II-liga: Znicz Pruszków – Lech II Poznań 0:1

W meczu 3. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2021/2022, Lech II Poznań wygrał na wyjeździe ze Zniczem Pruszków 1:0 (1:0). W piątek przerwie spotkania na obiekcie rywala doszło do awarii oświetlenia przez co mecz przerwano i dokończono go w sobotę po godzinie 11:00.

Lechici zwycięską bramkę strzelili jeszcze w piątek po tym jak w 33 minucie ładnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Sergei Krivets. W drugiej połowie rozegranej już w sobotę po godzinie 11:00 nie doszło do zmiany rezultatu, poznaniacy wygrali w II-lidze 2 raz z rzędu i 2 raz w ciągu kilkunastu dni pokonali Znicz Pruszków (wcześniej w Pucharze Polski).

Lech II Poznań w 3 kolejkach zgromadził na swoim koncie 6 punktów notując bilans 2-0-1, gole: 5:2. Rezerwy Kolejorza zajmują na razie 3. lokatę w II-lidze (ta seria spotkań dopiero się rozpoczęła). Podopieczni Artura Węski kolejny mecz rozegrają już w środę, 18 sierpnia, o godzinie 16:00 z Ruchem Chorzów we Wronkach. Następnie w niedzielę, 22 sierpnia, o godzinie 12:00 ich rywalem na wyjeździe będą rezerwy Śląska Wrocław.

3. kolejka II-ligi 2021/2022, piątek, 13 sierpnia, godz. 19:00
MKS Znicz Pruszków – KKS Lech II Poznań 0:1 (0:1)

Bramki: 33.Krivets

Asysty: 1:0 – bez asysty

Żółte kartki: Hrnciar, Górski – Norkowski