Duże zmiany w radzie drużyny

Przed jubileuszowym sezonem 2021/2022 znacząco zmieniła się rada drużyny Lecha Poznań. Są nowe nazwiska, jest nowy wicekapitan a także kapitan. Zostali nimi obcokrajowcy, ale za to z jakością mający duży wpływ na grę oraz wyniki osiągane przez Kolejorza.Nowym kapitanem w jubileuszowym sezonie będzie król strzelców Ligi Europy w sezonie 2020/2021, Mikael Ishak. 28-letni Szwed gra w Kolejorzu od roku, w zeszłych rozgrywkach na wszystkich frontach zdobył aż 20 bramek. Nowym wicekapitanem został z kolei najstarszy gracz w drużynie, Pedro Tiba. 33-latek występuje przy Bułgarskiej od 2018 roku.

W radzie drużyny Lecha Poznań na sezon 2021/2022 znaleźli się również Lubomir Satka, Jakub Kamiński i Radosław Murawski, który na Bułgarską przybył tego lata. Oficjalnie kapitańską opaskę stracił Thomas Rogne, który wypadł z rady zespołu podobnie jak inny obcokrajowiec, Mickey van der Hart.

Teraz hierarchia kapitanów w Kolejorzu jest następująca: Ishak – Tiba – Satka – Murawski – Kamiński.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

13 komentarzy

 1. Muro pisze:

  I bardzo dobrze!

 2. Sapuaro pisze:

  Wybór Ishaka się broni, bo widać, że na boisku mu zależy, a to najważniejsze. Dobrze też, że Tiba chociaż wice, bo się zdecydowanie należy. Brak VdH to pewnie dlatego, że Bednarek ma być jedynką. No a Rogne ostatnie pół roku to niech się kuruje w sanatorium Reha i nie wraca na boisko.

 3. John pisze:

  Ishak-Tiba albo Tiba-Ishak też tak bym to widział.
  Obu bardzo zależy i to widać na boisku,prawdziwi liderzy.
  Tiba w Lechu karierę zakończy,oby.
  Ishak mega gość,nie narzeka nie marudzi , mógłby naciskać na transfer po dobrym w jego wykonaniu sezonie ale tego nie robi,pełen profesjonalizm, Douglasa trochę brak,ale on tak czy inaczej będzie liderem na boisku,i w szatni.

 4. Didavi pisze:

  I bardzo dobrze. Kapitan i vice, a także rada drużyny to jak widać najlepsi zawodnicy i z odpowiednim mentalem. Podoba mi sie ten wybór.

 5. Bart pisze:

  Przyszedł pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci, i znowu musi ponarzekać i się poprzypierdalać. Otóż nie podoba mi się że kolejny opaskę dostaje obcokrajowiec który nie mówi po polsku. Kapitan musi mówić po polsku.

  • Kuki pisze:

   Się przypierdalasz. Klimczok jest już skarbnikiem od tylu lat i ani po polsku ani po angielsku nie umie tymi finansami zarządzać. Człowiek się liczy a nie to w jakim języku będzie głupoty gadać 😉

 6. Marian5 pisze:

  Dla mnie zaskoczenie

 7. Kuki pisze:

  No i gitara. Wszyscy wybrani wydają się ambitnymi ludźmi, mogą pociągnąć drużynę.
  Rogne to może być co najwyżej konsultantem d.s. Rehasport.

 8. tomasz1973 pisze:

  Jedyni, którzy się do tego nadają, mam nadzieję, że ta 5 pociągnie innych do lepszej gry.

 9. Ostu pisze:

  Jprd…
  Chyba się dziś napiję…
  Pierwszy !!! ruch zgodny z odczuciami kiboli… ..

 10. Ekstralijczyk pisze:

  ?

 11. ArekCesar pisze:

  Można liczyć, że zobaczymy ich w składzie.

 12. MARCINzKALISZA pisze:

  Jestem jak najbardziej za. Chociaż zaskoczony trochę jestem.