Najmłodsze roczniki po jesieni

W listopadzie rundę jesienną sezonu 2020/2021 oprócz drużyny rezerw, juniorów starszych, juniorów młodszych i trampkarzy starszych zakończyły też najmłodsze młodzieżowe zespoły Lecha Poznań. Kolejorz w najmłodszych rocznikach nie zdominował rywali, lecz akurat w tym przypadku wyniki nie były najważniejsze.



Mimo trwania epidemii koronawirusa najmłodsi lechici rozegrali jesienią bardzo dużo spotkań. W minionej rundzie Warta Poznań zdetronizowała Akademię Reissa Poznań, która w ostatnich latach najczęściej wygrywała grupy w najmłodszych juniorskich rocznikach.

“Zieloni” zwyciężyli w aż 4 grupach w których uczestniczył Lech Poznań. Klub z Drogi Dębińskiej wygrał jesienne zmagania trampkarzy C1, trampkarzy C2, młodzików D1 i młodzików D2. Kolejorz wszędzie był w czołówce, choć musiał ustąpić dzieciom reprezentującym np. Błękitni Wronki, koniński oddział akademii Reissa czy Canarinhos Skórzewo.

Lech Poznań był za to najlepszy w swojej grupie w kategorii orlików E1 zwyciężając we wszystkich meczach i w II-lidze orlików E1. Kolejorzowi udało się także wygrać grupę 3 w orlikach E2 oraz w żakach F1. Jesienią w różnych kategoriach wiekowych rywalizowały też szkółki zrzeszone w LPFA.



C1 trampkarze – liga wojewódzka grupa 1

1. Warta Poznań 33 pkt.
2. Lech II Poznań 25 8-1-2, 51:7
3. Kania Gostyń 24
4. AP Reissa Poznań 21
5. AKF Poznań 19
6. Canarinhos Skórzewo 19
7. Polonia Środa Wlkp. 16
8. Nielba Wągrowiec 13
9. SFF Drajera Poznań 12
10. SKS 14 Poznań 6
11. Obra Kościan 4
12. Unia Swarzędz 0

C2 trampkarze – liga wojewódzka grupa 1:

1. Warta Poznań 24 pkt.
2. Błękitni Wronki 24
3. AP Reissa Poznań 18
4. Lech Poznań 16 5-1-3, 30:13
5. Calcio Wągrowiec 15
6. Suchary Suchy Las 12
7. Koziołek Poznań 9
8. Mieszko Gniezno 8
9. Unia Swarzędz 5
10. Orlik Poznań 1

D1 młodzik – liga wojewódzka grupa 1:

1. Warta Poznań 35 pkt.
2. AP Reissa Poznań 34
3. Lech Poznań 29 9-2-3, 48:13
4. Polonia Środa Wlkp. 24
5. Unia Swarzędz 17
6. SKS 13 Poznań 13
7. Calcio Wągrowiec 7
8. Canarinhos Skórzewo 4

D2 młodzik – liga okręgowa grupa 1

1. Warta Poznań 23 pkt.
2. AP Reissa Poznań 21
3. Canarinhos Skórzewo 20
4. AP Reissa Konin 19
5. Lech Poznań 16 5-1-3, 51:18
6. Orlik Poznań 12
7. Błękitni Wronki 9
8. LKS Ślesin 9
9. MKS Trzemeszno 3
10. Oranje Sport Konin 0

E1 orlik – liga okręgowa grupa 3:

1. Lech Poznań 30 pkt. 10-0-0, 85:16
2. Mieszko Gniezno 27
3. LPFA Skoki 24
4. Polonia Środa Wlkp. 16
5. Kotwica Kórnik 14
6. Victoria Września 13
7. LPFA Poznań-Rataje 12
8. Nielba Wągrowiec 10
9. Piast Kobylnica 10
10. Koziołek Poznań 6
11. Błękitni Owińska 0

E1 orlik – II-liga okręgowa grupa 8:

1. Lech Poznań 24 pkt. 8-0-0, 105:22
2. LPFA Poznań-Bułgarska 18
3. Stella Luboń 7
4. Przemysław Poznań 6
5. Las Puszczykowo 4

E2 orlik – liga okręgowa grupa 7

1. AP Reissa Poznań 21 pkt.
2. Lech Poznań 20 6-2-0, 59:23
3. Wielkopolska Komorniki 19
4. Suchary Suchy Las 15
5. Canarinhos Skórzewo 13
6. SF Luboń 9
7. Błękitni Wronki 4
8. Koziołek Poznań 3
9. OSP SĄTOPY 1

E2 orlik – II-liga okręgowa grupa 3

1. Lech II Poznań 22 pkt. 7-1-2, 52:29
2. Unia Swarzędz 21
3. MKS Trzemeszno 15
4. Jurand Koziegłowy 13
5. AP Reissa Dopiewo 9
6. Lider Swarzędz 9

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <





Dodaj komentarz