Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości Marcina Brosza oraz opiekuna gospodarzy Macieja Skorży na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu ostatniej 30. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021, KKS Lech Poznań – Górnik Zabrze rozegranym w niedzielę, 16 maja, o godzinie 17:30.Marcin Brosz (trener Górnika):„Przy kibicach grało się dużo lepiej. Cieszę się, że wróciliśmy w ten sposób do piłki, do sportu. Mecz był ciekawy, interesujący, było dużo sytuacji z obu stron. Szkoda naszych okazji, bo na tak trudnym terenie trzeba je wykorzystywać. Remis 1:1 jest sprawiedliwy, Martin Chudy stanął na wysokości zadania. Ten mecz wyglądał tak jak nasz sezon. Mieliśmy sytuacje, których nie wykorzystaliśmy i wdawała się nerwowość.”Maciej Skorża (trener Lecha):„Pierwszej połowy nie rozpoczęliśmy tak jak chcieliśmy, to Górnik atakował, ale gol Daniego dał nam więcej energii. Pierwsza połowa była lepsza niż druga, czekaliśmy na 2 bramkę, bo doskonale znamy historię naszej drużyny. Straciliśmy gola na 1:1, zostawialiśmy za dużo miejsca Górnikowi, nie zdobyliśmy 2 bramki i historia powtórzyła się. Końcówka meczu mocno wpływa na jego ocenę.”

„Po ostatnim meczu mogę powiedzieć, że miesiąc pracy w Lechu był jednym z najtrudniejszych momentów podczas mojej trenerskiej kariery. To było ciężkie doświadczenie, takiego miesiąca podczas swojej pracy nie miałem. Przychodząc tu zakładałem, że będę zbierał informacje i dane do analizy po których będziemy wyciągać wnioski. Pozostaje mi wierzyć, że od początku okresu przygotowawczego będziemy potrafili grać dobrze przez cały mecz. Takie mecze jak ten z Górnikiem trzeba rozstrzygać znacznie wcześniej.”

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

3 komentarze

 1. Ostu pisze:

  Czyli pan Maciej nie ma pojęcia co jest grane…
  … będę zbierał informacje i wyciągał wnioski – bo to było „oczywiste” że wnioski się same nasuną i trzeba je będzie TYLKO wprowadzić w życie – a tu okazuje się, że wszystko co wiedzieliśmy o futbolu nie ma zastosowania w Lechu – my to wiemy od dawna, że tu wszystko jest postawione na głowie, WSZYSTKO jest nie tak, a do pana Macieja​ zaczyna dopiero to docierać…

 2. Pawel68 pisze:

  Rutkowski brawo!Ladacznico wroniecka!!!

 3. JACOL041957 pisze:

  Skorża wdepnął w g…o i zaczyna pieprzyć jak „późny” Żuraw. Co to znaczy „takie mecze trzeba rozstrzygać prędzej”? A inne? Później!?