Wyniki sondy: Spory pesymizm przed sezonem

Przez blisko tydzień w jednej z wiadomości na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała coroczna, przedsezonowa sonda z zapytaniem, co Lech Poznań osiągnie w konkretnych rozgrywkach? Po 7 dniach czas na wyniki ankiety.Jeszcze nigdy w historii przedsezonowych ankiet nie było tylu pesymistów wśród kibiców, co przed sezonem 2021/2022 podczas którego Lech Poznań będzie obchodził 100-lecie. Aż 30,1% internautów uważa, że Lech znów skończy w środku tabeli i z Pucharu Polski odpadnie wiosną.

14,4% ankietowanych wieszczy nawet opadnięcie z pucharu krajowego już jesienią i szczęśliwe utrzymanie się w PKO Ekstraklasie w rundzie wiosennej. Optymiści też są. 21,8% internautów KKSLECH.com przewiduje chociaż podium na koniec sezonu 2021/2022, a 10,8% kibiców Kolejorza stawia nawet na skopiowanie wyników Rakowa, który w tym roku doskonale uczcił swoje 100-lecie poprzez wicemistrzostwo, Puchar i Superpuchar Polski 2021.

Poniżej znajdują się pełne wyniki niedawnej ankiety, w której udział wzięło 5006 osób. Wszystkim kibicom Lecha Poznań dziękujemy za głosy i zapraszamy do licznego udziału również w kolejnych sondach na KKSLECH.com. Następna pojawi się w sierpniu.Wynik sondy: Co osiągnie Lech Poznań w jubileuszowym sezonie 2021/2022?

30,1% – Ten sezon będzie wyglądał jak poprzedni. Średnie miejsce w lidze + odpadnięcie z Pucharu wiosną
21,8% – Lech załapie się na podium, z Pucharu znów odpadniemy po trafieniu na kogoś z Ekstraklasy
14,4% – G*wno za przeproszeniem osiągnie. Ledwo się utrzyma i odpadnie z Pucharu już jesienią
10,8% – Lech powtórzy sukces Rakowa na 100-lecie. Zajmie miejsce na podium i zdobędzie Puchar Polski
7,4% – Będzie powtórka sprzed lat. Podium + porażka w finale Pucharu Polski
6,3% – To będzie sezon Kolejorza. Zgarniemy dublet
6,0% – Lech szczęśliwie awansuje do europejskich pucharów z 4. pozycji, z Pucharu odpadnie już jesienią
2,1% – Zdobędzie Mistrzostwo Polski, z Pucharu Polski odpadnie wiosną
0,8% – Zakończy ligę w środku stawki, sezon uratuje przez Puchar Polski
0,3% – Jeszcze inaczej widzę osiągnięcia Lecha (napisz w komentarzu, co przewidujesz)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

6 komentarzy

 1. Wuchta pisze:

  Powiedzieć, że panuje pesymizm to nic nie powiedzieć. Od 98 r. nie było tak złych nastrojów.

 2. Mateusz92 pisze:

  Pesymizm kibiców jest przykry, ale niestety, uzasadniony.
  Sam wyznaję zasadę, że, aby w coś wierzyć trzeba mieć podstawy do tego, w przeciwnym razie to jest zaklinanie rzeczywistości i nic więcej.
  Podataw do wiary w sukces nie ma. Jesteśmy zbyt słabi kadrowo by móc liczyć na sukces. Weźmy obsadę bramki. Sorry, ale z VdH czy Bednarkiem nie da się walczyć o trofea. To bardzo przeciętny poziom ligowy, nie ma rywalizacji na lewej obronie, skrzydła, które były naszą najsłabszą formacją w poprzednim sezonie do tej pory nie zostały wzmocnione, przydałby się także nowy ŚO bo do obecnych nie mam zaufania, Moder do dziś nie doczekał się godnego następcy.
  Nastrojów nie polepsza fakt, że po raz kolejny zostaliśmy oszukani przez Rutkowskiego, który zapowiadał, że wydamy najwięcej kasy, będą głośne transfery. Na razie na zapowiedziach się skończyło. Poza tym, oprócz kibiców i Skorży nikomu nie zależy na sukcesach a to jest podstawa by je osiągać, oczekiwać. W sumie takie podejście towarzyszy nam od 2010 roku zatem był czas przywyknąć.

 3. inowroclawianin pisze:

  To jest suma ostatnich 10 sezonów. Pesymizm raczej będzie coraz większy jeśli Lech w tym sezonie nie zdobędzie żadnego trofeum, a wszystko wskazuje, że znów nic nie będzie na koniec 🙁

 4. Przemo33 pisze:

  Nic dziwnego, że po tylu latach wstydu, kompromitacji, porażek jest tyle pesymizmu. Ciężko o optymizm, a zarząd, Piotruś i reszta swoimi działaniami nie dają większych nadziei na poprawę sytuacji sportowej kibicom.

 5. Tadeo pisze:

  Najbardziej śmieszy mnie gdy czytam artykuły takie jak w ostatnich dniach
  Pisze się w nich że Lech jest zainteresowany piłkarzem za 1,5ml.euro i że wymagania piłkarza to 850tys.euro rocznie , które postawił tureckiej i klubowi.Smiech na sali , bo jak wierzyć w takie bzdury , skoro zarząd targuje się o głupie 100 , czy 200 tyś euro w przypadku innych piłkarzy. Kłamstwami którymi nas karmią Piotruś i jego świta , świadczą o całkowitym braku szacunku do kibiców. Pierwszy mecz ligowy za 2 dni , a oni nie wydali złotówki na transfery , gdzie kolejnym kłamstwem Piotrusia było, że Lech wyda najwięcej z klubów Ekstraklasy na transfery.

 6. Jakub80 pisze:

  Czy coś wam wiadomo na temat bojkotu meczów domowych przez Wiarę Lecha? Warunkiem ewentualnego powrotu są konkretne transfery oraz przede wszystkim dymisja Rząsy. Osobiście nie wierzę ani w jedno ani drugie.