Wystaw swoje oceny po meczu z Zagłębiem

Skład Lecha Poznań::

Van der Hart – Czerwiński, Rogne (46.Milić), Salamon, Kravets (46.Skóraś) – Karlstrom, Tiba – Kamiński (81.Sykora), Ramirez (81.Awwad), Puchacz – Ishak (73.Szymczak).

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat.

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone w niedzielę o 00:00

35 komentarzy

1. Jakov pisze:

Jestem ciekaw czemu tak uparcie promują Skórasia? Za ile oni go chcą sprzedać? Za 5 tysięcy do Polonii Środa Wielkopolska?

2. F@n pisze:

Krawec i Skóraś zagrali dziś swój mecz. Co za porażka. Nie mamy skrzydłowych, a ci się zastanawiają czy może kogoś wypożyczą. Hit. Skóraś dno, Sykora to nie wiem co robi. Kamiński coś się stara, ale nie zawsze wychodzi. To jest popierdolone. Taki Drazić to byłby najlepszym skrzydłowym u nas.

3. kilo82 pisze:

Poza Van der Hartem ciężko kogokolwiek wyróżnić, może Alana, bo przynajmniej starał się i próbował szarpać, ale generalnie nędza.

• Wielkopolanin pisze:

Salomon dziś grał dobrze, przeżuty po 40 metrów, przeszywające linie pomocy i obrony podania, pewny punkt obrony zaraz po Harcie.

4. Siodmy majster pisze:

Może być ocena opisowa ? WSZYSCY WYPIERDALAĆ !!! Pozoranci ,sabotażyści , nygusy , nieudacznicy .Możecie sobie wybrać bojową ksywkę .X-MENI NEW GENARATION też pasuje .Walcie się frajerzy !!!

5. luck pisze:

Nie przejmujcie się, przecież to klub rodzinny, nie nasz.

6. Grossadmiral pisze:

No i co tu mądrego napisać każdy widział jak było. Indywidualnie dobry mecz mikiego obronił co do niego należało dobrze wprowadzał piłkę do gry widac jednak dużą różnice umiejętności między nim a Bednarkiem. 1 Połowa tragedia Vasyl i puchacz w drugiej już tymek na obronie wyglądał lepiej bo nie przeszkadzał. Rogne się gubił czyżby znowu kontuzja?Salamon wygląda jak profesor na luzie gra dobra forma. Alan dzisiaj tez dobre zawody robił grę na prawej stronie i to chyba byli 3 najlespi zawodnicy z perspektywy całego meczu. Kamiński w 1 połowie bardzo dobrze w drugiej już słabo odwrotnie do daniego który w mierwszych minutach wygladał słabo ale z kazdym kwadransem wyglądał lepiej. Słabo Ishak dzisiaj. Kalstrom tez dobre w sumie zawody wywiazywał sie z obowiązków dobrze. Milic też wygląda na niczego sobie może być wartościowy. Szymczaka powinni wypożyczyć do 1 ligi ekstraklasa to jeszcze nie ten poziom on na te ostatnie minuty powinien jak wsciekły pies biegać a kompletnie niewidoczny.Zagłębie antyfutbol a niby mieli grac za słowaka ofensywnie.Liga się skończyła zostaje Puchar Sołtysa

7. Tetryk pisze:

Dziś na murawie najlepiej rozgrywał… Salamon. Co do Rutka: nie sądzę, by on ten mecz oglądał. Piłka nożna go nie rajcuje.

8. Jacek_komentuje pisze:

Nad piłkarzami i brakiem taktyki nawet już mi się nie chce pastwić. Szkoda zdrowia.

Nie mogę natomiast nie pochwalić zarządu, dyrektora sportowego i trenera za brak skrzydłowego. Z każdym kolejnym meczem potwierdza się, że żadne wzmocnienia na tej pozycji nie są konieczne. Obsada tej pozycji jest wystarczająca, a jakość jaką dysponujemy bije po oczach.

Mam też nadzieję, że jakimś nadludzkim wysiłkiem uda się po zakończeniu wypożyczenia wykupić Kravetsa i Awwada, nawet jeśli kwota wykupu każdego z nich faktycznie wynosi 1-1,5m EUR. Po obu tych zawodnikach widać, że są warci każdych pieniędzy. Ich przypadki potwierdzają również słuszność polityki wypożyczeń zamiast transferów definitywnych.

Zasnę dziś spokojnie wiedząc, że nasz klub dzięki światłemu przywództwu zmierza we właściwym kierunku.

• smigol pisze:

Pięknie ???

• pablodiablo22 pisze:

Awwad tak naprawdę to szansy swojej nie dostał.

• Jacek_komentuje pisze:

Nie licząc rezerw spędził na boisku ponad 400 minut.

Filip Szymczak niecałe 90. Dorobek bramkowy mają taki sam. Tak, wiem, że to niby nie ta sama pozycja. Ale na przykład kolega Grossadmiral już chce Szymczaka wypożyczać, więc jak rozumiem jego zmiennikiem miałby być właśnie sympatyczny Mohammad, którego nawet w światowej sławy klubie Maccabi Hajfa oddali na wypożyczenie.

• Grossadmiral pisze:

Awwad ma umiejętności techniczne ale nie umie grać albo ich wykorzystać taki Radut 2.0 ani też skrzydłowy ani napastnik z niego. Jacku nie zgadzasz się ze mną w sprawie Szymczaka?

Grossadmiral
        Nie, nie zgadzam się. Uważam, że rola pierwszego zmiennika Ishaka jest dla Szymczaka bardzo dobra. Powinien zbierać minuty i doświadczenie u nas.
        Wiem, że drogę wypożyczeń przeszło wielu młodych i u niektórych zdało to egzamin, ale mieli wówczas dalej do regularnych występów w Lechu niż ma obecnie Szymczak.
        Widzę też, że jednym z najsłabszych ogniw Kolejorza jest obecnie Skóraś, który na wypożyczeniu był u Papszuna (!), grał tam regularnie, a do Lecha wnosi ostatnio bardzo niewiele.

• Levid_67 pisze:

Kolejny świetny komentarz, tylko Twoje wpisy i paru innych osób rozjaśniają szarą, smutną rzeczywistość która od dawna
      panuje w Lechu.

• tomasz1973 pisze:

I to by było na tyle panie i panowie. Jest super!

9. kaktus pisze:

Jest promyk nadziei po tym meczu. Z taką grą to nikt nie kupi ani Kamińskiego ani Puchacza, a co za tym idzie Rząsa nie sprowadzi na przyszły sezon jeszcze gorszych zawodników w ich miejsce. A tak na poważnie – Miki wziął się do pracy odkąd ma zmiennika, a w obronie wygląda na to, że mamy profesora. Chociaż coś. O Chorwacie trudno cokolwiek powiedzieć, bo w drugiej połowie Zagłębie postawiło autobus w swoim polu karnym i nie było zainteresowane strzeleniem Lechowi gola – dobrze, że nie strzelili w pierwszej, bo porażki 0:1 bym nie wytrzymał.

10. Kaktus108 pisze:

Po pierwszej połowie powinno być 2:0 dla Zagłębia, a dwa celne strzały Lecha w całym meczu, przy ponad 30 wrzutkach mówią wszystko o skuteczności takiej taktyki. Nie ma to jak mieć wchodzących maluchów takich jak Tiba czy Ramirez i grać na pierdyliard wrzutek, genialny pomysł. Po obwodzie to sobie można grać w koszykówce, tylko tam na akcję są 24 sekundy, a w ręcznej można stracić piłkę za grę pasywną. Pierwsza połowa to już w ogóle padlina. Szkoda klawiatury.

11. slavo1 pisze:

Mimo, że wynik jest do doopy, to chciałbym znaleźć kilka plusów. Po pierwszej połowie spodziewałem się wpierdolu po gówno-bramce-rykoszecie od Rogne. A tutaj zonk. Lech zaczął grać. Powiem co mi się podobało w naszej grze.

1. Solidny środek obrony. Jestem zdziwiony jak dwóch solidnych graczy może zmienić obronę. Łyżka dziegciu? Rutki – ZA PÓŹNO – gdybyście to zrobili w LE….Rogne – przemilczę (jeśli kontuzja) a jeśli inny powód – to po kiego kija grał od poczatku ..? Pozytywnie (w sumie) Czerwiński. Kravets bez komentarza.
    2. Van der Hart jest po prostu lepszym bramkarzem niż Bendarek – tylko dzięki niemu nie przegrywaliśmy po pierwszych 45 minutach 0:2…
    3. Podoba mi się gra Karlstroma – solidna 6 a i w ataku sie pokazuje. To nie jest wirtuoz ale taki… lepszy Trałka, grający odważniej do przodu.
    4. Mam wrażenie, że gdyby zmiany były odwrotnie w czasie (tzn od początku Awwad-Szymczak itp) to byśmy ten mecz wygrali.
    5. Ewidentnie Tiba-Ramirez-Puchacz a nawet Kamiński (mniej) i Ishak są pod formą – ale idą w dobrą stronę. Co oni robili w Turcji?

Plus jest taki, że w następnym meczu (po meczu pucharowym – nie z Wisła P ale ze Śląskiem) rozpiździmy ich w drzazgi. Za późno na cokolwiek.

Poza tym z tym składem + z dobrym trenerem to powinniśmy takie Zagłębie Lubin rozwalić z palcem w oku. I tutaj jest clou – nie mamy trenera. Nadaje się on na II trenera albo trenera Lecha II (choć tu nie jestem pewien) Zwróćicie uwagę na fakt, że słabe ogniwa z końca zeszłego roku zniknęły (bramkarz, środek obrony, zmiennik dla Modera) – ale … reszta zapomniała jak się gra….

12. J5 pisze:

Na dzień dobry trzeba zmienić trenera, a po nim właściciela, prezesa, dyrektora sportowego . Nic więcej nie trzeba komentować po takim meczu

13. mahum pisze:

Nawet gdyby na obronie Zagłębia stała dziś teściowa trenera i córka klubowej sprzątaczki, to i tak nic byśmy nie strzelili.
    Ten nowy Szwed trochę wolny, ale to co grają Kravets i Sykora całkowicie dyskredytuje kompetencje naszego skautingu.

14. Zlapany na ofsajdzie pisze:

4/5 – Mickey.
    3 – Salamon, Czerwiński.
    2 – Kamiński, Milić, Tiba, Puchacz, Rogne.
    Reszta niestety jedynki.

• Radomianin pisze:

Bramkarzowi takie oceny dałeś wysokie? Czyli bramkarz który dostaje 3 strzały w meczu w niego w miejsce gdzie stoi bo ma stać bo nawet amator tam by stał dostaje 4/5 w takim meczu? To i ofensywni zawodnicy też zasługują na 4 w takim razie bo stali często tam gdzie trzeba…

• leftt pisze:

Robota bramkarza polega na tym, że ma się ustawić tam, gdzie leci piłka. Mam nadzieję, że pomogłem.

• kilo82 pisze:

Ciężko, żeby po meczu, w którym bramkarz zachowuje czyste konto, wybroni to co ma wybronić i nie popełni żadnego błędu, dać mu niższą ocenę niż 4. Porównanie do ofensywnych zawodników jest totalnie nietrafione, delikatnie rzecz ujmując 🙂

15. leftt pisze:

Kravets to jest dla mnie jakiś fenomen. Z całym szacunkiem i bez robienia sobie jaj, ale niektóre jego zagrania, zwłaszcza przyjęcia, przypominają mi Waldka Piątka, który widział dwie piłki. Tylko że Piątek był chory a tutaj? Testy niby mu zrobili.

• Siodmy majster pisze:

@leftt-Testy ale chyba na covid .Jak nie ma covida to zdrowy nawet jakby widział 3 piłki albo …żadnej .Ma być tanio , a reszta to chuj

16. KONIN84 pisze:

Skro my nie umiemy to mogliśmy nie wprowadzać „klauzuli strachu-wstydu” to Crno załatwiłby nam 3 punkty.

17. Pawel68 pisze:

Lady Pank mają taką piękną piosenkę.Dedykuję ją właścicielowi mem klubu Lech Poznań–MNIEJ NIŻ ZERO!!!!!

18. Krzysztof pisze:

Wydaje mi się, ze takie Mainz to były i tak za wysokie progi dla takiego Puchacza. Gość idzie na dno totalnie.

19. Pawelinho pisze:

W zasadzie oceniłem tak jak poprzednie spotkanie z Górnikiem. Najsłabszy tym razem wg mnie był Tiba, który praktycznie nie istniał w tym meczu.