Wystaw swoje oceny po meczu z JagielloniąSkład Lecha Poznań:

Van der Hart – Kamiński, Salamon, Rogne, Kravets – Karlstrom, Tiba (90.Marchwiński) – Skóraś (67.Czerwiński), Ramirez (76.Johannsson), Sykora (67.Puchacz) – Ishak.

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat.Trener Dariusz Żuraw (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):
Skala 1-6

Poziom meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

Poziom sędziowania meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone w poniedziałek o północy

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone we wtorek o północy

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

12 komentarzy

 1. deel pisze:

  Bez komentarza. Czekam na dymisję Żurawia.

 2. Grossadmiral pisze:

  Lech dziś dokonał rzeczy wielkiej wygrywając i mając przewagę 1 zawodnika przekurwił mecz to nie zdarza się często tak jak dać sobie wbić 3 razy z rzedu w 90 minucie. Tym klubem się chyba egzorcysta powinien zająć ktoś chyba zbuki na cmentarzu zostawił bo tu już nie ma żadnego wytłumaczenia racjonalnego, sportowego i matematycznego. Rogne jest Entem z tolkienowskiego świata jak mu się od konaru albo o jemiołę piłka nie zawadzi to gościa nie ma. Dani ma jakąś mgłe covidową czy co drze sie na każdego a sam nic nie gra. Sykora standard czyli ujowo. Kamiński za tą akcję gdzie strzelił z 10 metrów jakiegoś wolnego szczura 3 metry od bramki powinien na trening trampkarzy pójść a tak byłoby 3:1 a jest 2:3. Sraka i padaka

 3. Bart pisze:

  Skoro na 99 urodziny zafundowali nam taką kompromitację, to co zrobią na setne? Poprzeczkę zawiesili sobie tak wysoko, że musieliby się chyba spierdolić z ligi.

  • Mosiniak pisze:

   Już dziś obstawiam że za rok na rocznicę w kalendarzu mamy mecz z legią i pewna wtopa bo skład mamy na 3 fronty!
   Ja nie mam dużych pretensji do zawodników. Oni grają tak jak potrafią i jak ich trener ustawi taktycznie. A że Żuraw taktyki nie ma żadnej,to też biegają jak dzieci we mgle. Morał z tego taki,że z tym zarządem i sztabem trenerskim nić nie wygramy. A młodzi będą sprzedawani za śrubki,byle kurwy wronieckie nie musiały dokładać do interesu. Nie byłem na stadionie od 5 lat, obiecałem sobie że wrócę jak będą 2 mistrzostwa z rzędu. Teraz już wiem,że na Bułgarskiej już nigdy mnie nie będzie. I to mnie bardzo boli,ale nie dam kurwom ani złotówki

 4. Jacek_komentuje pisze:

  Minęła już chwila od zakończenia meczu. Niby już do niejednego Lech mnie przyzwyczaił. Ale qrwa nadal nie mogę uwierzyć w to co dziś zobaczyłem. Takiego frajerstwa nawet w wykonaniu Lecha Rutkowskich nieczęsto można doświadczyć.

  O ile zazwyczaj daleki jestem od takich stwierdzeń, tak dzisiaj jestem gotów, żeby wykrzyczeć WSZYSCY WYPIERDALAĆ! Jak qrwa można przegrać u siebie prowadząc z grającą w 10 i będącą w kryzysie Jagą???!!! Przeczytajcie to jeszcze raz!
  U siebie!
  W 11 na 10!
  Prowadząc!
  Przegrać!!!!!!!

  Nie napiszę, że ktoś zagrał na więcej niż 1, bo dziś już nie mam siły na ten klub! W tych smutnych czasach potrzebuję czegoś pozytywnego, a dostaję z plaskacza w ryj! Powtórzę więc: WSZYSCY WYPIERDALAĆ!

  Począwszy od właścicieli, którzy boją się zaryzykować.

  Przez dyrektora sportowego, który ani nie jest dyrektorem ani sportowym.

  Przez trenera, który nie powinien być w tym miejscu w którym jest, z asystentami, którzy nic nie dają.

  Na piłkarzach walczących o tytuły frajerów roku kończąc.

  Ale tak naprawdę to nie oni wszyscy są frajerami. To my nimi jesteśmy! My, którzy tracą czas i nerwy nadal tkwiący w tym bagnie i oglądający te pożałowania godne występy! Ponownie MAM QRWA DOŚC!

 5. olos777 pisze:

  Oglądałem mecz bez emocji.Stwierdzam,że każdy kto tu przyjdzie zaraża się w tym klubie MEMie bylejakością.To klub przegrywów,frajerów,piłkarskich miernot i futbolowych miękkich fajek.Nie ma co oceniać po tym meczu,bo nie ma tak niskiej skali.Najbardziej znamienny jest wyraz twarzy trenerskiej miernoty.Ten człowiek ma porażkę wypisaną na twarzy.On nie ma pojęcia co zrobić.Dzisiaj było widać łzy rozpaczy bo chyba się zorientował,że swoimi zmianami roz…ał zespól.Tylko to jest d..il,bo praktycznie w każdym meczu za bardzo nie ma pojęcia co ma zrobić.Wszyscy bez wyjątku są piłkarskimi frajerami bez ambicji i honoru.

  • Kaktus108 pisze:

   „Stwierdzam,że każdy kto tu przyjdzie zaraża się w tym klubie MEMie bylejakością.”
   Prawda, prawda, prawda.

 6. Lawyer pisze:

  Jestem wiernym kibicem, oglądam od wielu lat każdą padakę jaką nam nasz zespół serwuje, ale dziś…. jestem kulturalnym człowiekiem ale dziś no po prostu mam dziś kurwa dość, nie zniosę więcej, wolę już chyba Wartę tam mają trenera i zawodników z jajem i wolą walki. Hańba, wstyd, upokorzenie i wkurwienie, frajerstwo nie ma w tym klubie granic. Dziś to był ostatni mecz w tym sezonie, który obejrzałem, muszę odpocząć psychicznie od tego toksycznego lecharutków.

 7. F@n pisze:

  Kamiński Alan i cała obrona 0 z to co odjebali. Szczególnie tych dwóch wymienionych.

 8. Pawel1972 pisze:

  Ojejej, jakie płacze, jakie narzekania. Przestańcie – nie można wciąż wygrywać :D

 9. inowroclawianin pisze:

  Jeżeli przegrywasz ze słabą Jagiellonią w dodatku grając z przewagą jednego zawodnika i wygrywając do pewnego momentu to zasługujesz na najniższe noty. Wyjątek tym razem to Skoras, Ishak, Hart. Nie ma drużyny, nie ma trenera, coraz większy syf. Frajerstwo.

 10. Soku pisze:

  Tak sobie myślę, że powinniśmy odpuścić sobie wszyscy ocenianie tych przepłacanych pozorantów, chociaż na jedną kolejkę. I Redakcja puszcza w eter artykuł „Z powodu braku ocen zniechęconych już do końca kiboli, średnia każdego z piłkarzy Lecha wyniosła równiutkie ziobro. Czyli – ZERO”.
  To jedyny sposób, bo inaczej zawsze będą mieli powyżej „1”.