Wypowiedzi trenerów po meczu

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości Adriana Guli oraz opiekuna gospodarzy Macieja Skorży na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 8. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2021/2022, KKS Lech Poznań – Wisła Kraków rozegranym w piątek, 17 września, o godzinie 20:30.Adrian Gula (trener Wisły):„Dziś Lech pokazał jakość i wykorzystał to, czego nam brakowało. Brakowało nam agresywności w grze i szybkich kontr, które wyprowadzał Lech. Wynik jest zasłużony, Lech grał fajny mecz, my natomiast nie pokazaliśmy kompaktowości w żadnej formacji, co Lech wykorzystał. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach pokażemy to, co Wisła pokazywała w meczach z Lechią czy z Legią. Aktualnie jesteśmy w procesie budowy zespołu, dlatego taki wynik boli. Pokazuje nam, jak szybko musimy zrobić progres.”

nullMaciej Skorża (trener Lecha):„Rozegraliśmy bardzo dobry mecz, myślę, że kibice, którzy dziś stworzyli wspaniałą atmosferę są usatysfakcjonowani. Fragmentami pokazaliśmy ciekawą piłkę, wychodził nam dziiaj pressing, byliśmy także bardzo skuteczni. Mecz nie zapowiadał się na łatwy i na pewno w pierwszej fazie taki nie był. Po pierwszej i drugiej bramce poszliśmy za ciosem, gratuluję drużynie, cieszymy się z wygranej i z powrotu kibiców do dopingowania. Mam nadzieję, że taką grą ich zachęciliśmy do wizyt na kolejnych meczach.”

„Takie mecze jak z Pogonią czy z Rakowem dodały nam dużo pewności siebie. Zawodnicy czują się coraz mocniejsi i dobrze wykorzystują to, co udaje nam się wynieść z meczów. Dobrze, że kolejni zawodnicy weszli dziś na boisko dając wiele jakości. Cieszymy się, ale bez przesady. Jesteśmy dopiero po ósmym meczu, wiemy co jest przed nami. Robimy swoją robotę krok po kroku, możemy być jeszcze lepsi w wielu obszarach. Taka wygrana 5:0 niesie za sobą niebezpieczeństwo. Nie możemy myśleć, że będziemy teraz jak maszyna wygrywać mecze. Do pewnego momentu mecz z Wisłą był przecież wyrównany, spotkanie z Jagiellonią też będzie piekielnie ciężkie.”

„Czekamy na wyniki badań Van der Harta, ale wygląda to dość poważnie. Możemy go stracić na parę tygodni. W zespole są też infekcje, wypadł nam Pedro Tiba i Barry Douglas, liczymy, że obaj będą do dyspozycji już na mecz z Jagiellonią.”

null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

7 komentarzy

 1. Sp pisze:

  Martin Chudy jest wolnym zawodnikiem. Brać go już jutro, skoro z Mickim coś poważnego

 2. inowroclawianin pisze:

  A dlaczego nie? Można jak maszyna zmierzać od zwycięstwa do zwycięstwa tym bardziej że to polska liga a nie LE czy LM.

  • Pawelinho pisze:

   Dokładnie. Polska liga to nie BL, PL czy La Liga czy Serie A. To liga, którą taka drużyna taka jak Lech powinien wciągać nosem, a tego nie robi z wiadomych względów i przez wiadomych nieudaczników, o których wiele już tutaj pisaliśmy i każdy wie o kogo tak naprawdę chodzi.

 3. John pisze:

  Tak jest trenerze dzisiaj się cieszymy,jutro,ale trzymając rękę na pulsie,jest wiele spotkań do zagrania.
  Żeby piłkarze nie obrosli w piórka za szybko.
  Wreszcie ten Białystok trzeba odczarować,w mordę jeża.?

  • inowroclawianin pisze:

   Tak, teraz operacja Białystok i tam 3 punkty muszą być, nie ważne jak i powolutku uciekać wszystkim

 4. Niebieski77 pisze:

  I tak ma być! Na papierze zjadamy tę ligę i wczoraj było przełożone to na boisko oczywiście przyjdzie pewnie gong w postaci przegranej ważne by zawodnicy czuli że są mocni i to przeciwnik sra w gacie przed meczem