Letni plan przygotowań z sześcioma sparingami

W piątek, 21 maja został ogłoszony letni plan przygotowań Lecha Poznań do rundy jesiennej nowego sezonu 2021/2022. Przed Kolejorzem najdłuższe lato od wielu, wielu lat. Czasu na przygotowania do nowych rozgrywek będzie bardzo wiele.Lech Poznań przygotowania do rundy jesiennej zacznie w poniedziałek, 14 czerwca. Kolejorz przez pierwsze 2 tygodnie będzie ćwiczył na własnych obiektach, następnie we wtorek, 29 czerwca uda się na obóz do Opalenicy, który potrwa do 9 lipca. Tego lata Wielkopolanie rozegrają łącznie 6 gier kontrolnych, tylko ostatni sparing z Miedzią Legnica będzie zamknięty.

26 czerwca lechici zmierzą się ze słowackim klubem MFK Rużomberok. 30 czerwca rywalem poznaniaków już podczas zgrupowania będzie Zagłębie Lubin, 3 lipca ekipa nieznana, 7 lipca zespół FC Midtjylland, 9 lipca drużyna Arki Gdynia a 17 lipca odbędzie się ostatni mecz towarzyski z rywalem, który zostanie ogłoszony później (sparing będzie zamknięty).

Mecze 3 i 7 lipca z nieznanym rywalem oraz z Mistrzem Danii i obecnym wiceliderem tamtejszej ligi mają się odbyć na głównej płycie obiektu przy Bułgarskiej, a także z kibicami na trybunach. Sparingi z Zagłębiem oraz z Arką zostaną rozegrane już na stadionie hotelu Remes w Opalenicy, lecz również z udziałem publiczności. Miejsce meczu 26 czerwca ze Słowakami nie jest jeszcze znane, ostatni sparing 17 lipca z Miedzią Legnica będzie zamknięty.

Pięć towarzyskich spotkań pokaże LechTV, mini-raporty na żywo będą również dostępne na KKSLECH.com, każde spotkanie zostanie przenalizowane, z niektórych sparingów przeprowadzimy jeszcze dodatkowe relacje multimedialne. Trener Lecha Poznań, Maciej Skorża chciałby mieć skompletowaną kadrę do 14 czerwca, jednak obecnie są na to małe szanse.

Kolejorz wróci do ligowych zmagań w weekend w dniach 23-25 lipca. Przed nim najdłuższa letnia przerwa od minimum 11 lat. Terminarz PKO Ekstraklasy 2021/2022 będzie znany najwcześniej na początku czerwca, ale wszystkich beniaminków poznamy dopiero 20 czerwca.Plan sparingów Lecha Poznań – lato 2021:

26 czerwca – MFK Rużomberok (miejsce do ustalenia)
30 czerwca – Zagłębie Lubin (Opalenica)
3 lipca – rywal nieznany (Bułgarska)
7 lipca – FC Midtjylland (Bułgarska)
9 lipca – Arka Gdynia (Opalenica)
17 lipca – Miedź Legnica (sparing zamknięty)

* – godziny sparingów zostaną podane później

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

11 komentarzy

 1. Sp pisze:

  Rząsa i Klimczok wypierdalać. Skorża powinien mieć wszystkich 14 czerwca a wy zaczniecie ściągać szrot miesiąc później.

  • Didavi pisze:

   Norma.

  • Ekstralijczyk pisze:

   Nic nowego.

  • Sp pisze:

   Na wp sporowe fakty piszą, że oni chcą powrotu Kravecia

  • Pawelinho pisze:

   Sp

   Zapomniałeś jeszcze o jednym jegomościu w postaci młodego bo zauważ, że odkąd jest w klubie to Lech leci w równi pochyłej w dół. Miniony sezon niestety tylko to potwierdził.

   • Sp pisze:

    Nie łudze się, że on odejdzie. Jeszcze jak byśmy nie mieli akademii we Wronkach to może by się dało. Ale on tego nie odpuści. Dlatego zawsze wymieniam tych 2 baranów bo o Piotrku się nie łudzę

   • Pawelinho pisze:

    Ja wymieniam w głównej mierze bo to jakby nie patrzeć on w główne mierze odpowiada za to co się aktualnie dzieje w klubie.

 2. Erwin pisze:

  Nie ma żadnej wymówki! Pucharów brak, Puchacz opierdolony, sezon który NIE MIAŁ być przejściowym okazał się być jeszcze gorszy, teraz sezon jubileuszowy, mianowicie 100lecie klubu KKS Lech Poznań! Jest nowy/stary trener który ma ambicję i należy pozwolić mu tą ambicję zrealizować, żadnych węży w kieszeni i głupich wymówek, Tylko MP w nowym sezonie, inaczej wypierdalać bo dość pośmiewiska, Rutek skończ pierdolić w wywiadach, nie ma żadnych wymówek, albo majster albo Wypierdalaj! Wzmocnienia potrzebne NATYCHMIAST! BIEGIEM!KURWA JUŻ TERAZ! WZMOCNIENIA, NIE SZROTY, TY ZAKUTA PAŁO!

 3. mario pisze:

  Końcówka mnie naprawdę rozbawiła. 💯😀👍