Jutro sparing połączony z piknikiem

W sobotę, 3 lipca Lech Poznań rozegra drugi z pięciu sparingów w trakcie letnich przygotowań do rundy jesiennej nowego sezonu 2021/2022 oraz pierwszy przy Bułgarskiej. Rywalem Kolejorza będzie dobrze znana nam Lechia Gdańsk.O godzinie 13:00 na Skwerze Play znajdującym się za II trybuną rozpocznie się piknik rodzinny. Na scenie będzie miał miejsce pokaz pierwszej pomocy, pokaz sztuczek piłkarskich, odbędą się także warsztaty piłkarskie dla dzieci, które poprowadzą trenerzy z LPFA.

Atrakcjami dla rodzin i dzieci będzie m.in. ścianka wspinaczkowa, dmuchana zjeżdżalnia, stoisko z kolorowankami, stoły dla piłkarzyków czy bańki mydlane. Podczas dwugodzinnego pikniku będą również dwie strefy – gastronomiczna i wypoczynkowa.

O godzinie 15:00 na głównej płycie rozpocznie się natomiast mecz sparingowy Lecha Poznań z Lechią Gdańsk. Skromna pula darmowych biletów na to spotkanie rozeszła się błyskawicznie. Lechia to klub, który w zeszłym sezonie został ograny przez Lecha w obu meczach, w kwietniu Kolejorz triumfował przy Bułgarskiej aż 3:0.

Gdańszczanie od 29 czerwca przygotowują się na obozie w Gniewinie, jutro przyjadą do Poznania specjalnie na sparing. Do tej pory podopieczni Piotra Stokowca rozegrali dwa mecze kontrole, w których pokonali Raków Częstochowa 4:2 oraz ulegli Legii Warszawa 2:3.

Mini-raport tekstowo-fotograficzny z jutrzejszego sparingu przeprowadzimy na KKSLECH.com. Pierwszy meldunek prosto z Bułgarskiej pojawi się już o godzinie 14:30, podczas trwania raportu jak zwykle nie zabraknie pierwszych zdjęć. Transmisja na żywo z sobotniego meczu Lecha z Lechią będzie dostępna na kanale LechTV na YouTube. Początek sparingu o 15:00.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <