Identyfikacja wizualna na 100-lecie

W sobotę kilkanaście minut przed sparingiem Lecha Poznań z Lechią Gdańsk (0:1) doszło do krótkiej prezentacji sztabu szkoleniowego, piłkarzy a przede wszystkim identyfikacji wizualnej klubu w sezonie rocznicowym i herbu na 100-lecie.Przed godziną 14:40 do kibiców zgromadzonych na III trybunie z telebimów przemówił Maciej Skorża mówiąc m.in. o nadziei na sukcesy, które trener chce osiągnąć w sezonie 2021/2022. W podobnym czasie skupiono się także na filmowej prezentacji nowych piłkarzy, którymi zostali niedawno Barry Douglas, Joel Pereira, Artur Sobiech i Radosław Murawski. Szkota zabrakło przy Bułgarskiej, bowiem po przylocie do Polski z Wysp Brytyjskich musi on przejść kwarantannę, która potrwa minimum 7 dni.

null
null
null

Po krótkich filmikach na murawie stadionu pojawił się nowy sztab szkoleniowy i piłkarze. Wszyscy wyszli na boisko przy utworzone „Galvanize”, który od 2 lat towarzyszy lechitom wybiegającym na każdy domowy mecz rozgrywany przy Bułgarskiej. Spiker Grzegorz Surdyk wyczytał nazwiska wszystkich obecnych zawodników, zaprezentowani zostali nawet Karlo Muhar czy Djordje Crnomarković, którzy na ten moment nie odeszli jeszcze z Kolejorza. Wszyscy reprezentanci Lecha Poznań podeszli pod III trybunę rzucając w kierunku sektorów niebiesko-białe piłki.

null
null
null

Ważnym momentem soboty była prezentacja herbu na 100-lecie Lecha Poznań oraz zaprezentowanie identyfikacji wizualnej klubu na sezon rocznicowy 2021/2022. Herb został przedstawiony na telebimach, ma on złotą obwódkę, pod nim znajduje się liczba 100 w kształcie symbolu nieskończoności, który nawiązuje do nieśmiertelności naszego klubu. W sobotę zdradzono jeszcze identyfikację wizualną (grafiki, którymi Lech Poznań będzie posługiwał się przez cały nowy sezon).

null

Niebawem KKS Lech Poznań zacznie zdradzać kolejne szczegóły obchodów 100-lecia. Najwięcej aktywności będzie oczywiście w przyszłym 2022 roku, na przełomie 2021 i 2022 roku ogłoszony zostanie dokładny terminarz z konkretnymi datami wszystkich wydarzeń. Lechowe aktywności związane ze 100-leciem będą miały miejsce nie tylko na stadionie przy Bułgarskiej. W okolicach połowy lipca zostanie zaprezentowana rocznicowa koszulka w której Kolejorz będzie grał w sezonie 2021/2022.Prezentacja i sobotni sparing przy Bułgarskiej:

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

Przed i w trakcie sparingu Lech – Lechia 0:1 (03.07.2021)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

4 komentarze

 1. Piknik pisze:

  Ja się bardzo cieszę z tych wszystkich akcji klubu związanych z jubileuszem powstania Lecha Poznań. Nowe koszulki, szaliki, zorganizowany piknik dla kibiców itp. Natomiast włodarze klubu, mam nadzieje, że wiedzą o tym, że to są wyłącznie tylko fajne dodatki. Bo aby uczcić naprawdę stulecie klubu potrzebny jest w końcu sukces sportowy, aby go osiągnąć potrzebne są dalsze wzmocnienia pierwszej drużyny. Mam nadzieje, że fala optymizmu po przyjściu
  Barrego Douglasa (swoją drogą zarząd przy tym transferze zaskoczył mnie pozytywnie) nie zasłoni problemów pierwszej drużyny. Nadal potrzebujemy wzmocnień w defensywie, przydałby się również nowy bramkarz. Golkiper o którym szczerze byśmy mogli powiedzieć, że jest najlepszym zawodnikiem na tej pozycji w lidze. Ponieważ od wielu lat każdemu bramkarzowi Lecha czegoś brakowało jeśli chodzi o umiejętności w swoim fachu.
  Stara prawda piłkarska o budowaniu zespołu mówi jeśli chcesz mieć drużynę, która zdobywa trofea zaczynasz ją budować od defensywy.
  #MajsterNAStulecie

 2. Didavi pisze:

  Herb jak i napis Kolejorz wygląda naprawdę bardzo ładnie. Symbolika, złoty kolor, nieskończoność i to nawiązanie do kolei.
  To im się udało trzeba przyznać. Cała wizualizacja jest zrobiona z wyczuciem. Symbol nieskończoności to świetny pomysł, choć można by powiedzieć, że nawiązuje do Rutka i tego, że nigdy się nie podda, a w nieskończoność będzie nam niszczył Lecha.
  Czekamy na czyny.
  #MajsterNaStulecie

 3. Soku pisze:

  Parafrazując Kolegę z pierwszego posta: chcemy fety, nie pikniku! 😉

 4. kibol z IV pisze:

  Znak nieskończoności można odczytywać też jako przekręconą cyfrę 8….100 lat , 8 majster :). Sugestia ukryta w liczbach. Cel który musi być spełniony. NIE MA WYBACZ…
  #MajsterNaStulecie