Sytuacja kadrowa Lecha przed meczem z Piastem

Sytuacja kadrowa w Lechu Poznań poprawia się ostatnio z każdym dniem. Trener Dariusz Żuraw w niedzielę bez trudu skompletuje meczową dwudziestkę i nie będzie musiał zapełniać ławki rezerwowych juniorami.W niedzielę przeciwko Piastowi Gliwice nie zagra Nika Kacharava, który do zajęć ma wrócić w kwietniu. Raczej dopiero po marcowej przerwie na kadrę na boisku zobaczymy Tymoteusza Puchacza, który nie trenuje z drużyną. Na pełnych obrotach ćwiczą za to rekonwalescenci Mikael Ishak oraz Lubomir Satka będący wśród rezerwowych już w Szczecinie.

W tym tygodniu udział w zajęciach z zespołem brali jeszcze Vasyl Kravets oraz Antonio Milić. Ukrainiec wypadł po meczu z Wartą Poznań, natomiast Chorwat doznał urazu mięśniowego w spotkaniu z Rakowem Częstochowa, który na szczęście nie okazał się poważny.

Lech Poznań przedostatni trening przed meczem z Piastem Gliwice zaplanował na piątkowe popołudnie. W sobotę także będzie ćwiczył, w niedzielę odbędzie jeszcze rozruch i przejdzie przedmeczową odprawę. Spotkanie z klubem z Górnego Śląska odbędzie się 14 marca o godzinie 17:30 przy Bułgarskiej.

Tego samego dnia Lech II Poznań rozegra arcyważny wyjazdowy mecz z Hutnikiem w Krakowie, który znajdując się w strefie spadkowej traci do rezerw Kolejorza tylko 1 punkt. Będą zawodnicy trenujący na co dzień z pierwszym zespołem, którzy zostaną oddelegowani na ten pojedynek.PRZEWIDYWANA meczowa “20” na mecz z Piastem:

Bramkarze: Filip Bednarek, Mickey van der Hart

Obrońcy: Alan Czerwiński, Thomas Rogne, Lubomir Satka, Bartosz Salamon, Antonio Milić, Vasyl Kravets, Filip Borowski

Pomocnicy: Jesper Karlstrom, Pedro Tiba, Nika Kvekveskiri, Michał Skóraś, Dani Ramirez, Filip Marchwiński, Jan Sykora, Jakub Kamiński

Napastnicy: Mikael Ishak, Aron Johannsson, Filip Szymczak

PRZEWIDYWANY skład Lecha na mecz z Piastem:

Van der Hart – Czerwiński, Salamon, Rogne, Kravets – Karlstrom, Tiba – Skóraś, Ramirez, Kamiński – Johannsson.

* – w zapowiedzi meczu przewidywany skład może być inny

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

1 Odpowiedź

  1. KondziuD13 pisze:

    Tymek przynajmniej odpocznie na tej kwarantannie. Oby przeszedł łagodnie i byl gotowy na Legię.

Dodaj komentarz