Wystaw swoje oceny po meczu z CracoviąSkład Lecha Poznań:

Van der Hart – Czerwiński, Salamon, Satka, Douglas – Karlstrom (80.Kvekveskiri), Tiba (69.Murawski) – Skóraś (75.Sykora), Amaral (69.Ramirez), Kamiński (80.Marchwiński) – Ishak.

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat. W razie problemów z odpowiednim wyświetleniem ocen na smartfonie, obróć go poziomo.Trener Maciej Skorża (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Poziom meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Poziom sędziowania meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

(ocenianie zakończone)

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone w niedzielę o północy

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

13 komentarzy

 1. ArekCesar pisze:

  Najlepszy Salamon, Kamiński, Satka, najgorszy Sykora,

 2. WybrzezeKlatkiSchodowej pisze:

  Barry mimo braków kondycyjnych doświadczeniem nadrabia. Skóraś mimo wszystko na podstawę jeszcze za mało, ale jako zmiennik jak najbardziej. Nie jest źle, ale czekam na wzmocnienia i silniejszych rywali.

 3. Judi pisze:

  Sędzia 2. Tragedia

 4. 100h2o pisze:

  Skorża nie kombinuje i po prostu gra najlepszymi (sorry Ramirez,sorry Sykora). Logiczne i zdroworozsądkowe działanie bez szukania kwadratowych jaj. Zmiany potwierdzają, że wyjściowa 11 z meczu z Cracovią najlepsza .W niej najlepsi Salamon, Karlstroem, Amaral, Kamiński . Przeciętni obaj boczni obrońcy (Czerwiński przegrywa korespondencyjny pojedynek z Pereirą).Reszty z podstawy nie oceniam bo…. Lech wygrał.

 5. smigol pisze:

  Co myślicie od Sykorze? Moim zdaniem typ gra padakę od momentu przyjścia do Kolejorza.

  • 100h2o pisze:

   Akurat w el LE grał przyzwoicie……. przedtem i potem zdatny tylko na ławkę i jakoś nie widzę go w tej układance. Coś jak przypadek Marchwińskiego, reklama wyprzedziła rzeczywistość.

  • Pawel68 pisze:

   Katastrofa innych słów nie warto używać?Czy w rezerwach by coś pomógł szczerze wątpię…

 6. Jacek_komentuje pisze:

  Dobry wynik, choć znów podobnie jak z Górnikiem przeciwnik słabiutki. Ważne, że zdobywamy punkty z cieniasami, ale na optymizm zdecydowanie za wcześnie.

  Najlepiej zagrali Kamiński, Ishak, Satka i Karlstrom. Podoba mi się, że jest pomysł na wychodzenie do przodu Satki i Salamona z równoczesnym zabezpieczaniem tyłów przez Tibę i/lub Karlstroma. Lubo jest w tym odważny i całkiem precyzyjny, z tej mąki może być chleb. Przy okazji widać też pomysły na ofensywne stałe fragmenty, choć nadal nie zawsze wychodzi.

  Mickey niemal bezrobotny, ale trudno się o cokolwiek przyczepić plus próbował szybko wyprowadzać.

  Przyzwoicie choć nierówno Amaral, Skóraś i Czerwiński. W tej grupie dodałbym Salamona, który był dość pewny w obronie, ma duuuży plus za bramkę, ale jego straty przy próbach przerzutów były strasznie irytujące, szczególnie w pierwszej połowie. Wiele razy próbował, nic nie wychodziło. Trochę wstyd, ale bramką i postawą w defensywie odkupił.

  Douglas tak sobie, w ofensywie nic nie dał, w obronie widać i czuć doświadczenie, dzięki czemu daje radę.

  Niestety poziomem nadal odstaje Tiba. Niby robi sporo w asekuracji stoperów, ale do przodu słabiutko.

  Rezerwowi znowu krótko, ale Sykora i tak zdążył wkurwić bezproduktywnością i stratami. Kvekve mnie od początku nie przekonuje i dziś się to nie zmieniło, choć spektakularnej wtopy nie zaliczył. Dani próbuje, ale rozumiem, dlaczego przegrywa rywalizację z Amaralem.

  Na tle słabego Górnika i Cracovii daliśmy radę, za tydzień też może się udać. Ale niech bilans punktowy nikogo nie zmyli – obecny skład jest absolutnie niewystarczający, aby grać o duże cele.

  • 100h2o pisze:

   Najbardziej niepokojące jest to co napisałeś „obecny skład jest absolutnie niewystarczający, aby grać o duże cele.” Bo nawet jak przyjdą NAPRADĘ b. dobrzy gracze to mamy już sierpień. Zatem na wkomponowanie tych „mitycznych wzmocnień” może na jesieni nie starczyć czasu. Jeśli Murawski ma być wzmocnieniem to może właśnie on jest przykładem takiej sytuacji. Bo jakoś na Sobiecha nie liczę. To chyba temat podobny do Kaczarawy. Problemem chyba jest za duża kadra gdzie zbyt wielu „obciążników” (Rogne, Kvekveskiri, Sykora, Muhar, Johannsson), oraz rozczarowanie Czerwińskim. Jedynym zaskoczeniem na plus jak dla mnie Amaral ( nijak nie wierzyłem w niego po ucieczce do Portugalii). Pereira? Za „młody w Kolejorzu” by go ocenić.
   Wierzę, że Skóraś będzie coraz lepszy pod opieką Skorży.

  • illid44n pisze:

   W zasadzie z góry na dół 4 za wyjątkiem Sykory i Czerwińskiego którzy w mojej ocenie byli słabsi od kolegów oraz Kamińskiego, któremu dałem 5 – zawodnik meczu

 7. John pisze:

  Douglas nie wygląda najlepiej w pierwszych 3 kolejkach, dzisiaj mnóstwo strat,niedokładnych zagrań,mało go w ofensywie.
  Tiba przeciętny występ.

 8. leftt pisze:

  Co do Sykory – nie patrzalem dokładnie, słyszałem tylko komentarz. Czy on kiwał do zbiegającego z boiska Skórasia żeby zbiegał wolniej?