Tomasz Dejewski w Widzewie Łódź

W poniedziałek, 19 lipca testy medyczne w Widzewie Łódź rozpoczął Tomasz Dejewski, który od paru tygodni pozostawał bez klubu. Jeśli badania wypadną pomyślnie wówczas były stoper Lecha Poznań dołączy do I-ligowca.Tomasz Dejewski był jednym z kilku pierwszych transferów Tomasza Rząsy w letnim okienku transferowym 2019. Wtedy prawonożny stoper trafił do nas jako uzupełnienie pierwszej drużyny mając występować przede wszystkim w rezerwach Kolejorza.

26-latek przez 2 sezony rozegrał w pierwszym zespole 19 spotkań zdobywając w nich 1 bramkę w Pucharze Polski. „Deja” w Ekstraklasie zagrał 13 razy, zanotował również 2 występy w fazie grupowej Ligi Europy przeciwko Benfice Lizbona.

Lech Poznań po zakończeniu sezonu 2020/2021 postanowił rozstać się z Tomaszem Dejewskim i nie przedłużać umowy wygasającej 30 czerwca 2021 roku. Środkowy obrońca długo szukał klubu, ostatecznie po przejściu testów medycznych wyląduje w Widzewie Łódź.

Spośród graczy, którzy tego lata opuścili Bułgarską nowego klubu nie znalazł tylko rekonwalescent Nika Kacharava. Gruzin po zakończeniu wypożyczenia czasowo wrócił na Cypr, 27-latek formalnie wciąż jest napastnikiem Anorthosisu Famagusta.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <