia, godz. 20:30
KKS Lech Poznań – MKS Pogoń Szczecin 0:4 (0:3)

Bramki: 3.Rogne – sam. 40.Kowalczyk 45.Drygas – k. 90+2.Podstawski

Żółte kartki: Crnomarković, Kamiński, Ramirez

Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)

Widzów: (bez udziału publiczności)

Lech: Bednarek – Czerwiński, Rogne (43.Dejewski), Crnomarković, Puchacz – Muhar (46.Ramirez), Moder – Kamiński (66.Butko), Tiba (66.Awwad), Marchwiński – Ishak (46.Sobol).

Rezerwowi: Malenica, Dejewski, Borowski, Satka, Butko, Niewiadomski, Ramirez, Sobol, Awwad.

Pogoń: Stipica – Bartkowski, Zech, Malec, Kucharczyk – Dąbrowski, Drygas (80.Podstawski) – Hostikka (80.Frączczak), Kozłowski (70.Smoliński), Kowalczyk (90.Mruk) – Zahović (70.Benedyczak).

Rezerwowi: Bursztyn, Łasicki, Mruk, Żurawski, Podstawski, Smoliński, Fornalczyk, Benedyczak, Frączczak.

Kapitanowie: Rogne – Drygas

Trenerzy: Żuraw – Runjaic

Stan murawy: Dobry (równa płyta boiska)

Pogoda: +5°C, pochmurno

Miejsce: Stadion Miejski (ul. Bułgarska 17, Poznań)

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

391 komentarzy

1. robson pisze:

No to jeszcze tylko wpierdol od milicyjnego bankruta i wakacje.

2. legat79 pisze:

Rogne
    To już są kur…. kpiny z Nas

3. Sapuaro pisze:

szkoda że Crno nie dostał czerwonej i nie wpadła 3 bramka xD

4. fox pisze:

Tam ważne czy Rogne się posypie czy nie.Tak gówno i tak gówno.Sezon stracony.Do widzenia.

5. J5 pisze:

Dramat

6. Erwin pisze:

Nie wierzę kurwa, nie dość że 2:0 to jeszcze kontuzja Rogne, nie mam siły, idę spać

7. slavo1 pisze:

Moim zdaniem czerwona dla Crnomarkovica

8. Max Gniezno pisze:

Coś brak dziś komentarzy miłośników zarządu .
    Patrzcie i oglądacie …

• robson pisze:

Spoko. Zaraz przyjdzie Walter i powie, że wszystko jest cacy i osiągamy wyniki na miarę potencjału.

12. Bart pisze:

Gra zaczęła się sypać odkąd Żuraw postanowił wypierdolić ze sztabu Bartkowiaka i Skrzypczaka. Przypadek?

• selda pisze:

Nie sądzę.

• kacu.red pisze:

Nie sondze.

Tego Skrzypczaka, którego pogonili z Mielca?

Tak tego, tylko czy uważasz, że w Stali mają takich samych zawodników i mogą grać taka samą taktyką jak Lech? Jest takie przysłowie, że lepsze jest wrogiem dobrego! Po co było zmieniać, skoro to działało?

• kibic007 pisze:

Nie każdy dobry asystent to dobry pierwszy trener. Też nie każdy solidny trener ligowego średniaka, sprawdzi się w topowym klubie itd. (np. David Moyes), dlatego też są trenerzy „specjaliści” od utrzymania w lidze, jak mają o coś więcej grać to mają problemy.

13. Max Gniezno pisze:

Czerwo ? ?

14. ArekCesar pisze:

Jaja, dał korzyść i granie, a teraz cofa akcję.

19. piotr06 pisze:

To była czerwień jak nic. Ten mecz to kabaret w chuj.

20. El Companero pisze:

miało być 12 pkt, będą 4… Wesołych Świąt

21. tomasz1973 pisze:

Jeszcze Przybył się pogubił…
    Kurwa o co w tym wszystkim chodzi, zamknijmy już ten projekt Lech rutka, bo tu się nic pozytywnego już nie wydarzy. Rutek wypierdalaj z tym całym swoim cyrkiem!

31. Sapuaro pisze:

czemu VAR nie wyjaśnia że nie powinno być karnego?

36. tomasz1973 pisze:

Przybył to kolejna jakaś popierdółka, po chuj jest ten jebany var.
    Tu będzie dzisiaj taki pogrom, że 5-1 ze Szczecina będzie pięknym wynikiem.

43. Pawlisko pisze:

To co się dzieje na VAR to jest kurwa parodia. Ja już nawet na wynik nie jestem wkurwiony, tylko się śmieję, ale jak nas tak kręcą to wytrzymać nie mogę. I możemy przegrywać 0:5, ale takiej kpiny nie zniosę przy varze.

44. robson pisze:

Kotleszka: „Nieprawdopodobne jak Lech dał się stłamsić na własnym obiekcie Lechowi Poznań” Niby przejęzyczenie, a w sumie prawda.

45. Didavi pisze:

Co to kurwa ma być

46. smigol pisze:

Idz pan w chuj!!!! IDŹ PAN W chuj!!!!!!!!!

47. tomasz1973 pisze:

Bramki tracimy po samobóju, karnym, którego nie powinno być i po stracie zawodnika, którego tylko Żuraw wie po co znalazł się na boisku!

48. Krzysztof pisze:

Rutkowski wypierdalaj!!!!!!!!

49. Michu73 pisze:

Kolejny mecz, pomijając naszą słabą grę, w którym czarna mafia robi z nami co chce. W ramach protestu, nie wyszedłbym na drugą połowę a potem powtórzenie meczu! Takie akcje ostatnio są całkiem skuteczne. Może by się udało??

50. MaPA pisze:

Pamiętacie przed paru laty baner >Pogoń – Lech 0 : 5 zapraszamy do Szczecina”.Ciekawe jaki będzie wisiał jutro?

51. Didavi pisze:

Przybył jest pijany. Nie wychodzić na drugą połowę. Żuraw chyba też z nim pił wystawiając Muhara.

52. Bart pisze:

Ale dlaczego ten osioł z gwizdkiem nie sprawdził tego na varze? Przecież to była czysta interwencja Crno

53. smigol pisze:

W sumie pogoń do przerwy prawie jak Benfica z rezerwami ???

54. Wuchta pisze:

Przed maczem rozmawiam z kuzajem dla żartów- trzeba obstawiać Pogoń bo dobry kurs, jeszcze można by obstawiać kontuzję Rogne. Jak to życie potrafi zaskoczyć. Co do meczu to skandal. Takich zawodników, antytalentów jak Muchar, Czarnymarek to naprawdę ja nie pamiętam. Co gorsza trener jeszcze na nich stawia.

• olos777 pisze:

Trener na nich stawia bo innych w kadrze nie ma!To kogo ma wstawić?Siebie?Ale mamy skład na 3 fronty!!!!!!

Nie ma? Jest Satka, jest Awadd, wówczas Tiba grałby niżej.

• Wuchta pisze:

Jest gorzej. My nie mamy składu na 1 front. Niestety młodzi stracili formę i nie ma kompletnie kogo wstawić. Brawa dla zarządu. Od 10 lat polityka transferowa jest żenująca.

55. Grossadmiral pisze:

wstyd jak chuj nie do opisania. Pisałem że Rogne nie jest zły i że się nadaje k*urwa nie nadaje niech spierdala do zusu po rente bo to jakas paranoja co tydzien kontuzje łapać jeszcze ten swojak z czterech liter

56. slavo1 pisze:

Ja tam myślę, że teraz to możemy skupić się na walce na jednym froncie. Chociaż – jeśli jakimś cudem przebrniemy Radomiaka – to w następnej rundzie trafimy na jakiegoś tuza z 1 ligi i …. będziemy się mogli skupić na przygotowaniach do nowego sezonu. A wtedy to , ho ho !!! klękajcie narody i kupujcie karnety ( przepraszam nie będzie wejściówek), kupujcie koszulki,… albo w dupę nic nie musicie robić bo nam to do niczego nie jest potrzebne.

57. Dula pisze:

Poczekamy za jakimś sukcesikiem następnych 5 lat.

58. Pawel68 pisze:

100% nie było karnego!Teraz widziałem powtórkę!Ale był…

59. kibic007 pisze:

Przybył + załoga VAR – TOP forma z tym karnym, gratulacje dla zawsze nieomylnych polskich sędziów

60. PAWEL pisze:

ale ten Żuraw się pogubił…

61. MARCINzKALISZA pisze:

Śmiech przez łzy.
    Panie i Panowie zaczynam przyjmować zakłady jak wysoko dzisiaj Lech przegra? Ja stawiam na 5-0.
    Tylko nie wiem czy poznam wynik bo zastanawiam się czy wogule oglądać 2 połowę.

62. olos777 pisze:

Szkoda nerwów na te pizdy!

63. tylkoLech pisze:

Pierwszą połowę płakałam, drugiej nie dam rady oglądać. Mam dosyć ?

64. slavo1 pisze:

Gdybym był na miejscu Żurawia to teraz wystawiłbym nową czwórkę poprzez losowanie w szatni. Bo i tak bez znaczenia. Albo nie. Wstawiłbym Sobola Borowskiego i Niewiadomskiego + Ramireza (albo losowanie 4)

65. 100h2o pisze:

Dodam przpadkowego na murawie sędziego i VARślepców .

66. kibol z IV pisze:

Kibice Lecha … mamy w klubie PATOLOGIĘ na każdym szczeblu.

67. pewniak pisze:

Utrzymają te bohaterskie 0:3, czy będzie gorzej?

68. Lawyer pisze:

Ehh to już nawet nie jest wcieranie soli w rany kiboli to jest lanie płynnego żelaza na łeb, ciężko jest być fanem Kolejorza oj ciężko.

69. Juliusz Cezar pisze:

No i co znawcy i obrońcy Rogne Czarnegomarka to jest dno Bednarek następne dno.
    Marchwiński kolejne dno
    Muhar kolejne dno.

70. mahum pisze:

Gdzie jest Marazz, który twierdził, że mamy najlepszy skład w lidze i najlepszą trójkę stoperów? To jest kabaret.

71. Niebieski77 pisze:

Niestety tym meczem przeglalismy sezon a eliminacje ligi Europy zamazały nam obraz Lecha. Nie mieliśmy drużyny na walkę na 3 frontach a nasza obrona to sabotaż.Chyba większość z nas dała się nabrać że może się coś zmienić.Czeka nas kolejna przebudowa drużyny ligę skończymy w środku stawki i małym plusikiem będzie fakt że na jesień zagramy sobie na luzaczku w 18 nasto zespołowej e klapie

72. deel pisze:

Ostatnio na var zauważyli, że piłka musnęła rękawiczkę Ishaka, dzisiaj nie zauważyli wybicia piłki przez Crno i tego, że to piłkarz Pogoni go kopnął. To się nadaje do prokuratury. Inna sprawa to kartki. Jeżeli Crno w 45 minucie faulował to powinna być czerwona kartka. Dostał żółtą. Za chwilę podobno fauluje piłkarza Pogoni w polu karnym i jest jedenastka. Według wytycznych to jest z automatu żółta. Druga. I nic… Po co są przepisy? Dla kogo? Inna sprawa, że nasi zawodnicy ofensywni z reguły chowają się za rywali. To było mega widoczne przy stracie Muhara – on nie miał komu zagrać (!) a jest nas na boisku jedenastu, gdzie była reszta? Zresztą po samobóju to drugą bramkę zajebał również Rogne. Mógł zaasekurować, ale sobie przeziębił mięśnie i nie dobiegł. Jak zwykle…

73. Miglantz pisze:

I jeszcze Isak zdjęty. To jest kurwa sabotaż

74. Radomianin pisze:

Jakby było 1 do 0 do przerwy to bym był zły a tak nawet ten karny mnie nie denerwuje.bo i tak czarny powinien mieć czerwien za ten faul to chyba im sędziowie zamiast czerwieni dali karnego. Szkoda że trener nie ma jaj.powinien zesłać kilku zawodników do rezerw a najlepiej na Sybir do kolchozow .co za żałosny śmieszny mecz.na początku pisane było że są jeszcze wierzący w mistrzostwo hehe.i jak teraz? Nadal jest wiara? Defensywa do wyjebania cała oprócz Puchacza który jest najlepszy z naszych w tym meczu…biedak.. Ishak już widać wkurwiony byl w kilku sytuacja ch

75. Sapuaro pisze:

Ishak jakaś kontuzja

76. 100h2o pisze:

Przegrana oczywista, ale litości – w Milecu VAR i prawidłowo zdobyta nieuznana bramka, w Poznaniu VAR i oczywista i czysta interwencja Czarnego, gracz Pogonie kopie w nogę lechitę i…. karny dla… Pogoni. Ok jest żle, ale takie jajca? Lechici grają pizdowato, ale litości, to jest rżnięcie na żywca Lecha!

77. tomasz1973 pisze:

Ja wiem, że ten mecz jest przegrany i Isaka się teraz oszczędza na kolejny meczy, ale na litość boską czy nie można spróbować teraz grać na 2 napastników? Co zmieni te 45 min w zmęczeniu/odpoczynku Szweda?

• deel pisze:

Ishak od 20 minuty miał jakiś problem mięśniowy. Tak to wyglądało w tv.

78. kibic007 pisze:

Żuraw zawinił, Ishaka powiesieli

79. Szymek pisze:

to jest circus i skandaloza..
    Błąd Muhara palce lizać, jeszcze wracał truchickiem jakby byl na treningu, po czymś takim to do rezerw i koniec kariery w KKS. Co do karnego, był/nie było sędzia ma interpretacje tak szeroką, że może się obronić, a ten dureń co faulował przecież wie , że ma prawie czerwoną karte i wchodzi na styku ..

80. Sapuaro pisze:

i kolejną setkę Stipica wyciąga, Bednarek kopnąłby się w czoło tracąc taką bramkę

81. Radomianin pisze:

To się nazywa bramkarz.dziwnie się ogląda ludzi którzy są bramkarzami i umieją bronić..naprawdę dziwnie to się ogląda jak się jest kibicem Lecha

82. legat79 pisze:

Kurwa ja tego nie pojmuje taka Pogoń może ogarnąć Pana bramkarza a Lech wynalazł ręcznik

83. kibol z IV pisze:

ZURAW ODLECIAŁ KOMPLETNIE…Sobol za Ishaka 😀

84. Niebieski77 pisze:

Ile znaczy dobry bramkarz właśnie widzieliśmy

85. Pawlisko pisze:

Normalnie mecze, w których drużyna wychodzi z 0:3 się zdarzają. No ale jak my nie możemy wyjść od 0:1 to o czym tutaj mówić.

86. tomasz1973 pisze:

Ciekawe czy te kurwy z Wronek oglądają ten mecz? A jak oglądają, czy zdają sobie sprawę jak wyglądać powinien bramkarz? My mamy na kilku pozycjach jednych z najlepszych graczy w lidze (zajechanych, to druga sprawa), ale na bramce mamy akurat najsłabszego frajera jaki jest w składach zespołów eklapowych, niektóre kluby mają nawet rezerwowego golkipera niż my podstawowego, nie szukając daleko Warta o takim Stipicy to nawet pisać nie trzeba.

87. slavo1 pisze:

Śmiem twierdzić, że zdobycze bramkowe Pogoni na tym się nie skończą…

88. Kuki pisze:

Wypompowani z sił, nadziei pomysłu na grę…

89. fox pisze:

tak slavo też tak twierdzę.

90. piotr06 pisze:

Jak milicja wyjdzie na nas tak jak na szmatę, to zajebią nas śmiechem.

91. PAWEL pisze:

ogólnie wszyscy źle, ale za tego Muhara w pierwszym składzie to Żuraw jest cymbał jakich mało

92. Kuki pisze:

Pokaz bezsilności.

93. Radomianin pisze:

Po chuj Butko i awwad.po chuj.zamiast dać młodym zagrać.kurwa mać..ale on jaj nie ma.i tak przegrali w wiekoszci wypełniacze koszulek mecz.daj trenerze młodym zagrać.oni mają siły biegać.kurwa mac

94. misha pisze:

Lech ostatnio faktycznie promuje młodzież – Skibicki, Szelagowski, Kowalczyk! Brawo Wy!