Zapowiedź: Lech II – Pogoń

W sobotę, 3 kwietnia, o godzinie 12:00 w meczu 25. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, Lech II Poznań zmierzy się na głównym boisku akademii z Pogonią Siedlce. Jeśli rezerwy Kolejorza chcą się utrzymać muszą wygrywać takie spotkania.Lech II Poznań w ostatnich 2 meczach przegrał i stracił aż 6 goli. Rezerwy są teraz w strefie spadkowej, ale szybko mogą się z niej wydostać jeśli tylko będą wygrywać w takich spotkaniach, jak właśnie z Pogonią Siedlce. Klub dotknięty niedawno koronawirusem przegrał ostatnie 4 mecze w tym 2 kolejne u siebie. Ekipa ze wschodu Polski wyprzedza Lecha II Poznań tylko o 3 oczka, w środę rywalizowała w zaległym spotkaniu, zatem rezerwy powinny mieć jutro fizyczną przewagę. Pogoń Siedlce to jeden z głównych rywali niebiesko-białych w walce o utrzymanie. Nie ma opcji. Jeśli Lech II Poznań marzy o uniknięciu degradacji do III-ligi musi jutro zdobyć pełną pulę.

Trener Lecha II Poznań, Artur Węska w sobotę wciąż nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego najlepszego strzelca Huberta Sobola. Nikt nie pauzuje za kartki, taka sama kartkowa sytuacja panuje w zespole Pogoni Siedlce szkolonej przez Bartosza Tarachulskiego.

Arbitrem sobotnich zawodów we Wronkach będzie Mariusz Korpalski z Torunia. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Lecha II wynosi 2.30, na remis 3.80, a na triumf Pogoni 2.55. Decyzją rządu stadion będzie zamknięty dla kibiców. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw będzie dostępna na stronie sponsora tytularnego rozgrywek – ewinner.pl lub na kanale LechTV na YouTube. Początek meczu 25. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, KKS Lech II Poznań w sobotę, 3 kwietnia, o godzinie 12:00 na Stadionie Leśnym mieszczącym się przy ulicy Leśnej 15A we Wronkach. W ubiegłych rozgrywkach Pogoń leżała rezerwom (2:0 na wyjeździe i 2:1 u siebie).Mecz: KKS Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
Rozgrywki: 25. kolejka II-ligi 2020/2021
Termin: Sobota, 3 kwietnia, godz. 12:00
Stadion: Leśny, ul. Leśna 15A, Wronki
Sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń)
Miejsce gospodarzy: 17
Miejsce gości: 13
Najlepszy strzelec gospodarzy: 8 – Sobol
Najlepszy strzelec gości: 7 – Brodziński
Domowa forma gospodarzy: 4-3-4, 22:18
Wyjazdowa forma gości: 4-3-3, 16:17
Transmisja: ewinner.pl, LechTV na YouTube
Bukmacherzy 1 x 2: 2.30 – 3.80 – 2.55
Przewidywana frekwencja: (bez udziału publiczności)
Prognozowana pogoda: +7°C, deszcz
Nasz typ na mecz: 1

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

  1. slavo1 pisze:

    Ot tak z ciekawości właczyłem youtuba, coby zobaczyc wynik i tarfiłem akurat na gol na 2:0.

    Nieeeee, żartowałem

    …. sorry 0:2. Dostajemy w tyte…. Nie wiem kto broni ale ustawienie muru i swojej szanownej osoby to chyba ja z moimi +50 bym ustawił inaczej, znaczy lepiej. Sam sięs choał za murem i zostawił cały drugi róg bramki pusty.

  2. Jakub80 pisze:

    Czas już chyba zgasić światło w tym zespole. Mieli pod ręką Bartkowiaka to wzięli jakiegoś chłopa co chce się pouczyć trenerki. Szkoda gadać.

Dodaj komentarz