XI Plebiscyt Kibiców Lecha Poznań – Oddaj swój głos w 25 kategoriach. Oceń 2020 rok

2020 rok był czasem małego Lechowego progresu, ale nie takiego, który dawałby nadzieję na lepszą przyszłość w tym na długo oczekiwane sukcesy. Wiosną Kolejorz długo odrabiał straty aż w lipcu po raz 16 w historii zdobył medal Mistrzostw Polski, jesienią po brawurowych eliminacjach awansował do Ligi Europy po 5 latach przerwy a pod koniec roku zawalił wszystko co wcześniej wypracował kończąc bardzo słabą jesień na dopiero 9. pozycji w PKO Ekstraklasie, która została przegrana jeszcze w tym roku. Zanim odkreślimy minione miesiące grubą kreską czas ocenić 2020 rok biorąc udział w XI edycji plebiscytu KKSLECH.com.Podobnie jak to miało miejsce w 10 poprzednich latach znów można oddawać głosy w kategoriach, które cieszyły się sporym zainteresowaniem internautów. W 8 ostatnich latach Lechowy plebiscyt KKSLECH.com składał się z 25 zagadnień i tym razem oczywiście jest tak samo. W plebiscycie 2020 w porównaniu z tym za 2019 rok jest aż kilka nowych kategorii.

W naszym plebiscycie głosować można przez 3 tygodnie, czyli od wtorku, 22 grudnia od godziny 00:00 aż do wtorku, 12 stycznia do godziny 23:59. W każdym pytaniu jest pięć możliwości do wyboru, ale tradycyjnie zaznaczyć można tylko jedną. Wyniki plebiscytu będą ogłaszane identycznie jak w poprzednich latach, czyli częściami i po kolei począwszy od środy, 13 stycznia. Do tego czasu rezultaty są niewidoczne dla głosujących. Wszelkie pytania w sprawie plebiscytu można zadawać w komentarzach.

Żeby wziąć udział w plebiscycie należy oddać swój głos w każdej z poniższych kategorii i kliknąć na samym dole na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji głosowania tylko w pojedynczych kategoriach. Po prawidłowym oddania głosów w miejscu formularza z plebiscytem wyświetli się stosowny komunikat. Linki do multimediów przydatnych do przypomnienia sobie goli (kategoria 7) znajdują się poniżej. Przed oddaniem głosów w tej kategorii za pomocą tych linków można sobie przypomnieć wszystkie bramki.

Kategoria 7:

> Gol Modera na 3:0 w meczu z Rakowem 3:0 (wiosna)
> Gol Modera na 1:0 w meczu z Pogonią 4:0 (wiosna)
> Gol Modera na 1:0 w meczu z Piastem 2:0 (wiosna)
> Gol Ramireza na 2:0 w meczu ze Zniczem 3:2 (jesień) – od 1:36
> Gol Ramireza na 3:2 w meczu z Rakowem 3:3 (jesień)XI Plebiscyt Kibiców Lech Poznań KKSLECH.com – Zagłosuj w 25 kategoriach! Oceń mijający 2020 rok

UWAGA! W razie problemów z wyświetlaniem plebiscytu na smartfonie odwróć ekran poziomo

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

18 komentarzy

 1. Michu73 pisze:

  Z pozytywów, gdzie mogłem głosowałem na Tibę. Prawdziwy lider, kapitan i przywódca naszego LECHa. Dawno nie było takiego piłkarza w składzie. Aby jego kariera w Poznaniu była udana (czego jemu i sobie życzę), brakuje jakiegoś trofeum. Byłby wstyd mieć takiego piłkarza w zespole i nic nie wygrać na krajowym podwórku.

  • inowroclawianin pisze:

   I ten wstyd nadchodzi niestety. Znów bez MP. A oprócz Tiby jest Ishak, który dorównuje Tibie poziomem. Ta dwójka nie zawiodła w 2020. Takie transfery powinny być w Lechu a nie jakieś dziady typu Muhar, czy Kaczarawa. Nie ten poziom.

 2. Kosi pisze:

  Bardzo trudne niektore mozliwosci, dobry plebiscyt. Pokazuje troche jak wiele sie dzialo w tym roku mimo czasu pandemicznego

 3. Przemo33 pisze:

  Bardzo trudny plebiscyt, aż czasami szkoda, że nie da się wybrać więcej niż jednej opcji, bo czasami pasują dwie, trzy, a nawet wszystkie. W kilku kategoriach wybór jednej opcji był przyjemnością, a znowu w innych przykrą i niemiłą sprawą.

 4. kilo82 pisze:

  Zagłosowane, wybór czasem trudny, rzeczywiście przy niektórych pytaniach chciałoby się wybrać więcej niż tylko jedną odpowiedź.

 5. Wamp pisze:

  Ja się chce tylko zapytać, gdzie są osoby które twierdziły, że F.M odpali do końca roku?

  • selda pisze:

   Skręć gaz. Rok się jeszcze nie skończył. Odpali w Sylwestra, jak wszyscy.

 6. Bart pisze:

  Thomas Rogne jest takim fachowcem że pechowo przegra głosowanie na największego pechowca. Tak będzie, zapisz to faken.

  • Bart pisze:

   Pechowcem*

   A fachowcem to jest autokorekta w moim telefonie

   • Soku pisze:

    Spoko, bywa jeszcze gorzej, mamy z Kobitą oboje telefony od Xiaomi i jest chyba w OS jakiś bug, który korzysta z jakichś kopii SMS-ów w chmurze, bo zdarza się, że wiadomości przychodzą nam posklejane jedna z inną. Losowo zupełnie.

    Przykład? Piszemy sobie o boksie: „No były deski i potem to zamroczenie ale jest megawytrzymały, prawjeszcze trochę kurczaka w galarecie swojej roboty”.
    😀

    Najlepsze w tym, że od paru lat używamy oboje Xiaomi i problem istnieje od dawna, kasowanie archiwalnych wiadomości nic nie daje, a czasem skośne tak to zdolnie sklejają, że dopiero po jakimś czasie idzie się zorientować.
    ?

   • Pawelinho pisze:

    Soku

    To chyba każdy tak ma bez względu na markę „aparatu” jak to w dawnych czasach nazywali. Bo ja mam podobnie z Sony Xperią i też jakieś dziwadła językowe czasami wychodzą i potem człowiek czyta to co napisał nie widząc w tym nic sensownego bo autokorekta itp bzdury lub przykład z zapamiętywaniem wyrazów lub ich błędnych zapisów. Także znam ten ból.

 7. Pawelinho pisze:

  To był bardzo dziwny rok i przy wielu mimo wszystko pewnych moich wyborach co odpowiedzi nadal mam pewne wątpliwości bo jak dla mnie wszystkie są możliwe, ale do jednego pytania mam zastrzeżenie tzn do 20 gdyż ten punkt powinien być wspólny tzn „Najgorszy ruch zarządu 2020 roku:” w tym możliwie o jedną więcej odpowiedź bo ten dwa można byłoby złączyć razem „Brak sprowadzenia latem nowego środkowego obrońcy” i „Brak sprowadzenia latem nowego środkowego pomocnika”. Z roku na rok wybór jest zdecydowanie trudniejszy niż był do tej pory.

  • Max Gniezno pisze:

   No..przy niektórych odpowiedziach trzeba było głęboko się zastanowić.
   W przypadku zapytania o obrońcę roku mogliście się zlitować. Jakieś puste pole, pajacyk, bałwan lub cokolwiek innego uzyskałoby większą liczbę głosów.

 8. Sp pisze:

  Ciężko przy niektórych wybrać 1 odpowiedz, ale taki już urok plebiscytów

 9. ArekCesar pisze:

  Najczęściej pojawiające się odpowiedzi to Tiba i Marchwiński. A tak poza tym to zobojętnienie tym co się widzi w wykonaniu Lecha. Szkoda tego co wydawało się, że może zostać fajnie poskładane w jeden cel-Mistrzostwo. Ale o tym znowu możemy tylko pomarzyć.
  Pozostanie tylko wkurw na to co jest i będzie zaraz.

 10. Ostu pisze:

  Ok…
  Ankieta wypełniona – jest spokój i można było się chwilę zastanowić – choć większość „odpowiedzi” była raczej oczywista – przynajmniej dla mnie…

 11. F@n pisze:

  Ciężko było. W wielu pytaniach starałem się sięgać do tych miłych wspomnień. W niektorych niestety się nie dało, a czasem pasowały zarówno te pozytywne jak i negatywne.

 12. mario pisze:

  obrońca roku – dobre…