Podsumowanie plebiscytu na użytkownika 2020

19 stycznia zakończyła się już XI edycja plebiscytu na najlepszego użytkownika KKSLECH.com w danym roku trwająca od 22 grudnia 2020 do 19 stycznia 2021. Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią pora na podsumowanie całej zabawy 128 kibiców Kolejorza, którzy przez blisko miesiąc rywalizowali między sobą o miano tego najlepszego, którego komentarze najbardziej podobały się innym internautom w ubiegłym roku.Prawie miesiąc towarzyskiej rywalizacji

XI w historii plebiscyt na najlepszego użytkownika KKSLECH.com już 7 rok z rzędu był aż tak długi. Rywalizacja 128 użytkowników, 7 rund, blisko miesiąc głosowania i wspólnej zabawy zakończyła się 3 w historii i 2 z rzędu zwycięstwem kibica o nicku „Siódmy majster”. XI edycja plebiscytu odbyła się w tych samych terminach co X jubileuszowa edycja i ponownie uatrakcyjniła zimową przerwę na KKSLECH.com.

W poszczególnych rundach na użytkowników biorących udział w towarzyskiej zabawie głosowało od 220 do nawet 300 osób. W newsach do głosowania oddano łącznie kilkaset komentarzy, nie brakowało ciekawych par wylosowanych przez komputer, zaciętych kibicowskich rywalizacji, odpadnięć rozstawionych internautów KKSLECH.com nawet już w I fazie czy szczęśliwych awansów dzięki rozstawieniom.

Plebiscyt na użytkownika KKSLECH.com z jednej strony jest fajną towarzyską zabawą, ale z drugiej strony jest on trochę brutalny przez konieczność szybkiego wyeliminowania użytkowników mających potencjał dojścia nawet do finału. Choćby już w pierwszych dwóch rundach odpadli tacy kibice jak m.in. Piknik, paqero, Dula, John, ryszbar, smigol, MaPA, torreador, Piasek, Przemo33, Radomianin czy El Companero, których komentarze bardzo fajnie się czyta.

Zasady plebiscytu są jednak takie a nie inne, naprawdę mocni użytkownicy m.in. przez brak rozstawień szybko odpadli z corocznej rywalizacji, choć w 2020 roku byli na KKSLECH.com bardzo aktywni. To pokazuje jak trudnym wyborem jest oddanie głosu na jednego z kibiców, ktoś zawsze musiał odpaść co nie oznacza, że był w czymś gorszy od drugiego internauty.

Tak naprawdę wygrali wszyscy!

Mimo końcowego zwycięstwa Siódmego majstra tak naprawdę plebiscyt 2020 wygrali wszyscy kibice Lecha Poznań biorący udział w tej zabawie, czyli 128 nominowanych internautów w plebiscycie KKSLECH.com 2020. Cieszymy się, że podczas trwania zabawy panował wzajemny szacunek kibiców do siebie w tym brak jakichkolwiek walk czy przepychanek. Podczas trwania plebiscytu 2020 znów nie było utarczek, przepychanek, chamskich odzywek czy niezdrowej rywalizacji, by za wszelką cenę awansować dalej jak miało to miejsce np. 5-6 lat temu. Wszyscy internauci biorący udział jak i głosujący wiedzieli o co chodzi w tej corocznej towarzyskiej zabawie. To w końcu tylko luźna rywalizacja, która ma za zadanie m.in. uatrakcyjnić przerwę zimową. Lechowy plebiscyt 2020 zapamiętamy jako spokojną rywalizację kibiców w której nie brakowało ciekawych par. Dumni ze swojego wyniku mogą być tacy użytkownicy jak m.in. Grossadmiral, Jacek_komentuje czy Zlapany na ofsajdzie, którzy na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy mocno ugruntowali swoją pozycję na tej witrynie. Kibicką, która zeszła najdalej okazała się użytkowniczka tylkoLech (1/8 finału).Jeden z faworytów znów wygrał

Droga finalistów do decydującego boju była bardzo interesująca. „Siódmy majster” wygrywając plebiscyt 2020 nie miał łatwo, musiał wyeliminować m.in. El Companero, Ostu, tomasza1973 czy użytkownika leftt, którego 12 miesięcy temu pokonał w finale. Z kolei „kibol z IV” dochodząc do historycznego, bo pierwszego w swojej historii finału pokonał objawienia zabawy za 2020 rok – Zlapany na ofsajdzie oraz Jacek_komentuje.

Droga „Siódmy majster” do zwycięstwa 2020:

Siódmy majster – klaus 83% – 17%
Siódmy majster – El Companero 68% – 32%
Siódmy majster – Pawel68 70% – 30%
Siódmy majster – Ostu 68% – 32%
Siódmy majster – tomasz1973 57% – 43%
Siódmy majster – leftt 68% – 32%
Siódmy majster – kibol z IV 59% – 41%

Droga „kibol z IV” do finału 2020:

kibol z IV – przem37 81% – 19%
kibol z IV – slavo1 59% – 41%
kibol z IV – MARCINzKALISZA 60% – 40%
kibol z IV – Grimmy 55% – 45%
kibol z IV – Zlapany na ofsajdzie 69% – 31%
kibol z IV – Jacek_komentuje 55% – 45%
kibol z IV – Siódmy majster 41% – 59%

Poprzedni zwycięzcy plebiscytu:

2020 – Siódmy majster
2019 – Siódmy majster
2018 – Grimmy
2017 – Siódmy majster
2016 – Mouze
2015 – Mouze
2014 – Classic
2013 – tomasz1973
2012 – Pyra
2011 – luis
2010 – ArekCesar

Współczynniki najlepszej 16 na plebiscyt 2021

Każdy z 16 użytkowników, który dotarł do 1/8 plebiscytu 2020 otrzymuje współczynnik, czyli bonusowe głosy na kolejny plebiscyt 2021. Listę użytkowników rozstawionych i ich współczynniki podajemy poniżej. Podobnie jak ostatnio najwyżej sklasyfikowani kibice plebiscyt na użytkownika roku 2021 zaczną po prostu z bonusowymi głosami pomagającymi łatwiej przechodzić poszczególne fazy do 1/8 finału. Ta grupa internautów start w plebiscycie 2021 ma zapewniony już teraz.

20 – Siódmy majster
15 – kibol z IV
15 – leftt
15 – Jacek_komentuje
10 – Didavi
10 – Zlapany na ofsajdzie
10 – Grossadmiral
10 – tomasz1973
5 – Grimmy
5 – tylkoLech
5 – Bart
5 – inowrocławianin
5 – Soku
5 – Ostu
5 – Ekstralijczyk
5 – Michu73

Za rok edycja numer 12!

XI edycja plebiscytu 2020 za nami, po jej zakończeniu nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy głosowali i pogratulować biorącym udział, a także zaprosić na kolejną XII już edycję plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2021. Są już pewne pomysły na reformę zabawy, mamy kilka miesięcy na obmyślenie ewentualnego nowego regulaminu, najpóźniej pod koniec października zostaną ogłoszone wstępne zasady corocznej zabawy kibiców Lecha Poznań.

Chcecie znów znaleźć się w gronie 128 nominowanych? Nie ma problemu. Wystarczy, że w ciągu trwającego już roku regularnie będziecie korzystali z KKSLECH.com dyskutując przez pełne 12 miesięcy z innymi kibicami o sprawach Lechowych. Regularnie aktywność da Wam przepustkę do znalezienia się w gronie nominowanych pod koniec bieżącego roku.

Wielu internautów już od pierwszego dnia stycznia ostro pracuje, aby znaleźć się w gronie nominowanych. Jeśli chcesz być wyróżniony i wziąć udział w XII edycji plebiscytu na najlepszego użytkownika KKSLECH.com zacznij mocno pracować na nominację już teraz. Za niecały rok odbędzie się kolejna, trwająca blisko miesiąc zabawa i towarzyska rywalizacja użytkowników o miano tego najlepszego!

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

4 komentarze

 1. Pawel1972 pisze:

  Siódmy majster jedzie na dopingu! 😀

 2. kibol z IV pisze:

  @redakcja
  W „moim” zestawieniu brakuje jednej rywalizacji 🙂 Mam sześć a powinno być siedem 🙂

 3. Przemo33 pisze:

  W sumie obecny format, zasady i regulamin plebiscytu bardzo mi się podobają i nie wiem jak inni, ale nie zmieniałbym go za bardzo. Ale oczywiście to tylko moje skromne zdanie, niech redakcja decyduje. Może zaskoczycie nas pozytywnie, co nie raz już wam się udało, ale tak czy inaczej, niezależnie od wszystkiego, za rok znowu będzie fajna zabawa w kolejnym, już 12 plebiscycie.

 4. F@n pisze:

  Mi też się podoba obecny system rywalizacji, choć np. faza grupowa byłaby ciekawa. Z drugiej strony chyba nie starczyłoby na to czasu. Turniej i tak jest dosyć długi.