Wypożyczeni łapią minuty, już 2 gole Szymczaka

W rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 wypożyczonych do innych klubów jest łącznie czterech piłkarzy Lecha Poznań z każdej formacji. Wszyscy zawodnicy występują w pierwszoligowych klubach.Podczas rundy wiosennej sezonu 2021/2022 średnio co 2 tygodnie monitorujemy postępy i dokonania wypożyczonych lechitów. Następny raport pojawi się po 6 września.

Krzysztof Bąkowski (Stomil Olsztyn)

Stomil Olsztyn przegrał na razie wszystkie mecze, jest ostatni w I-lidze, zdobył tylko 1 bramkę w 1. kolejce. Krzysztof Bąkowski gra w bramce cały czas, w 5 kolejkach puścił już 7 goli.

Minuty: 450
Mecze: 5
Puszczone gole: 7
Czyste konta: 0

Jakub Niewiadomski (GKS Jastrzębie Zdrój)

Jakub Niewiadomski kiepsko zaczął ten sezon, po pierwszych 3 meczach został odstawiony, 18 sierpnia nie zagrał, w miniony weekend nie znalazł się w kadrze GKS-u Jastrzębie. Klub ten zajmuje 12. lokatę w I-lidze mając 5 punktów po 5 meczach.

Minuty: 113
Mecze: 3
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

Filip Szymczak (GKS Katowice)

Filip Szymczak w każdym meczu tego sezonu wychodził w pierwszym składzie, w miniony weekend rozegrał nawet pełne 90 minut. 19-latek w zwycięskim spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec zdobył swoją 2 bramkę w I-lidze, w której na razie idzie mu całkiem nieźle. Sam GKS Katowice jest dziewiąty.

Minuty: 369
Mecze: 5
Gole: 2
Asysty: 0
Kartki: 0

Juliusz Letniowski (Widzew Łódź)

Juliusz Letniowski powoli wchodzi do Widzewa. Zagrał dotąd we wszystkich 5 meczach, w ostatnich 2 spotkaniach wychodził w pierwszym składzie, ale 90 minut jeszcze nie zaliczył. Nie zanotował też żadnych liczb, łodzianie są na 3. miejscu w I-lidze.

Minuty: 203
Mecze: 5
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 2

* – piłkarz z opcją wykupu przez obecny klub

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

1 Odpowiedź

  1. 07 pisze:

    Poza Szymczakiem nie widzę kandydatow do 1 zespołu Lecha. Bąkowski dramat. Niech zostanie na Mazurach…