Zapowiedź: Lech II – Motor

W sobotę, 11 września, o godzinie 13:00 w meczu 8. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2021/2022, Lech II Poznań zmierzy się na głównym boisku akademii z Motorem Lublin. Jutro rezerwy Kolejorza powrócą do rywalizacji po 2 tygodniach przerwy.W II-lidze nie ma przerw na kadrę, jednak przez powołania trzech młodych lechitów do reprezentacji U-19, w której żaden piłkarz i tak nie zagrał, mecz z Pogonią w Siedlcach został przełożony na 15 września. Jutro po 2 tygodniach przerwy Lech II Poznań powróci do ligowych zmagań i ponownie zagra u siebie. Po zwycięstwie nad przedostatnim Hutnikiem Kraków 2:0 teraz czas na dużo mocniejszy Motor Lublin. Klub z Lubelszczyzny w tym sezonie celuje w awans na zaplecze PKO Ekstraklasy, ale na razie idzie mu średnio. Motor mając jedno spotkanie rozegrane więcej od naszych rezerw zajmuje 7. lokatę wyprzedzając Kolejorza o dwa oczka.

W sobotę trener Lecha II Poznań, Artur Węska ponownie będzie mógł skorzystać z usług głównie paru młodych piłkarzy, którzy na co dzień ćwiczą z pierwszym zespołem. W bieżących rozgrywkach rezerwy Kolejorza nie kalkulują, 3 mecze wygrały, 3 spotkania przegrały, jeszcze nie zremisowały. Sobotni rywal Motor Lublin ma obecnie trzecią najlepszą ofensywę w II-lidze 2021/2022, aż 9 goli w rundzie jesiennej zdobył już lider klasyfikacji strzelców trzeciego frontu w naszym kraju, Michał Fidziukiewicz.

Arbitrem sobotnich zawodów we Wronkach będzie Karol Arys ze Szczecina. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Lecha II wynosi 2.45, na remis 3.30, a na triumf Motoru 2.70. Z powodu rozbudowy akademii mecze we Wronkach odbywają się bez udziału publiczności. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw będzie dostępna w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner oraz na stronie sportize.pl. Początek meczu 8. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2021/2022, KKS Lech II Poznań – Motor Lublin w sobotę, 11 września, o godzinie 13:00 na stadionie Leśnym mieszczącym się przy ulicy Leśnej 15A we Wronkach. W ubiegłym sezonie rezerwy nie strzeliły bramki Motorowi (0:0 u siebie i 0:1 na wyjeździe).Mecz: KKS Lech II Poznań – Motor Lublin
Rozgrywki: 8. kolejka II-ligi 2021/2022
Termin: Sobota, 11 września, godz. 13:00
Stadion: Leśny, ul. Leśna 15A
Sędzia: Karol Arys (Szczecin)
Miejsce gospodarzy: 10
Miejsce gości: 7
Najlepszy strzelec gospodarzy: 2 – Johannsson, Pacławski
Najlepszy strzelec gości: 9 – Fidziukiewicz
Domowa forma gospodarzy: 2-0-1, 6:2
Wyjazdowa forma gości: 1-2-1, 8:7
Transmisja: Aplikacja eWinner.pl i sportize.pl
Bukmacherzy 1 x 2: 2.45 – 3.30 – 2.70
Przewidywana frekwencja: (bez udziału publiczności)
Prognozowana pogoda: +24°C, pogodnie
Nasz typ na mecz: x

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <