Zapowiedź: Lech II – Znicz

W środę, 14 kwietnia, o godzinie 13:00 w meczu 27. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, Lech II Poznań zmierzy się na głównym boisku akademii ze Zniczem Pruszków. Dla rezerw Kolejorza to następny pojedynek za tzw. „6 punktów”.Lech II Poznań po 3 kolejnych porażkach w sobotę niespodziewanie wygrał na wyjeździe z Olimpią Grudziądz 3:1, choć przegrywał 0:1. Dzięki temu zwycięstwu oraz hat-trickowi Filipa Szymczaka rezerwy na chwilę wydostały się ze strefy spadkowej. Kolejorz jest szesnasty, ale nie ma nawet oczka przewagi nad będącym pod kreską Hutnikiem Kraków. Lechici nadal muszą regularnie wygrywać, jutro do Wronek przybędzie jeden z najgroźniejszych przeciwników w walce poznaniaków o uniknięcie degradacji, czyli Znicz Pruszków. Ekipa z Mazowsza jeszcze niedawno szorowała dno tabeli, teraz po 3 kolejnych zwycięstwa wyprzedza Lecha II Poznań o 2 oczka. Przed weekendem Znicz sensacyjnie ograł ówczesnego lidera II-ligi GKS Katowice 1:0, zatem do Wielkopolski przyjedzie po kolejne zwycięstwo. Lech II Poznań oczywiście nie może pozwolić sobie na porażkę, jeśli chce się utrzymać jest zmuszony poszukać w środę pełnej puli.

Trener Lecha II Poznań, Artur Węska w środę nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego najlepszego strzelca Huberta Sobola. Nikt nie pauzuje za kartki, identyczna sytuacja jest w zespole Znicza Pruszków szkolonym przez Piotra Kobiereckiego. Smaczku rywalizacji Lech II – Znicz dodaje fakt trenowania pruszkowian przez Węskę jeszcze jesienią 2020 roku.

PZPN nie podał dotąd, kto będzie arbitrem środowych zawodów we Wronkach. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Lecha II wynosi 2.45, na remis 3.40, a na triumf Znicza 2.70. Decyzją rządu stadion będzie zamknięty dla kibiców, na trybunach będą mogli zasiąść tylko delegaci, oficjele, przedstawiciele obu klubów oraz garstka dziennikarzy. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw będzie dostępna na stronie sponsora tytularnego rozgrywek – ewinner.pl lub w LechTV na YouTube. Początek meczu 27. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, KKS Lech II Poznań – MKS Znicz Pruszków w środę, 14 kwietnia, o godzinie 13:00 na Stadionie Leśnym mieszczącym się przy ulicy Leśnej 15A we Wronkach. Jesienią rezerwy Kolejorza przegrały na wyjeździe 1:2, wcześniej w zeszłych rozgrywkach uległy u siebie 0:1, natomiast na wyjeździe wygrały 2:1.Mecz: KKS Lech II Poznań – MKS Znicz Pruszków
Rozgrywki: 27. kolejka II-ligi 2020/2021
Termin: Środa, 14 kwietnia, godz. 13:00
Stadion: Leśny, ul. Leśna 15A, Wronki
Sędzia:
Miejsce gospodarzy: 16
Miejsce gości: 14
Najlepszy strzelec gospodarzy: 8 – Sobol
Najlepszy strzelec gości: 6 – Machalski, Wichtowski
Domowa forma gospodarzy: 4-3-5, 22:20
Wyjazdowa forma gości: 3-3-6, 13:20
Transmisja: ewinner.pl, LechTV na YouTube
Bukmacherzy 1 x 2: 2.45 – 3.40 – 2.70
Przewidywana frekwencja: (bez udziału publiczności)
Prognozowana pogoda: +7°C, pochmurno
Nasz typ na mecz: 1

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

3 komentarze

  1. esendes pisze:

    Mogło być już 0:3.
    Słabo, by nie rzec fatalnie to wygląda.

  2. Niebieski77 pisze:

    Ale łomot masakra 0-4