Lechowy Flesz (20.02-14.03)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym średnio co 2 tygodnie w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.Makuchowski w nowym klubie

Były bramkarz Kolejorza, Adam Makuchowski trenujący ostatnio pod wodzą Ivana Djurdjevicia opuścił Chrobrego Głogów. 24-latek rozwiązał swoją umowę za porozumieniem stron, aktualnie zmaga się z kontuzją.

Wychowankowie z nowymi umowami

Wychowankowie akademii Lecha Poznań, Mateusz Mędrala i Krystian Palacz podpisali nowe umowy z klubem. Palacz ma już za sobą debiut w Ekstraklasie.

Dobre wyniki juniorów

Lech Poznań zajął 2. miejsce w turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Kolejorz do lat 11 w finale uległ Parasolowi Wrocław 0:2 pokonując wcześniej m.in. ŁKS Łódź czy Koronę Kielce. Natomiast Lech Poznań do lat 10 zwyciężył w turnieju Ślęza Cup i poleci na sparingi z Juventusem do Turynu.

Mowlik skazany

Były bramkarz Lecha, Piotr Mowlik został skazany za korupcję. Kara dotyczy jego pracy w 2005 roku w klubie Mieszko Gniezno. W tygodniu sąd zmienił Mowlikowi karę 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata do 8 miesięcy ograniczenia wolności. Były reprezentant Polski będzie wykonywał prace społeczne.

Efektowne ujęcia Bułgarskiej

Na YouTube pojawił się ciekawy filmik ukazujący nasz stadion z lotu ptaka. Kilka ujęć z dronu robi wrażenie.

Sommerfeld w Fabryce

Zawodnik juniorów Lecha Poznań, Kacper Sommerfeld przedłużył umowę z agencją managerską Fabryka Futbolu. W takim przypadku piłkarz ma większe szanse na zaistnienie w Kolejorzu.

Topolski wrócił do Błękitnych

Były trener Lecha, Adam Topolski w tygodniu ponownie objął Błękitnych, którzy w jego ponownym debiucie niespodziewanie wygrali na wyjeździe z Wigrami 1:0. Zespół ze Stargardu to jeden z głównych rywali naszych rezerw w walce o uniknięcie spadku do III-ligi.

Dalekie miejsce Satki

Lubomir Satka znalazł się wśród nominowanych do tytułu piłkarza roku na Słowacji. Nasz obrońca z 6 głosami zajął odległe 20. miejsce.

eWinner II-liga

Bukmacher eWinner został w tygodniu tytularnym sponsorem II-ligi. Umowa z PZPN-em będzie obowiązywała do końca sezonu 2022/2023.

Dziękujemy za pomoc

Wszystkim internautom, którzy regularnie wspierają nas poprzez zainteresowanie i korzystanie raz dziennie codziennie z bannerów na tej witrynie bardzo dziękujemy ze niezbędne wsparcie. Dziękujemy również za wszelkie darowizny przez PayPal. Dla Was czasem to była bądź jest chwila, dla nas wielka pomoc dzięki której chociaż udaje się utrzymać to co tutaj jest. Dziękujemy.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <