Lechowy Flesz (14-27.03)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym średnio co 2 tygodnie w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.Lewandowski odznaczony

Były lechita Robert Lewandowski w tygodniu z rąk prezydenta otrzymał Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski. Wcześniej takie odznaczenie otrzymywali już inni polscy sportowcy, 33-letni napastnik to pierwszy piłkarz z orderem.

Rumak objął kadrę

Były trener Kolejorza, Mariusz Rumak ma objąć kadrę U-19. Niedawno reprezentację Polski do lat 19 opuścił Jacek Magiera, który został trenerem Śląska.

Dwóch młodych z nowymi umowami

Antoni Kozubal podpisał niedawno nowy 3-letni kontrakt z Kolejorzem. Nową umowę podpisał też inny wychowanek akademii Patryk Olejnik.

Skóraś z golem kolejki

Gol Michała Skórasia zdobyty w meczu z Jagiellonią został uznany bramką poprzedniej kolejki PKO Ekstraklasy.

Kamiński w jedenastce kolejki

Jakub Kamiński znalazł się w jedenastce 23. kolejki według Ekstraklasy SA. Wtedy Lech zremisował z Piastem 0:0, „Kamyk” został wyróżniony 2 raz w sezonie, 2 raz z rzędu i 2 raz po meczu na lewej obronie.

Lech przymierza się do piłki kobiecej

Lech Poznań rozmawia z UAM w sprawie utworzenia żeńskiej drużyny. Jeden z zespołów IV-ligi kobiecej ma w przyszłości nosić nazwę „Lech”. W tygodniu odbyły się rozmowy w tej sprawie pomiędzy zainteresowanymi stronami.

Mecze juniorów przełożone

Mecz CLJ U-18, CLJ U-17 i U-15 zaplanowane na czas od 27 marca do 9 kwietnia zostały odwołane z powodu obostrzeń nałożonych przez rządz. Tym samym przełożono 2 kolejki młodzieżowych rozgrywek, juniorzy Kolejorza powrócą do gry w weekend 10-11 kwietnia.

Gergo zagrał z Polską

Były lechita Gergo Lovrencsics wystąpił przez 66 minut w meczu Węgry – Polska 3:3. 33-letni zawodnik Ferencvarosu zagrał na prawej obronie.

Dziękujemy za pomoc

Wszystkim internautom, którzy regularnie wspierają nas poprzez zainteresowanie i korzystanie raz dziennie codziennie z bannerów na tej witrynie bardzo dziękujemy ze niezbędne wsparcie. Dziękujemy również za wszelkie darowizny przez PayPal. Dla Was czasem to była bądź jest chwila, dla nas wielka pomoc dzięki której chociaż udaje się utrzymać to co tutaj jest. Dziękujemy.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <