Wypowiedzi trenerów po meczu

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości Macieja Skorży oraz opiekuna gospodarzy Ireneusza Mamrota na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 9. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2021/2022, Jagiellonia Białystok – KKS Lech Poznań rozegranym w piątek, 24 września, o godzinie 20:30.Maciej Skorża (trener Lecha):„Od początku zepchnęliśmy gospodarzy do obrony, graliśmy piłką, takie mieliśmy założenie. Jagiellonia dość dobrze zamykała przestrzenie na bokach, ale mimo wszystko nie do końca graliśmy tak jak sobie zakładaliśmy. Mam niedosyt po pierwszej połowie, mogliśmy rozegrać to lepiej, bramka na 1:0 bardzo by nam pomogła. Po przerwie gra była inna, nie byliśmy dziś skuteczną drużyną. Przy golu dla Jagiellonii zabrakło nam asekuracji, po tej porażce w szatni jest duże rozczarowanie, ale taka jest piłka. Dostaliśmy dziś ostrzeżenie, gorzką lekcję i musimy patrzeć w przyszłość. Sporo nam brakuje do takiej drużyny, jaką byśmy chcieli widzieć my i kibice. Niestety wracamy do Poznania w smutnych nastrojach.”

„W Białymstoku chcieliśmy grać swoją piłkę i dominować. Tak było, dopiero po przerwie Jagiellonia zagrała inaczej, przez co obraz meczu zmienił się. Z upływem meczu łatwiej jest o błąd jaki przydarzył nam się przy straconym golu. Pierwsza połowa kosztowała nas dużo sił. Na pewno nie przegraliśmy tego meczu w aspekcie fizycznym.”Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii):„Mocno pracowaliśmy na to zwycięstwo, realizacja założeń była na wysokim poziomie. Dziś dopisało nam trochę szczęścia, którego zabrakło w ostatnich spotkaniach. Chcieliśmy wygrać dla kibiców i cieszę się, że to nam się udało. Pierwszy mecz po serii bez wygranej musi być zwycięski dzięki zaangażowaniu. Tak dziś było.”

„Po meczu z Lechią nie było w szatni żadnej osoby, która nie wierzyła w zwycięstwo nad Lechem. Taras Romanchuk całe 2 dni przypominał zawodnikom, że Lech nigdy nie wygrał na nowym stadionie w Białymstoku dzięki czemu była wiara w piłkarzach. Dziękuję też trenerowi Maciejowi Skorży za pochwały.”

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

4 komentarze

 1. olos777 pisze:

  Z całym szacunkiem i sympatią Panie Macieju,ale ja w drugiej połowie widziałem drużynę apatyczną,ospałą,bez pomysłu,bez agresji i grającą stojanowa!

 2. Pawelinho pisze:

  To Skorża chyba inny mecz oglądał szczególnie tego co było widać po przerwie w wykonaniu Lecha.

 3. Tadeo pisze:

  Trenerze , Pana decyzje i dokonane zmiany też drużynie nie pomogły. Ogólnie rzecz biorąc, był to wielki niewypał pod względem taktycznym jak i mentalnym u wielu piłkarzy. Kompletnie bezproduktywny wczoraj był Kamiński
  Jego straty i podejmowane błędne decyzje , były aż nadto rażące i deprymujące.Oby to był jednorazowy wypadek przy pracy.

 4. Max Gniezno pisze:

  Mecz trzeba jak najszybciej zapomnieć. Wiadomo było że prędzej czy później się taki przydarzy. Chodzi tylko i to żeby jak najrzadziej się takie wtopy przytrafiały .
  Piłkarze zagrali bardzo źle spotkanie a i trener niespodziewanie przegrał w pojedynku taktycznym z Mamrotem.
  Co nie zmienia faktu że i tak mamy lepszą drużynę i o wiele lepszego trenera.