Sytuacja kadrowa Lecha przed meczem z Legią

Pojutrze o godzinie 17:30 drużyna Lecha Poznań jest zmuszona rozegrać kolejny mecz. Do końca przegranego sezonu 2020/2021 pozostało jeszcze 7 spotkań o nic w tym 4 przy Bułgarskiej. W niedzielę rywalem będzie Legia Warszawa.Pojutrze nieobecny będzie wyłączony z zajęć od grudnia Nika Kacharava, który w tym sezonie już nie zagra. Nie wystąpi też Alan Czerwiński, który być może będzie gotów na kolejne spotkanie. Pod znakiem zapytania stoi występ Thomasa Rogne mającego od kilkunastu dni drobne problemy zdrowotne.

Po odejściu Dariusza Żurawia kilku piłkarzy nagle ozdrowiało. Do treningów wrócili Filip Borowski, Tomasz Dejewski i Vasyl Kravets. Uraz wyleczył już Pedro Tiba, nieobecny w Krakowie piłkarz z Portugalii w tym tygodniu normalnie trenował, zatem w niedzielę powróci do wyjściowej jedenastki Lecha Poznań.

Od wtorku za drużynę odpowiadają Dariusz Dudka i Janusz Góra. Ten drugi zapowiedział małe roszady personalne. W niedzielę możliwy jest powrót do składu Lubomira Satki, powrót na skrzydło Jakuba Kamińskiego czy nawet wskoczenie do składu Arona Johannssona nieobecnego tydzień temu w Krakowie z powodu narodzin dziecka.

Decyzja o tym, jak zagra Lech Poznań i w jakim zestawieniu zapadnie po sobotnim treningu. W niedzielę formalnie Kolejorza poprowadzi Janusz Góra mający licencję UEFA Pro. Asystent Dariusz Żurawia na razie ma zostać w Lechu Poznań, wciąż pracować w klubie do końca sezonu 2020/2021 i współpracować z nowym trenerem.

Mecz Lech Poznań – Legia Warszawa rozpocznie się w niedzielę o 17:30 przy Bułgarskiej. Dzień wcześniej o godzinie 20:15 rezerwy zagrają w Grudziądzu z miejscową Olimpią.PRZEWIDYWANY skład Lecha na mecz z Legią:

Van der Hart – Satka, Salamon, Milić, Puchacz – Tiba, Karlstrom – Skóraś, Ramirez, Kamiński – Ishak.

* – w zapowiedzi meczu przewidywany skład może być inny

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

3 komentarze

  1. Rojber z Piatkowskiej pisze:

    Cudowne ozdrowienia-ktos coś wie w temacie ?Był Ojciec Jan Góra-potrafił jednoczyć i wlewać nadzieję w serca może Janusz Góra też to zrobi

  2. Lolo pisze:

    Rogne to ma problemy zdrowotne nie od kilkunastu dni a od kilku lat

Dodaj komentarz