Sztab szkoleniowy w końcu skompletowany

KKS Lech Poznań wreszcie skompletował swój sztab szkoleniowy na nowy sezon 2021/2022. W poniedziałek, 21 czerwca oficjalnie na Bułgarską przyszedł Maciej Kędziorek, który został kolejnym asystentem Macieja Skorży.Maciej Kędziorek 1 lipca skończy 41 lat. Pochodzi z Otwocka, posiada licencję UEFA A. Dotychczas pracował w takich klubach jak Mazur Karczew, Wilga Garwolin, PKS Radość, Start Otwock i Victoria Sulejówek. W latach 2016-2019 był asystentem Marka Papszuna w Rakowie Częstochowa. Przez ostatni rok nowy szkoleniowiec w sztabie Macieja Skorży był asystentem trenera w Arce Gdynia.

Maciej Kędziorek słynie z przygotowywania analiz i trenowania stałych fragmentów gry. 41-latek został czwartą i ostatnią osobą, która tego lata zasiliła sztab szkoleniowy Kolejorza przed sezonem 2021/2022. Wcześniej do klubu trafili Wojciech Makowski (analityk), Antonin Cepek (pierwszy trener od przygotowania fizycznego) i Maciej Palczewski (trener bramkarzy). Już w kwietniu wraz z Maciejem Skorżą na Bułgarską przybył asystent Rafał Janas.KKS Lech Poznań 2021/2022:

Pierwszy trener: Maciej Skorża
Asystenci trenera: Rafał Janas, Maciej Kędziorek
Trener pomocniczy ds. młodzieży: Dariusz Dudka
Trener bramkarzy: Maciej Palczewski
Pierwszy trener od przygotowania fizycznego: Antonin Cepek
Drugi trener od przygotowania fizycznego: Karol Kikut
Kierownik drużyny: Mariusz Skrzypczak
Analitycy: Hubert Barański, Wojciech Makowski
Specjalista ds. suplementacji: Patryk Wiśniewski
Sztab medyczny: Paweł Tota, Krzysztof Pawlaczyk, Andrzej Pyda, Marcin Lis, Paweł Cybulski, Maciej Łopatka, Maciej Smuniewski, Damian Bartkiewicz
Kucharz: Artur Dzierzbicki
Magazynier: Sławomir Mizgalski

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

19 komentarzy

 1. Sapuaro pisze:

  Ciekawe, że to już kolejny trener z kilku, których wymieniamy w obu kierunkach między nami a Rakowem.

  • bezjimienny pisze:

   To chyba kwestia tego, że Papszun jest trudny we współpracy, a jednocześnie klub zakłada, że umie sobie ludzi dobierać.

   • Pawel1972 pisze:

    A nasz Piothuś nie dość, że trudny we współpracy, to jeszcze głupi jak but 😀

   • bezjimienny pisze:

    Można by się zastanawiać kto jest głupszy, głupi, czy ci, którzy z tym głupim walczą i ciągle nie są w stanie wygrać.

   • Pawel1972 pisze:

    bezjimienny
    Cóż, bo głupek kupił sobie jeszcze większych głupków i na ich grzbiecie stopi. Ty jesteś jednym z tych kupionych głupków. A jak tam, zarządowy trolliku, wasz kabaretowy bojkot?

   • bezjimienny pisze:

    Ha, ha, ha, z głupkami i rzekomymi kupionymi głupkami wygrać nie potrafi, no dureń po prostu, dureń. Idź już sobie gdzieś, gdzie nie będziesz się kompromitował.

   • Pawel1972 pisze:

    bezjimienny
    Tak się zastanawiam, który z was, płatnych pachołków Piothusia Upośledzonego jest głupszy – ty czy tolep/Mrazzz. Kiedyś wyjedziecie ze swoim panem na tej samej przyczepie z gnojem poz granice Wielkopolski – do siebie, do Zamościa.

    Twój pan – zawodowy syn ojca – w końcu straci Lecha, bo jest tak głupi, że zbankrutuje. Ale na to, że bogaty Papa Jacek kupił swojemu przygłupiemu synalkowi zabawkę, to już wpływu nie mamy.

   • Pawel1972 pisze:

    PS
    NIe odpowiedziałeś mi zarządowy trolliku, jak tam wasz kabaretowy bojkot? Już odwołany? A za ile, dostaliście od Piothusia chociaż p 5 zł? Jebane sprzedawczyki.

 2. John pisze:

  Kojarzę gościa z analiz w kanale sportowym, wypadał całkiem dobrze,dobre wzmocnienie sztabu,może Stal Mielec nie wpierdoli tak łatwo 2 bramek w kolejnym sezonie.?

 3. Sp pisze:

  Gdy występował w LIGAPL dla Kanału Sportowego to zaciekawił mnie swoją wiedzą do analizowania. Wiadomo co innego przygotować się do takiego programu a co innego przekazać to zawodnikom. Mam nadzieje, że Skorża go chciał, a nie został nam wciśnięty bo rozwiązał kontrakt z Arką i był tani.

  • Grossadmiral pisze:

   Rozwiązał kontrakt żeby przejść do Lecha a nie że go zwolnili i przez to trafił tutaj.

 4. Pawelinho pisze:

  Lepiej późno niż wcale tak to można skwitować.

 5. 07 pisze:

  Zatrudnienie ogarnietego goscia do s.f.g. uwazam za dobry wybór. Lech mocno zaniedbał ten temat w poprzednim sezonie.

  • Ekstralijczyk pisze:

   Oby teraz się to odwróciło.

   Zamiast tracić bramki to dobrze by było aby je zdobywał.

 6. Ostu pisze:

  Z taką pewną nieśmiałością myślę sobie , że skoro już jeden temat z kompletowaniem sztabu jest domknięty to mogę się teraz skupić „wszyscy święci” na ogarniania tematu transferów – teraz każdy z kluczowych osób w sztabie będzie miał okazję dorzucić swoje 3 grosze – na Tomasza już nie liczę bo on jako pierwszy miał w Polsce covida – i to już kilka lat temu – bo stracił węch i nie miał „nosa” do transferów…

  • bezjimienny pisze:

   Przecież im więcej osób się transferami miałoby zajmować tym dłużej wszystko będzie trwało.
   To, że trener jest szybciej niż zawodnicy to jedynie zbieg okoliczności, raczej w klubie są w stanie rozmawiać z więcej niż jedną osobą na raz.