Lechowy Flesz (29.05-12.06)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym średnio co 2 tygodnie w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.



Lech II z licencją

Lech II Poznań otrzymał od PZPN-u licencję na grę w II-lidze 2021/2022. Dziś około 14:00 okaże się, czy zostanie na szczeblu centralnym.

Były lechita w drużynie sezonu

Były lechita, Robert Lewandowski znalazł się w drużynie sezonu Ligi Mistrzów 2020/2021. Jego Bayern Monachium nie obronił trofeum odpadając w ćwierćfinale.

Wychowankowie zagrali w reprezentacji

Dominik Janeczek, Mateusz Wójcik, Dawid Zięba i Bartosz Tomaszewski z akademii Lecha Poznań zagrali w towarzyskim dwumeczu kadry U-16 ze Słowenią. Polska wygrała 1:0 oraz przegrała 2:3.

Więcej kibiców na stadionach

W nowym sezonie stadiony będą mogły zapełniać się maksymalnie w 50 a nie w 25%. W tygodniu rząd poinformował o kolejnym luzowaniu obostrzeń, tym samym na Bułgarską będzie mogło wejść około 20 tysięcy kibiców.

Juniorzy wygrali turniej

Lech Poznań (rocznik 2012) wygrał turniej PGE Bełchatów Cup. Kolejorz wyprzedził 19 innych klubów.

1. Lech Poznań
2. FC Wrocław Academy
3. Varsovia Warszawa
4. ŁKS Łódź
5. Górnik Zabrze
6. Widzew Łódź
7. Barca Academy Warszawa
8. Talent Warszawa
9. Znicz Pruszków
10. GKS Bełchatów
11. Akademia z Głową Kraków
12. Jagiellonia Białystok
13. Arkonia Szczecin
14. Iskra Kochlice
15. Legia Warszawa
16. Wisła Płock
17. Odra Opole
18. GKS Katowice
19. SMS Ślesin
20. APN Piotrków Trybunalski

Baniak wrócił na ławkę

Były szkoleniowiec Kolejorza, Bogusław Baniak został nowym trenerem uzbeckiego klubu Turon Yaypan. Wcześniej pracował w Uzbekistanie jako dyrektor sportowy.

Lech wznawia treningi

W poniedziałek, 14 czerwca Lech wraca do treningów. O godzinie 11:00 odbędzie się pierwszy trening, o godzinie 14:00 trener Maciej Skorża weźmie udział w konferencji prasowej na temat letnich przygotowań.

Zarząd ma się z czego cieszyć

Zarząd Lecha Poznań znów ma się z czego cieszyć. Kolejorz znalazł się w czołówce klubów z największą liczbą wychowanków na Euro 2020. Lech z 8 wychowankami w tym zestawieniu jest piąty, więcej wychowanków, którzy są na Mistrzostwach Europy pierwsze kroki stawiało w klubie Rabotnicki Skopje, Dinamie Zagrzeb, Dynamie Kijów oraz w Ajaxie Amsterdam.

Dziękujemy za pomoc

Wszystkim internautom, którzy regularnie wspierają nas poprzez zainteresowanie i korzystanie raz dziennie codziennie z bannerów na tej witrynie bardzo dziękujemy ze niezbędne wsparcie. Dziękujemy również za wszelkie darowizny przez PayPal – redakcja@kkslech.com. Dla Was czasem to była bądź jest chwila, dla nas wielka pomoc dzięki której chociaż udaje się utrzymać to co tutaj jest. Dziękujemy.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <





1 Odpowiedź

  1. inowroclawianin pisze:

    Vateusz pewnie we wrześniu zamknie stadiony całkowicie.
    Powrót do treningów a tu ani jednego wzmocnienia. Rutek show.