AliExpress na dłużej z Lechem

KKS Lech Poznań przedłużył umowę z jednym z nielicznych sponsorów. Firma AliExpress zostaje z Kolejorzem, ale nie będzie już reklamowała się na spodenkach piłkarzy.Krótko po awansie do Ligi Europy została podpisana kilkumiesięczna umowa z firmą AliExpress obowiązująca do końca rozgrywek 2020/2021. AliExpress zostaje z Lechem Poznań i będzie sponsorem naszego klubu przez kolejne 3 lata, do końca sezonu 2023/2024.

Logo AliExpress w nowym sezonie nie będzie już obecne na strojach zawodników, ale będzie można je zobaczyć m.in. na bandach reklamowych podczas meczów rozgrywanych na obiekcie przy Bułgarskiej. Kibice negatywnie reagują na AliExpress ze względu na źle skonstruowaną umowę przez osoby zatrudnione w Kolejorzu mające wyłącznie biznesowe podejście do Lecha Poznań.

Klubowy marketing od miesięcy regularnie zasypuje swoje konta społecznościowe postami o rabatach i promocjach w AliExpress spamując zamiast informować kibiców. Częste wpisy publikowane w dodatku w nieodpowiednich porach spotykają się ze sporą krytyką kibiców, którym siłą jest wpychany niechciany produkt.

AliExpress to obecnie jeden z pięciu sponsorów Kolejorza, który od paru lat ma bardzo wąską siatkę sponsorską. Niedawno Lech Poznań pozyskał dwóch nowych partnerów, którymi zostały firmy InterHall oraz Anton Paar. Wkrótce Lech Poznań ogłosi jeszcze podpisanie kontraktu z nowym sponsorem, którego logo znajdzie się na spodenkach zawodników.Siatka sponsorska Lecha Poznań – 2021/2022:

Sponsor strategiczny: STS
Sponsor główny: Kompania Piwowarska (marka Lech Pils)
Sponsor premium: Amica, FOGO, AliExpress
Sponsor techniczny: Macron
Partnerzy: Rehasport, Oskar, JTC, Gomez, Icea, Aztorin, Artbud, InterHall, Anton Paar
Partner akademii: Sonda Sports

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

  1. inowroclawianin pisze:

    Rutek to ma dobrze, zero sukcesów a sponsorzy są. Swoją drogą nieźle po nich jadą na fb pod tą informacją 🙂

    • Pawel1972 pisze:

      Z tego co rozumiem, to żółte człowieki własnie ograniczają kasę dla Lecha.