Zapowiedź: Lech II – Motor

W niedzielę, 23 maja, o godzinie 13:00 w mecz 35. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, Lech II Poznań zmierzy się na głównym boisku akademii z Motorem Lublin. Przed rezerwami Kolejorza ostatnie 4 kolejki i aż 3 trudne spotkania z dużo wyżej notowanym rywalami.Lech II Poznań w środę przerwał passę 5 kolejnych meczów bez porażki i 4 bez straty gola. Przez przegraną od razu zleciał na 17. miejsce spadkowe, a na dodatek szesnasty Znicz Pruszków ma jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie. Szanse na utrzymanie rezerw w II-lidze oczywiście wciąż są, aczkolwiek Kolejorz w ostatnich 4 kolejkach musi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Do połowy czerwca lechici będą grali z jednym z głównych kandydatów do awansu, z będącą za poznaniakami Bytovią oraz z dwoma klubami, które celują w baraże. Pierwszym z takich przeciwników jest Motor Lublin. Dziewiąty obecnie beniaminek w ostatnich 6 kolejkach wygrał aż 4 razy w tym w środę z faworyzowanym GKS-em Katowice, ale niedawno zdarzyła mu się też bolesna wtopa w postaci bolesnej porażki z innym beniaminkiem, Hutnikiem Kraków aż 0:5.

W Lechu II Poznań trenowanym przez Artura Węskę nie zagra kontuzjowany najlepszy strzelec Hubert Sobol. Z powodu kartek nikt nie pauzuje. Inaczej wygląda sytuacja w ekipie Motoru Lublin, który prowadzi Marek Saganowski. Z powodu kartek zawieszony jest doświadczony 38-letni stoper z bogatą ekstraklasową przeszłością, Rafał Grodzicki.

Arbitrem niedzielnych zawodów we Wronkach będzie Łukasz Ostrowski ze Szczecina. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Lecha II wynosi 2.55, na remis 3.35, a na triumf Motoru 2.60. Decyzją rządu stadion będzie mógł zapełnić się maksymalnie w 25%, ale obiekt we Wronkach przez budowę nowego centrum jest niedostępny dla kibiców. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw będzie dostępna na stronie sponsora tytulanrnego rozgrywek – ewinner.pl. Początek meczu 35. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, KKS Lech II Poznań – Motor Lublin w niedzielę, 23 maja, o godzinie 13:00 na Stadionie Leśnym mieszczącym się przy ulicy Leśnej 15A we Wronkach. W grudniu rezerwy Kolejorza uległy na wyjeździe beniaminkowi 0:1.Mecz: KKS Lech II Poznań – Motor Lublin
Rozgrywki: 35. kolejka II-ligi 2020/2021
Termin: Niedziela, 23 maja, godz. 13:00
Stadion: Leśny, ul. Leśna 15A, Wronki
Sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin)
Miejsce gospodarzy: 17
Miejsce gości: 9
Najlepszy strzelec gospodarzy: 8 – Sobol
Najlepszy strzelec gości: 9 – Świderski
Domowa forma gospodarzy: 5-5-6, 27:26
Wyjazdowa forma gości: 4-6-6, 15:19
Transmisja: ewinner.pl
Bukmacherzy 1 x 2: 2.55 – 3.35 – 2.60
Przewidywana frekwencja: (bez udziału publiczności)
Prognozowana pogoda: +17°C, pochmurno
Nasz typ na mecz: 1

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <