Nowa osoba w sztabie szkoleniowym

Lech Poznań wzmacnia sztab szkoleniowy. Po rozstaniu się z Januszem Górą, Andrzejem Kasprzakiem oraz Łukaszem Becellą, który został zwolniony tuż przed przyjściem Macieja Skorży ma nowego analityka. Został nim były członek sztabu szkoleniowego Rakowa Częstochowa, Wojciech Makowski.Wojciech Makowski urodził się 4 sierpnia 1990 roku. 30-latek ukończył studia w Krakowie, odbył staż w Granadzie, posiada licencję UEFA A, w przeszłości pracował z dziećmi i z młodzieżą w takich szkółkach jak Borek Kraków oraz SEMP Warszawa.

Makowski szkolił również juniorów w Wiśle Kraków, od 2017 roku był w sztabie Rakowa Częstochowa, gdzie pełnił funkcję asystenta Marka Papszuna. Teraz nowy członek sztabu szkoleniowego Lecha Poznań stał się następcą Łukasza Becelli i będzie pomagał Hubertowi Barańskiemu w przygotowywaniu filmów dla piłkarzy oraz w rozpracowywaniu rywali.

Sztab szkoleniowy Lecha Poznań na sezon 2021/2022 cały czas nie jest skompletowany. Maciej Skorża chce mieć jeszcze jednego asystenta, poszukiwany jest także pierwszy trener od przygotowania fizycznego, który będzie współpracował z Karolem Kikutem. Kolejorz wznowi zajęcia 14 czerwca.KKS Lech Poznań 2021/2022:

Pierwszy trener: Maciej Skorża
Asystent trenera: Rafał Janas
Trener pomocniczy ds. młodzieży: Dariusz Dudka
Trener bramkarzy: Michał Chamera
Trener od przygotowania fizycznego: Karol Kikut
Kierownik drużyny: Mariusz Skrzypczak
Analitycy: Hubert Barański, Wojciech Makowski
Specjalista ds. suplementacji: Patryk Wiśniewski
Sztab medyczny: Paweł Tota, Krzysztof Pawlaczyk, Andrzej Pyda, Marcin Lis, Paweł Cybulski, Maciej Łopatka, Maciej Smuniewski, Damian Bartkiewicz
Kucharz: Artur Dzierzbicki
Magazynier: Sławomir Mizgalski

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

4 komentarze

 1. Ostu pisze:

  Najpierw Śledź w Rakowie…
  Potem – jak słyszę – Skrzypczak…
  A teraz jakiś „nieslyszany” z Rakowa do Lecha…
  Ciekawe kto lepiej wychodzi na tych ruchach…
  Mam przekonanie graniczące z pewnością, że ruchy kadrowe – i nie tylko – odbywają się bez jakiegokolwiek strategi, że o planach średnio i krótkookresowych już nie wspomnę…

 2. John pisze:

  No,mówiło się o innym człowieku wcześniej związanym z Rakowem,i tamta kandydatura podobała mi się bardziej.
  Ale tak czerpmy wzorce z Rakowa,stety,i niestety.

  • Kosi pisze:

   Dobrze czerpac wzorce od najlepszych z Rakow teraz jest obiektywnie lepszy