Plan Lechowych transmisji do połowy kwietnia

Za 3 dni Lech Poznań powróci do zmagań po marcowej przerwie na kadrę i w nowym miesiącu rozegra łącznie 5 meczów w tym 2 w pierwszej połowie kwietnia.

Mecz w Wielką Sobotę, 3 kwietnia, o godzinie 20:00, Cracovia Kraków – Lech Poznań pokaże na żywo tylko jeden kanał C+ Sport. Aż trzy kanały przeprowadzą transmisję z kolejnego spotkania Kolejorza. W niedzielę, 11 kwietnia, o godzinie 17:30 rywalem Lecha Poznań przy Bułgarskiej będzie Legia Warszawa. Pojedynek z legionistami będzie transmitowany przez C+ Premium, C+ 4K oraz dodatkowo w TVP Sport.

Magazyn Liga+ Extra na Canale Plus Premium tym razem nie będzie miał miejsce jak zwykle w niedzielę o 19:30. 23. kolejka PKO Ekstraklasy 2020/2021 będzie świąteczną serią spotkań, mecze zostaną rozegrane w sobotę i w poniedziałek. Canal+ podsumuje najbliższą kolejkę w poniedziałek, 5 kwietnia, o godzinie 22:00.

Tego samego dnia, lecz o 21:05 na TVP Sport rozpocznie się magazyn GOL. Po 24. kolejce Ekstraklasy sytuacja wróci już do normy. Magazyn Liga+ Extra na antenę C+ Premium powróci w niedzielę o 19:30, dzień później w poniedziałek, 12 kwietnia magazyn GOL na TVP Sport zostanie wyemitowany o godzinie 20:05.

Poniżej znajduje się pełen plan Lechowych transmisji do połowy kwietnia 2021 roku, który w razie zmian będzie uaktualniany -> TUTAJ. Odpowiednie menu z transmisjami znajduje się także w prawym menu serwisu.

Plan Lechowych transmisji do połowy kwietnia:

* – Ostatnia aktualizacja: 31.03, godz. 00:18

MECZE KOLEJORZA:

C+ Sport – Cracovia Kraków – Lech Poznań (03.04, godz. 20:00)
C+ Premium & C+ 4K & TVP Sport – Lech Poznań – Legia Warszawa (11.04, godz. 17:30)