Lechowy Flesz (27.03-10.04)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym średnio co 2 tygodnie w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.Cyrak asystentem w Stali

Były trener juniorów Lecha Poznań, Jerzy Cyrak został asystentem Leszka Ojrzyńskiego w Stali Mielec.

Młodzi lechici z nowymi umowami

Nikodem Stachowicz oraz Jakub Skowroński z akademii Lecha Poznań podpisali nowe kontrakty z Kolejorzem.

Szczepienia na stadionie

Na stadionie Lecha Poznań przy Bułgarskiej powstaje punkt szczepień przeciwko koronawirusowi. Tygodniowo ma się odbywać nawet 7 tysięcy szczepień.

Bogusław Baniak wrócił do pracy

Były trener Kolejorza, Bogusław Baniak został dyrektorem sportowym Turona Yaypan. Jest to beniaminek ligi w Uzbekistanie.

Życiowa tragedia Tetteha

Były pomocnik Lecha Poznań, Abdul Aziz Tetteh przeżył niedawno osobistą tragedię. Pod koniec marca zmarł jego syn, który był wcześniakiem. Żył niecałe 2 lata.

Różne nastroje byłych rywali

Co słychać u byłych rywali Lecha Poznań w europejskich pucharach? Rangersi już kilka tygodni temu odzyskali tytuł po 10 latach przerwy. Charleroi od odpadnięcia z Lechem jest najgorzej punktującym zespołem w Jupiler League, nie wygrało od 7 ligowych spotkań, zajmuje 11. miejsce. Z kolei Standard z innym trenerem jest obecnie na pozycji, która daje prawo gry o europejskie puchary. Jeszcze w tym miesiącu ekipa z Liege zagra w finale Pucharu Belgii.

Ruszyła budowa akademii

We Wronkach ruszyła rozbudowa akademii Lecha Poznań, która pochłonie 40 mln złotych. Całość ma zostać oddana w połowie przyszłego roku. Blisko 20 milionów złotych na rozbudowę akademii dał rząd kraju.

Mecze juniorów znów przełożone

Mecz CLJ U-18, CLJ U-17 i U-15 zaplanowane na ten weekend znów zostały odwołane z powodu przedłużenia obostrzeń nałożonych przez rząd. Tym samym przełożono już 3 kolejki młodzieżowych rozgrywek, być może będzie trzeba odwołać także następną kolejkę.

Dużo większe zainteresowanie

Marzec 2021 nie był dla tego serwisu szczególnych miesiącem, ale serwis KKSLECH.com na każdym polu wykręcił dużo lepsze liczby od oficjalnej strony lechpoznan.pl. Jest nas tutaj dużo więcej. Dziękujemy!

null

Dziękujemy za pomoc

Wszystkim internautom, którzy regularnie wspierają nas poprzez zainteresowanie i korzystanie raz dziennie codziennie z bannerów na tej witrynie bardzo dziękujemy ze niezbędne wsparcie. Dziękujemy również za wszelkie darowizny przez PayPal. Dla Was czasem to była bądź jest chwila, dla nas wielka pomoc dzięki której chociaż udaje się utrzymać to co tutaj jest. Dziękujemy.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

3 komentarze

  1. Kosi pisze:

    Moze gdyby Lech zwolnil trenera tak jak wczesniej Standard bylyby chociaz nadzieje jak u niech. Ehhh

  2. inowroclawianin pisze:

    Rząd nie dał bo żaden rząd nie ma swoich pieniędzy. My daliśmy. A muzeum nadal nie powstało……

Dodaj komentarz