Wyniki sondy: Niezdecydowanie co do pucharów

Przez ostatni tydzień w jednej z wiadomości na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna sonda z zapytaniem czy Lech Poznań awansuje wiosną do europejskich pucharów 2021/2022? Po tygodniu pora na wyniki niedawnej ankiety z której ciężko coś wywnioskować.Padł nowy rekord. Rezultaty żadnej ankiety nie były jeszcze aż tak wyrównane, kibice Kolejorza nie mogli się zdecydować na nic konkretnego, wśród nich panują duże różnice zdań. Najwięcej osób (25,7%) twierdzi, że wiosna 2021 będzie wyglądała podobnie jak wiosna 2011, kiedy Lech Poznań awansował z 11 na 5. miejsce, ale do pucharów poprzez ligę zabrakło mu 3 punktów.

Najwięcej głosów miała odpowiedź na NIE, jednak po zliczeniu wszystkich głosów 4 możliwości na TAK miały więcej procent niż 4 możliwości odpowiedzi na NIE (49,2% do 44,4%). Pozostała grupa 6,4% internautów KKSLECH.com nie wie czy Kolejorz dostanie się do pucharów twierdząc, że już ich to nie obchodzi, gdyż jest po sezonie.

Przez niezdecydowanie kibiców Lecha Poznań w tym spore różnice w opiniach ankietę należałoby powtórzyć za przykładowo miesiąc. W ostatniej sondzie udział wzięło 7026 kibiców. Wszystkim internautom KKSLECH.com dziękujemy za wyrażenie swojej opinii i zachęcamy do wzięcia udziału także w kolejnych ankietach. Następna pojawi się w lutym.Wyniki sondy: Czy Lech Poznań awansuje wiosną do europejskich pucharów 2021/2022?

25,7% – Nie, skończy się jak wiosną 2011, zabraknie mu 2-3 punktów
15,5% – Tak, zajmie miejsce na podium
15,0% – Tak, w lidze będzie poza podium, ale zdobędzie Puchar Polski
14,6% – Nie, haha jakie puchary? z kim?
10,0% – Tak, Lech będzie na 4. pozycji, która da puchary
8,7% – Tak, bez trudu. Lech będzie na pudle i jeszcze wygra Puchar Polski
6,4% – Nie wiem. Już mnie to nie obchodzi. Jest po sezonie
3,0% – Nie, nawet się nie otrze o Europę, skończy w środku ligowej stawki
1,1% – Nie, puchary od początku wiosny nie będą w ogóle naszym celem

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

  1. Ostu pisze:

    Za mniej niż 48 h będziemy mieć pierwsze „sprawdzam” dla postawionych w sondzie pytań – wiele opinii Forumowiczow zostanie „wyjaśnionych”…

  2. J5 pisze:

    Przez lata pasożytniczej działalności zarządu tożsamość Lecha została już tak rozmyta, że wielu kibiców nie identyfikuje się że zwycięskim Lechem poprzez bądź zniechęcenie, bądź wśród młodych kibiców poprzez brak cyklicznych sukcesów w ostatniej dekadzie. Część opinii to marzenia, część frustrację, a odwalanienie scenariusza z piekła do nieba jest chlebem powszednim, jak chociażby ubiegłoroczne wicemistrzostwo- eliminacje – fazą grupowa- fazą grupowa odpuszczanie meczów- fatalna końcówka roku w lidze. To mamy co roku. Nieustanna wyprzedaż najlepszych zawodników jest powodem ciągłej budowy drużyny, przez co nie ma żadnej stabilizacji. Piłkarze niezadowoleni z gry w Lechu i pragnący odejść do innych klubów znają mechanizm wymuszania rozwiązania kontraktu, casus Robaka. Choroba bylejakości i olewania od dziesięciu lat toczy Lecha. Tu może pomóc tylko zmiana właściciela. Inaczej taką sondę będzie można powtarzać w nieskończoność