Zapowiedź: Pogoń – Lech II

W środę, 15 września, o godzinie 16:00 w zaległym meczu 7. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2021/2022, Lech II Poznań zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Siedlce. To dopiero początek rozgrywek, a rezerwy Kolejorza już mają problemy.Lech II Poznań w tym sezonie nie kalkuluje. Trzy mecze wygrał, cztery spotkania przegrał mając obecnie tylko oczko przewagi nad strefą spadkową do III-ligi. W trwających rozgrywkach nie błyszczy też Pogoń Siedlce, klub z Mazowsza jest dwie lokaty za rezerwami Kolejorza tracąc do nas tylko punkt. Jutrzejszy mecz miał się odbyć już 1,5 tygodnia temu, jednak na obóz kadry U-19 powołanych zostało trzech graczy rezerw, którzy w reprezentacji i tak nie wystąpili. W środę pora odrobić ligowe zaległości i zrobić wszystko, żeby na Mazowszu chociaż nie przegrać. Stawką jutrzejszego pojedynku dla obu zespołów jest oddalenie się od strefy spodkowej oraz spokój co najmniej do najbliższego weekendu.

Trener Lecha II Poznań, Artur Węska ponownie będzie mógł skorzystać z usług paru młodych zawodników trenujących na co dzień z pierwszym zespołem. Nikt nie pauzuje za kartki, identyczna sytuacja panuje w drużynie Pogoni Siedlce szkolonej przez Bartosza Tarachulskiego. W ubiegłych rozgrywkach młodzi lechici nie umieli grać z Pogonią. Przegrali z nią oba spotkania, w których stracili aż 6 goli.

Arbitrem środowych zawodów w Siedlcach będzie Damian Gawęcki z Kielc. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Lecha II wynosi 2.70, na remis 3.20, a na triumf Pogoni 2.50. W środę na trybunach stadionu Pogoni Siedlce zjawi się około 500 kibiców. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw będzie dostępna w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner oraz na stronie sportize.pl (transmisja jest tam płatna). Początek zaległego meczu 7. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2021/2022, MKS Pogoń Siedlce – KKS Lech II Poznań w środę, 15 września, o godzinie 16:00 na Stadionie ROSRRiT mieszczącym się przy ulicy Jana Pawła 6 w Siedlcach. Rezerwy Kolejorza mają jedną z najgorszych ofensyw w lidze, strzeliły dotąd tylko 7 bramek w tym raptem 1 gola na wyjeździe.Mecz: MKS Pogoń Siedlce – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 7. kolejka II-ligi 2021/2022 (mecz zaległy)
Termin: Środa, 15 września, godz. 16:00
Stadion: ROSRRiT, ul. Jana Pawła 6
Sędzia: Damian Gawęcki (Kielce)
Miejsce gospodarzy: 14
Miejsce gości: 12
Najlepszy strzelec gospodarzy: 3 – Demianiuk, Górski
Najlepszy strzelec gości: 2 – Johannsson, Pacławski
Domowa forma gospodarzy: 1-0-1, 4:5
Wyjazdowa forma gości: 1-0-2, 1:3
Transmisja: Aplikacja eWinner.pl i sportize.pl (płatna)
Bukmacherzy 1 x 2: 2.50 – 3.20 – 2.70
Przewidywana frekwencja: ok. 500
Prognozowana pogoda: +22°C, pogodnie
Nasz typ na mecz: 1

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <