Wyróżnienia dla lechitów po dwóch meczach

Ostatnie 2 wygrane Lecha Poznań nad Śląskiem Wrocław 1:0 oraz Wartą Poznań 2:1 pozwoliły zwrócić uwagę na niektórych piłkarzy Kolejorza, którzy nieco lepszymi występami przypomnieli się fanom piłki nożnej czy futbolowym ekspertom.Głównie statystycznie dobre 2 ostatnie mecze rozegrał Thomas Rogne. Norweg znalazł się w jedenastce jeszcze poprzedniej 18. kolejki według Ekstraklasy SA co było jego 3 wyróżnieniem w tym sezonie. 31-latek został doceniony także w magazynie GOL na TVP Sport wraz z Aronem Johannssonem, który tydzień temu w debiucie zdobył gola dającego Lechowi Poznań wygraną oraz przełamanie wielu pass.

Po minionej 19. kolejce PKO Ekstraklasy 2020/2021 na wyróżnienie według Ekstraklasy SA zasłużył Pedro Tiba. Portugalczyk 3 raz w tych rozgrywkach ligowych zyskał uznanie. W piątek zaliczył on swoją 4 ekstraklasową asystę w tym sezonie oraz strzelił 3 bramkę w Ekstraklasie 2020/2021, która na dodatek dała Kolejorzowi zwycięstwo w derbach Poznania.

W tym sezonie wyróżnionych przez Ekstraklasę było łącznie 7 różnych piłkarzy. Po 3 razy w jedenastce kolejki znaleźli się Dani Ramirez, Pedro Tiba oraz Thomas Rogne. Lechici kolejne szanse na wyróżnienia będą mieli po niedzielnym meczu z Pogonią w Szczecinie (start o 15:00).Wyróżnienia dla lechitów w sezonie 2020/2021:

* – Według Ekstraklasy SA

3 – Ramirez (po 6, 10 i 12. kolejce)
3 – Tiba (po 3, 12 i 19. kolejce)
3 – Rogne (po 12, 15 i 18. kolejce)
2 – Ishak (po 2 i 3. kolejce)
2 – Moder (po 4 i 6 kolejce)
2 – Satka (po 4 i 6. kolejce)
1 – Kravets (po 6. kolejce)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

  1. Pan T.Arhei pisze:

    Gratulacje dla „WYRÓŻNIONYCH”
    Mam pytanie:czy Wam też non stop wyświetla się reklama ,która zachęca do wspierania Warty?

    • Jakov pisze:

      Mnie od ponad roku wyświetla się reklama mieszkań w Kołobrzegu. Jak tam wówczas byłem, to zobaczyłem reklamę dewelopera i z ciekawości chciałem spojrzeć jakie są ceny. Wyszukałem i tak zostało. Ten system jest bardzo wadliwy, czasem się doczepi do jednej rzeczy, którą człowiek wyszuka i potem katuje reklamami przez miesiące. Pewnie szukałeś w Google czegoś o Warcie, albo nawet samej piłce, wykryło, że jesteś zainteresowany, więc teraz będzie Ci to wciskać.