Szczegółowy terminarz II-ligi 2021/2022

W środę, 30 czerwca Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił dokładny terminarz II-ligi sezonu 2021/2022. Nowe i trzecie z rzędu rozgrywki z udziałem rezerw Lecha Poznań na szczeblu centralnym rozpoczną się za miesiąc.



W sezonie 2020/2021 w II-lidze grało 19 drużyn i tylko 3 zespoły spadały. W nowych rozgrywkach 2021/2022 w II-lidze zagra 18 klubów, szczebel centralny opuszczą 4 najsłabsze drużyny. Do I-ligi awansują najlepsze 2 kluby, ekipy z lokat 3-6 zagrają w barażach.

Sezon 2021/2022 rozpocznie się 31 lipca. Runda jesienne składająca się z 20 kolejek zakończy się 5 grudnia, a wiosenna tym razem wystartuje wcześniej niż zwykle – 26 lutego. Ostatnia 34. kolejka odbędzie się w ten sam co weekend co ostatnia seria PKO Ekstraklasy – 21/22 maja 2022 roku.

W nowym sezonie tylko 2 kolejki II-ligi zostaną rozegrane w środku tygodnia. 4. kolejka odbędzie się w środę, 18 sierpnia (mecz z Ruchem Chorzów we Wronkach), następnie 30 seria spotkań zostanie rozegrana w środę, 27 kwietnia (wyjazd rezerw do Chojnic). Na 3 froncie nie ma przerw na kadrę.

W II-lidze 2021/2022 nie będą grały zespoły Górnika Polkowice, GKS-u Katowice i Skry Częstochowa, które awansowały oraz drużyny Olimpii Grudziądz, Błękitnych Stargard i Bytovii Bytów, które spadły do IIII-ligi. Z I do II-ligi zleciał GKS Bełchatów, beniaminkiem będzie natomiast Ruch Chorzów, Radunia Stężyca, Pogoń Grodzisk Mazowiecki oraz Wisła Puławy.

Lech II Poznań zacznie nowe rozgrywki od wyjazdu na teren beniaminka Radunii Stężyca. W 2. kolejce do Wronek przyjedzie inny beniaminek – Wisła Puławy. W ostatniej grudniowej kolejce rywalem Lecha II Poznań u siebie będzie Znicz Pruszków, wiosna 2022 zacznie się w lutym od wyjazdu do Chorzowa. W ostatniej 34. kolejce rezerwy ponownie pojadą do Rzeszowa.

Terminarz Lecha II Poznań w II-lidze 2021/2022 szerzej przeanalizujemy w najbliższy weekend. Poniżej znajduje się dokładny plan gier nowych rozgrywek na 3 froncie w naszym kraju.



Terminarz II-ligi 2021/2022:

* – jako główny jest podany termin sobotni

1. Kolejka – 31 lipca

Radunia Stężyca – Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków
Wisła Puławy – GKS Bełchatów
Znicz Pruszków – Motor Lublin
Ruch Chorzów – Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław – Hutnik Kraków

2. Kolejka – 7 sierpnia

Lech II Poznań – Wisła Puławy
Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce – Śląsk II Wrocław
Motor Lublin – Ruch Chorzów
GKS Bełchatów – Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków – Radunia Stężyca
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Stal Rzeszów
Chojniczanka Chojnice – Sokół Ostróda
KKS Kalisz – Wigry Suwałki

3. Kolejka – 14 sierpnia

Znicz Pruszków – Lech II Poznań
Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda – KKS 1925 Kalisz
Stal Rzeszów – Chojniczanka Chojnice
Radunia Stężyca – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wisła Puławy – Garbarnia Kraków
Ruch Chorzów – GKS Bełchatów
Śląsk II Wrocław – Motor Lublin
Hutnik Kraków – Pogoń Siedlce

4. Kolejka – 18 sierpnia

Lech II Poznań – Ruch Chorzów
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
Motor Lublin – Hutnik Kraków
GKS Bełchatów – Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice – Radunia Stężyca
KKS Kalisz – Stal Rzeszów
Wigry Suwałki – Sokół Ostróda

5. Kolejka – 21 sierpnia

Śląsk II Wrocław – Lech II Poznań
Sokół Ostróda – Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów – Wigry Suwałki
Radunia Stężyca – KKS 1925 Kalisz
Wisła Puławy – Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ruch Chorzów – Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków – GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce – Motor Lublin

6. Kolejka – 28 sierpnia

Lech II Poznań – Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg – Motor Lublin
GKS Bełchatów – Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków – Śląsk II Wrocław
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Ruch Chorzów
Chojniczanka Chojnice – Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz – Wisła Puławy
Wigry Suwałki – Radunia Stężyca
Sokół Ostróda – Stal Rzeszów

7. Kolejka – 4 września

Pogoń Siedlce – Lech II Poznań
Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca – Sokół Ostróda
Wisła Puławy – Wigry Suwałki
Znicz Pruszków – KKS 1925 Kalisz
Ruch Chorzów – Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hutnik Kraków – Garbarnia Kraków
Motor Lublin – GKS Bełchatów

8. Kolejka – 11 września

Lech II Poznań – Motor Lublin
Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice – Śląsk II Wrocław
KKS 1925 Kalisz – Ruch Chorzów
Wigry Suwałki – Znicz Pruszków
Sokół Ostróda – Wisła Puławy
Stal Rzeszów – Radunia Stężyca

9. Kolejka – 18 września

GKS Bełchatów – Lech II Poznań
Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg
Wisła Puławy – Stal Rzeszów
Znicz Pruszków – Sokół Ostróda
Ruch Chorzów – Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław – KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków – Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Motor Lublin – Garbarnia Kraków

10. Kolejka – 25 września

Olimpia Elbląg – Lech II Poznań
Garbarnia Kraków – GKS Bełchatów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków
Wigry Suwałki – Śląsk II Wrocław
Sokół Ostróda – Ruch Chorzów
Stal Rzeszów – Znicz Pruszków
Radunia Stężyca – Wisła Puławy

11. Kolejka – 2 października

Lech II Poznań – Garbarnia Kraków
Wisła Puławy – Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków – Radunia Stężyca
Ruch Chorzów – Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław – Sokół Ostróda
Hutnik Kraków – Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce – KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin – Chojniczanka Chojnice
GKS Bełchatów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

12. Kolejka – 9 października

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice – GKS Bełchatów
KKS 1925 Kalisz – Motor Lublin
Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda – Hutnik Kraków
Stal Rzeszów – Śląsk II Wrocław
Radunia Stężyca – Ruch Chorzów
Wisła Puławy – Znicz Pruszków

13. Kolejka – 16 października

Lech II Poznań – Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg
Ruch Chorzów – Wisła Puławy
Śląsk II Wrocław – Radunia Stężyca
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce – Sokół Ostróda
Motor Lublin – Wigry Suwałki
GKS Bełchatów – KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

14. Kolejka – 23 października

KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Chojniczanka Chojnice – Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki – GKS Bełchatów
Sokół Ostróda – Motor Lublin
Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca – Hutnik Kraków
Wisła Puławy – Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków – Ruch Chorzów

15. Kolejka – 30 października

Lech II Poznań – Wigry Suwałki
Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław – Znicz Pruszków
Hutnik Kraków – Wisła Puławy
Pogoń Siedlce – Radunia Stężyca
Motor Lublin – Stal Rzeszów
GKS Bełchatów – Sokół Ostróda
Garbarnia Kraków – KKS 1925 Kalisz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Chojniczanka Chojnice

16. Kolejka – 6 listopada

Sokół Ostróda – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wigry Suwałki – Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów – GKS Bełchatów
Radunia Stężyca – Motor Lublin
Wisła Puławy – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – Hutnik Kraków
Ruch Chorzów – Śląsk II Wrocław

17. Kolejka – 13 listopada

Lech II Poznań – Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław – Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków – Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
Motor Lublin – Wisła Puławy
GKS Bełchatów – Radunia Stężyca
Garbarnia Kraków – Sokół Ostróda
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice – KKS 1925 Kalisz

18. Kolejka – 20 listopada

Lech II Poznań – Radunia Stężyca
Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Ostróda
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
GKS Bełchatów – Wisła Puławy
Motor Lublin – Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce – Ruch Chorzów
Hutnik Kraków – Śląsk II Wrocław

19. Kolejka – 27 listopada

Wisła Puławy – Lech II Poznań
Hutnik Kraków – Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław – Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów – Motor Lublin
Znicz Pruszków – GKS Bełchatów
Radunia Stężyca – Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Ostróda – Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki – KKS 1925 Kalisz

20. Kolejka – 4 grudnia

Lech II Poznań – Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg – Wigry Suwałki
KKS 1925 Kalisz – Sokół Ostróda
Chojniczanka Chojnice – Stal Rzeszów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Radunia Stężyca
Garbarnia Kraków – Wisła Puławy
GKS Bełchatów – Ruch Chorzów
Motor Lublin – Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce – Hutnik Kraków

21. Kolejka – 26 lutego

Ruch Chorzów – Lech II Poznań
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków – Motor Lublin
Śląsk II Wrocław – GKS Bełchatów
Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków
Wisła Puławy – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radunia Stężyca – Chojniczanka Chojnice
Stal Rzeszów – KKS 1925 Kalisz
Sokół Ostróda – Wigry Suwałki

22. Kolejka – 5 marca

Lech II Poznań – Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda
Wigry Suwałki – Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz – Radunia Stężyca
Chojniczanka Chojnice – Wisła Puławy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków – Ruch Chorzów
GKS Bełchatów – Hutnik Kraków
Motor Lublin – Pogoń Siedlce

23. Kolejka – 12 marca

Hutnik Kraków – Lech II Poznań
Motor Lublin – Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce – GKS Bełchatów
Śląsk II Wrocław – Garbarnia Kraków
Ruch Chorzów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz Pruszków – Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy – KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca – Wigry Suwałki
Stal Rzeszów – Sokół Ostróda

24. Kolejka – 19 marca

Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów
Sokół Ostróda – Radunia Stężyca
Wigry Suwałki – Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz – Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice – Ruch Chorzów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków – Hutnik Kraków
GKS Bełchatów – Motor Lublin

25. Kolejka – 26 marca

Motor Lublin – Lech II Poznań
GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce – Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Śląsk II Wrocław – Chojniczanka Chojnice
Ruch Chorzów – KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków – Wigry Suwałki
Wisła Puławy – Sokół Ostróda
Radunia Stężyca – Stal Rzeszów

26. Kolejka – 2 kwietnia

Lech II Poznań – GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg – Radunia Stężyca
Stal Rzeszów – Wisła Puławy
Sokół Ostróda – Znicz Pruszków
Wigry Suwałki – Ruch Chorzów
KKS 1925 Kalisz – Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków – Motor Lublin

27. Kolejka – 9 kwietnia

Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów – Garbarnia Kraków
Motor Lublin – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków – KKS 1925 Kalisz
Śląsk II Wrocław – Wigry Suwałki
Ruch Chorzów – Sokół Ostróda
Znicz Pruszków – Stal Rzeszów
Wisła Puławy – Radunia Stężyca

28. Kolejka – 16 kwietnia

Garbarnia Kraków – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – Wisła Puławy
Radunia Stężyca – Znicz Pruszków
Stal Rzeszów – Ruch Chorzów
Sokół Ostróda – Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki – Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz – Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice – Motor Lublin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – GKS Bełchatów

29. Kolejka – 23 kwietnia

Lech II Poznań – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów – Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin – KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki
Hutnik Kraków – Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław – Stal Rzeszów
Ruch Chorzów – Radunia Stężyca
Znicz Pruszków – Wisła Puławy

30. Kolejka – 27 kwietnia

Chojniczanka Chojnice – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków
Wisła Puławy – Ruch Chorzów
Radunia Stężyca – Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów – Hutnik Kraków
Sokół Ostróda – Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki – Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz – GKS Bełchatów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Garbarnia Kraków

31. Kolejka – 30 kwietnia

Lech II Poznań – KKS 1925 Kalisz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice
GKS Bełchatów – Wigry Suwałki
Motor Lublin – Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów
Hutnik Kraków – Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław – Wisła Puławy
Ruch Chorzów – Znicz Pruszków

32. Kolejka – 7 maja

Wigry Suwałki – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – Ruch Chorzów
Znicz Pruszków – Śląsk II Wrocław
Wisła Puławy – Hutnik Kraków
Radunia Stężyca – Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów – Motor Lublin
Sokół Ostróda – GKS Bełchatów
KKS 1925 Kalisz – Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

33. Kolejka – 14 maja

Lech II Poznań – Sokół Ostróda
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki
GKS Bełchatów – Stal Rzeszów
Motor Lublin – Radunia Stężyca
Pogoń Siedlce – Wisła Puławy
Hutnik Kraków – Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław – Ruch Chorzów

34. Kolejka – 21 maja

Stal Rzeszów – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów – Hutnik Kraków
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
Wisła Puławy – Motor Lublin
Radunia Stężyca – GKS Bełchatów
Sokół Ostróda – Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KKS 1925 Kalisz – Chojniczanka Chojnice

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <





Dodaj komentarz