Lechowy Flesz (12-19.06)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym średnio co 2 tygodnie w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.Byli lechici w różnej sytuacji

Były lechita Jacek Kiełb podpisał nowy kontrakt z Koroną Kielce. Z innego I-ligowca Widzewa Łódź odszedł za to 39-letni napastnik Marcin Robak.

Przez Lecha do Rakowa

Nowym asystentem Marka Papszuna został Dariusz Skrzypczak. W roli analityka tego klubu zatrudniono Łukasza Becellę, który odszedł z Lecha krótko przed oficjalnym przyjściem Macieja Skorży.

Lech II kontra Znicz

Rywalem Lecha II Poznań w rundzie wstępnej Pucharu Polski 2021/2022 będzie Znicz Pruszków. Mecz odbędzie się we Wronkach na początku sierpnia.

Nowa umowa Bąkowskiego

Bramkarz rezerw Krzysztof Bąkowski przedłużył swoją umowę z Lechem Poznań do 30 czerwca 2024 roku. Poprzedni kontrakt kończył się w czerwcu 2023.

Dobre wyniki najmłodszych lechitów

Lech Poznań (rocznik 2010) zajął 2. miejsce w turnieju Legia Bart Cup. Kolejorz w finale przegrał z gospodarzami, w imprezie udział wzięło 15 drużyn. Lech wygrał za to imprezę dzieci z rocznika 2012. Był najlepszy w turnieju Steel Cup, wyprzedził 35 innych zespołów, w finale pokonał hiszpańską Gironę.

Zaskakująca nominacja dla Marchwińskiego

Filip Marchwiński został nominowany do nagrody Golden Boy magazynu Tuttosport. Obecność 19-latka w gronie 100 „młodych chłopców” pokazuje najlepiej, ile znaczy to zestawienie. Przynależność do włoskiej agencji managerskiej zrobiła swoje.

Bjelica zagra z Pogonią

Nenad Bjelica trenujący NK Osijek przyleci w lipcu do Polski. Chorwaci w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji trafili na Pogoń i będą zdecydowanym faworytem do awansu. Bjelica pracując w Lechu miał patent na szczecinian.

Pleśnierowicz w Warcie

Wychowanek akademii Kolejorza, Wiktor Pleśnierowicz podpisał 3-letni kontrakt z Wartą Poznań. To zaskakujący transfer, po powrocie z juniorów AS Romy ten piłkarz niewiele pokazał w Miedzi Legnica. W zeszłym sezonie rozegrał 22 mecze w tym 8 spotkań w rezerwach I-ligowca.

Terminarz po prawej stronie

W prawym menu serwisu na dole umieściliśmy terminarz Lecha Poznań na nowy 2021/2022 zawierający mecze ligowe + ramowe terminy Pucharu Polski. Wszystko można znaleźć także w odpowiednim dziale -> TUTAJ. Link do terminarza, który na bieżąco będzie aktualizowany znajduje się jeszcze w górnym menu w kategorii „Rozgrywki”.

Dziękujemy za pomoc

Wszystkim internautom, którzy regularnie wspierają nas poprzez zainteresowanie i korzystanie raz dziennie codziennie z bannerów na tej witrynie bardzo dziękujemy ze niezbędne wsparcie. Dziękujemy również za wszelkie darowizny przez PayPal – redakcja@kkslech.com. Dla Was czasem to była bądź jest chwila, dla nas wielka pomoc dzięki której chociaż udaje się utrzymać to co tutaj jest. Dziękujemy.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

7 komentarzy

 1. Pawelinho pisze:

  Ta nominacja dla Marchwińskiego jest co najmniej dość mocno kontrowersyjna lub dziwna bo moim skromnym zdaniem dużo bardziej na tego typu nominacje zasłużył inny piłkarz Lecha czyli Jakub Kamiński. Może być też spowodowana zupełnie czymś innym czyli kolejną próbą forsowania, a więc promocji tego piłkarza do sprzedaży – coś jak autopromocja.

  • inowroclawianin pisze:

   Dokładnie. Miał stracony ubiegły sezon a tu taka nominacja. W Polsce są lepsi juniorzy.

  • Grossadmiral pisze:

   A tak obiektywnie to Kamiński czym bardziej zasłużył? Nie twierdze że marchewa zasłużył bardziej tylko biorąc pod uwagę grę kamyka to bardzo słaby sezon w jego wykonaniu a grał regularnie podejrzewam że jakby marchewa tyle czasu na placu spędził co on to by miał lepsze liczby.

   • Pawelinho pisze:

    To tylko przykład. Bo równie dobrze mógłbym podać przykład Kacpra Kozłowskiego.

   • Grossadmiral pisze:

    No to kozłowski jak najbardziej bo z Lecha to nikt nie zasłużył żeby być na takiej liście

  • MaPA pisze:

   Dawno,dawno temu mieliśmy bardzo młodego łyżwiarza figurowego,super talent,i on przez kilkanaście lat był wiecznie młodym i utalentowanym.Oby taka sytuacja nie przydarzyła się Marchwińskiemu:)).