Lechowa młodzież – tydzień 23

W ostatnich dniach więcej meczów niż zwykle rozegrały najstarsze juniorskie drużyny Lecha Poznań. Powodem częstszej gry było odrabianie zaległych spotkań.Nadal wygrać nie mogą rezerwy w II-lidze, które w środę i w niedzielę zremisowały 0:0. Siedemnasty Lech II Poznań ma serię 5 kolejnych meczów bez wygranej, w ostatnich 3 zremisował. Rezerwy szkolone przez Artura Węskę do bezpiecznej lokaty tracą 2 punkty, w najbliższą niedzielę na wyjeździe zagrają z rewelacyjnym Śląskiem II Wrocław.

W CLJ po 6 z rzędu porażkach remis ugrał Lech Poznań trenowany przez Huberta Wędzonkę. Juniorzy starsi na wyjeździe zremisowali z Legią Warszawa 2:2. Kolejorz przez większą część spotkania grał w 10, przegrywając 2 razy umiał za każdym razem odpowiedzieć golem wyrównującym. Lech Poznań U-18 jest na 12. miejscu, ma 3 oczka przewagi nad strefą spadkową, ale 2 kluby będące za nim mają do rozegrania zaległe spotkanie. W niedzielę u siebie juniorzy starsi podejmą Escolę Warszawa.

Udane 2 mecze mają za sobą juniorzy młodsi. Gracze Bartosza Bochińskiego z grupy B CLJ U-17 pokonali Błękitnych Wronki 2:0 i Wartę Poznań 2:1 dzięki czemu wciąż liderują. Teraz Lecha Poznań do lat 17 czeka mecz z Pogonią Szczecin.

W grupie B CLJ U-15 jak burza idą natomiast trampkarze starsi, którzy z kompletem zwycięstw są na 1. pozycji. Lech Poznań do lat 15 w tygodniu rozprawił się z Olimpijczykiem Kwakowo 7:1, później w weekend rozbił Wartę Poznań 5:0. W następnej kolejce podopieczni trenerskiego duetu Marcin Kardela & Jędrzej Łągiewka spotkają się z Pogonią Szczecin.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

I-liga: Skra Częstochowa – Lech II Poznań 0:0
II-liga: Lech II Poznań – Garbarnia Kraków 0:0
CLJ U-18: Legia Warszawa – Lech Poznań 2:2
CLJ U-17: Lech Poznań – Błękitni Wronki 2:0
CLJ U-17: Warta Poznań – Lech Poznań 1:2
CLJ U-15: Lech Poznań – Olimpijczyk Kwakowo 7:1
CLJ U-15: Lech Poznań – Warta Poznań 5:0

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Śląsk Wrocław – Lech II Poznań (08.05, godz. 13:00)
CLJ U-18: Lech Poznań – Escola Warszawa (09.05, godz. 12:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – Pogoń Szczecin (08.05, godz. 12:00)
CLJ U-15: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (08.05, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <