II-liga: Lech II Poznań – Sokół Ostróda 1:1

W meczu 20. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, Lech II Poznań zaledwie zremisował u siebie Sokołem Ostróda 1:1 (0:0). Kolejorz cenne 2 punkty w walce o utrzymanie stracił po rzucie karnym w 5 minucie doliczonego czasu gry.

Jak padły bramki?

69 minuta – Długie zagranie od obrońcy, piłkę przyjmuje Krivets, oddaje strzał, trafia w słupek, piłkę celnie dobił Karbownik.
90+5 minuta – W ostatniej akcji meczu piłkę ręką zagrywa Smajdor. Jedenastkę pewnie na gola zamienił Wolny.

Lech II Poznań po 19 rozegranych meczach II-ligi 2020/2021 z 18 punktami na swoim koncie i bilansem 5-3-11, gole: 29:36 jest na 16. miejscu w ligowej tabeli mając 1 oczko przewagi nad strefą spadkową (ta seria spotkań jeszcze trwa). Podopieczni Artura Węski kolejny mecz na 3 froncie rozegrają w niedzielę, 14 marca, o godzinie 13:15. Wtedy ich rywalem na wyjeździe będzie Hutnik Kraków.

20. kolejka II-ligi 2020/2021, sobota, 6 marca, godz. 13:00
KKS Lech II Poznań – Sokół Ostróda 1:1 (0:0)

Bramki: 69.Karbownik – 90+5.Wolny – k.

Asysty: 1:0 – bez asysty

Żółte kartki: Kozubal – Więcek, Czajkowski, Zalewski

Widzów: (bez udziału publiczności)

Sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze)

Lech II: Bąkowski – Kaczmarek, Nawrocki, Onsorge, Smajdor – Laskowski, Kozubal (72.Marciniak), Ławrynowicz (46.Pacławski) – Szramowski (90.Białczyk), Krivets (85.Kryg), Karbownik (85.Yatsenko).

Rezerwowi: Radliński, Wojtkowiak, Waliś, Marciniak, Białczyk, Kryg, Pacławski, Yatsenko.

Sokół: Trelowski – Zimmer, Wicki, Żwir, Maj – Kalinowski (66.Więcek), Zalewski (60.Mozler), Czajkowski, Soszyński (66.Siemaszko), Gajda (70.Rugowski) – Wolny.

Trenerzy: Węska – Jacek

Pogoda: +7°C, słonecznie

Miejsce: Stadion Leśny (ul. Leśna 15A, Wronki)

1. tomasz1973 pisze:

Boszeee znowu, frajerstwa ciąg dalszy, nie ważne czy Lech I, czy II…95 min, ostatnia akcja, karny dla rywala i cały wysiłek idzie w pizdu! Wszystko co jest skażone rutkowszczyzną jest jakieś fatalne!

2. Grossadmiral pisze:

Wiele nie brakowało do zainkasowania kolejnych 3 pkt aczkolwiek wązne żeby chociaż te pkt zbierać remisami. Lepiej też dać frajersko błąd w rezerwach a nie za kilka lat w pierwszej drużynie i nie twierdze że Smajdor się tam znajdzie tylko to doświadczenie dla innych młodych że trzeba uważać i nawet kopać w auty byle dalej od bramki. 4 pkt w 2 meczach to dobry wynik za tydzień mecz o 6 pkt z ostatnim hutnikiem

3. 100h2o pisze:

Bez przesady z tym „Boszeee”. Mecz wyrównany i nieco nudny. Lech grał nieżle w polu, ale tak naprawdę grał długo BEZ napastnika ( w końcu wszedł Pacławski). Temu się bardzo dziwiłem. Nie dziwiłem się że Marciniak i Wojtkowiak na ławce. Obserwuje od dłuższego czasu rezerwy i nie opuszczam żadnej transmisji więc mogę powiedzieć mając masę „danych” – Smajdor, planowany dawniej na gracza 1 zespołu ( był na kilku obozach 1 Lecha) może szukać mieszkania we Wronkach, albo gry w zespole 2-3 ligowym. Zero postępu w grze i
    już pod koniec 2020 Borowski był widocznie od niego lepszy I nawet mi nie idzie o tego karnego ( jego ręka w 93 minucie). Po prostu gość dorósł jedynie do 2/3 ligi i nie ma żadnych szans by iść wyżej. Czyli po paru latach gry w rez Lecha powinno się znowu szukać prawego obrońcy ( bo Borowski już na stałe pewnie będzie w 1 zespole). Remis chyba „słuszny” choć czy akurat bramkowy ?