Sytuacja kadrowa Lecha przed meczem ze Śląskiem

Sytuacja zdrowotna w Lechu Poznań poprawia się, ale wciąż nie jest dobra. Dwóch czołowych zawodników przeciwko Śląskowi Wrocław na pewno nie zagra, skład Kolejorza na najbliższe spotkanie będzie podobny jak w Płocku.W niedzielę nie zagra wyłączony z zajęć od grudnia Nika Kacharava. Wykluczony jest też występ Lubomira Satki oraz Mikaela Ishaka, którzy dopiero na początku przyszłego tygodnia mają wejść w poważny trening. Powrót Satki znów się opóźnił, natomiast Ishak po odnowieniu urazu w meczu z Zagłębiem jest teraz bardzo powoli wprowadzany do zajęć z większym obciążeniem.

Dopiero dziś na pełnych obrotach ma ćwiczyć kolejny rekonwalescent Bartosz Salamon, który opuścił 2 ostatnie mecze. Najlepiej wygląda sytuacja Thomasa Rogne trenującego bez żadnych komplikacji od początku tego tygodnia. Z pierwszym zespołem trenuje również Aron Johannsson. Amerykanin nadaje się do gry, lecz nie przez pełne 90 minut co oznacza, że w niedzielę niemal na pewno szansę znów dostanie Filip Szymczak.

W niedzielę oprócz Thomasa Rogne do kadry meczowej powróci pauzujący tydzień temu za kartki Vasyl Kravets. W Poznaniu panują coraz lepsze warunki, nie ma już odwilży, śnieg stopniał, w tygodniu lechici trenowali na nowej, sztucznej murawie na Golęcinie. Poznaniacy powoli będą już mogli wracać do zajęć na naturalnej nawierzchni, przed spotkaniem ze Śląskiem Wrocław ekipa Kolejorza zaliczy jeszcze 2 jednostki treningowe.

Mecz Lech Poznań – Śląsk Wrocław odbędzie się w niedzielę, 21 lutego, o godzinie 17:30 przy Bułgarskiej.PRZEWIDYWANA meczowa “20” na mecz ze Śląskiem:

Bramkarze: Filip Bednarek, Mickey van der Hart

Obrońcy: Alan Czerwiński, Thomas Rogne, Tomasz Dejewski, Antonio Milić, Vasyl Kravets, Tymoteusz Puchacz, Filip Borowski

Pomocnicy: Jesper Karlstrom, Pedro Tiba, Nika Kvekveskiri, Michał Skóraś, Dani Ramirez, Filip Marchwiński, Jan Sykora, Jakub Kamiński

Napastnicy: Filip Szymczak, Aron Johannsson, Norbert Pacławski

PRZEWIDYWANY skład Lecha na mecz ze Śląskiem:

Van der Hart – Czerwiński, Rogne, Milić, Puchacz – Karlstrom, Tiba – Sykora, Ramirez, Kamiński – Johannsson.

* – w zapowiedzi meczu przewidywany skład może być inny

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

3 komentarze

 1. John pisze:

  Salamon wejście zajebiste.
  Zawalona bramka z Górnikiem,słaby kolejny mecz,gdzie w relacji pisano,że wygląda jak Vujadinović,i kontuzja.
  Skład ok,tylko Skóraś w miejsce Sykory,bądź Puchacz a Kravets na PO.

 2. J5 pisze:

  Dopóki oni będą bez formy i źle przygotowani do sezonu, dopóty ta sytuacja kadrowa będzie bez znaczenia. Kto by nie wszedł, oprócz Harta, gra taki sam chłam jak potencjalny zmiennik. Zamiast na nich dmuchać i chuchać trener powinien ostro zaciągnąć ich do roboty, to może po przerwie na kadrę obudzą się

 3. fox pisze:

  Tych konferencji już nie da się oglądać.Ble,ble na okrągło.Jest źle ale będzie lepiej.Nie jestem gorszym trenerem jak byłem w ubiegłym sezonie.To wszystko wskazuje,że ten klub zmierza do I ligi niestety.

Dodaj komentarz