Lechowe skróty z zeszłych rozgrywek

Youtubowy kanał należący do Ekstraklasy SA rozpoczął ostatnio upload skrótów z zeszłego sezonu 2020/2021 piłkarskiej PKO Ekstraklasy. Wspomniany kanał zawiera już wiele skrótów spotkań Lecha Poznań z zeszłych rozgrywkach dzięki którym można wrócić pamięcią do strzelonych goli czy przypomnieć sobie wybrane akcje. Wszystko to bez zbędnego komentarza.Wielu kibiców Lecha Poznań w wolnej chwili lub przy okazji rywalizacji z danymi rywalami wraca często do poprzednich, głównie zwycięskich spotkań Kolejorza po to, aby je sobie powspominać, przypomnieć wybrane akcje czy obejrzeć gole strzelane przez naszych piłkarzy.

Od drugiej połowy 2016 roku istnieje kanał na YouTube o nazwie „Ekstraklasa Archiwum” (dawniej Ekstraklasa official archives), który należący do spółki zarządzającej polską ligą Ekstraklasa SA. Kanał w pełni legalnie udostępnia skróty z ligowych meczów od sezonu 2014/2015, natomiast od sezonu 2016/2017 dostępne są na nim już wszystkie skróty ze wszystkich spotkań.

Wspomniany kanał youtubowy to jedyne bardzo łatwo dostępne miejsce, gdzie obejrzymy nie tylko skróty z ligowych meczów Kolejorza, ale także pojedyncze spotkania w całości i to nawet te z sezonu 2012/2013. Ekstraklasa SA kilka dni temu zaczęła wrzucać na YouTube skróty meczów z zeszłego sezonu 2020/2021 piłkarskiej PKO Ekstraklasy. Filmiki udostępniane na kanale „Ekstraklasa Archiwum” są dostępne w jakości Full HD i co najważniejsze – nie zawierają komentarza Canal+.

Oglądając skróty meczów choćby z poprzednich rozgrywek możemy posłuchać czystego dźwięku kibiców, gdy na przykład przy Bułgarskiej padła bramka lub okrzyki piłkarzy podczas meczów na pustych obiektach. Na filmikach ze skrótami doskonale da się usłyszeć każde inne odgłosy płynące ze stadionu, które nie są niczym zagłuszone.

Youtubowy kanał „Ekstraklasa Archiwum” to jedyne legalne miejsce w internecie z obszernymi skrótami spotkań Kolejorza w wysokiej jakości i bez komentarza. Wspomniany kanał na którym ostatnio codziennie pojawiają się nowe filmiki dostępny jest -> TUTAJ.Kilka niedawno wrzuconych skrótów meczów Lecha Poznań z zeszłego sezonu:

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

1 Odpowiedź

  1. Kosi pisze:

    Mogliby wrzucac jeszcze na biezaco skroty po kazdym meczu. Inne ligi tak robia np. wloska liga ma taki kanal gdzie wszystko jest na biezaco