Zapowiedź: Olimpia – Lech II

W niedzielę, 26 września, o godzinie 18:15 w meczu 10. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2021/2022, Lech II Poznań zmierzy się na wyjeździe z Olimpią Elbląg. W swoim 3 z rzędu wyjazdowym spotkaniu rezerwy Kolejorza poszukają chociaż 1 punktu.Lech II Poznań w tym sezonie nie kalkuluje, dotąd 4 razy wygrał i 5 meczów przegrał. Tydzień temu rezerwy odniosły bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo nad będącym w strefie spadkowej GKS-em Bełchatów 1:0. Tabela po 9 seriach spotkań jest bardzo spłaszczona, przez co pojedyncze 3 punkty niewiele dały lechitom. Poznaniacy zajmujący przed tą kolejką 11. miejsce w II-lidze mają zaledwie 1 oczko przewagi nad strefą spadkową. Jutro niebiesko-biali zmierzą się na wyjeździe z jedną z rewelacji tych rozgrywek Olimpią Elbląg. Klub z północy kraju plasuje się na barażowej 6. pozycji, mało bramek strzela, mało goli traci, u siebie tej jesieni nie poniósł jeszcze żadnej porażki, ale za to tydzień temu poległ w Stężycy aż 0:3.

Trener Lecha II Poznań, Artur Węska ponownie będzie mógł skorzystać z usług paru młodych zawodników trenujących na co dzień z pierwszym zespołem. Z powodu kartek jutro nie zagrają Antoni Kozubal i Maksymilian Pingot. W zespole Olimpii Elbląg szkolonym przez Tomasza Grzegorczyka przez nadmiar kartek nikt nie pauzuje. Olimpia to dla Lecha II bardzo niewygodny przeciwnik, od awansu na szczebel centralny poznaniacy wywalczyli z nią raptem 1 oczko i to u siebie. Dwie wizyty w Elblągu zakończyły się porażkami naszych rezerw odpowiednio 0:4 i 1:3.

Arbitrem niedzielnych zawodów w Elblągu będzie Albert Różycki z Łodzi. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Lecha II wynosi 3.25, na remis 3.30, a na triumf Olimpii 2.05. W niedzielę na trybunach stadionu Miejskiego zjawi się około 700 kibiców. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw będzie dostępna w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner, na stronie sportize.pl oraz w otwartym kanale TVP Sport. Początek meczu 10. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2021/2022, ZKS Olimpia Elbląg – KKS Lech II Poznań w niedzielę, 26 września, o godzinie 18:15 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Agrykola 8 w Elblągu. W tych rozgrywkach rezerwy strzeliły na wyjazdach 2 gole i oba dały zwycięstwa 1:0.Mecz: ZKS Olimpia Elbląg – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 10. kolejka II-ligi 2021/2022
Termin: Niedziela, 26 września, godz. 18:15
Stadion: Miejski, ul. Agrykola 8
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Miejsce gospodarzy: 6
Miejsce gości: 11
Najlepszy strzelec gospodarzy: 2 – Wenger
Najlepszy strzelec gości: 2 – Johannsson, Pacławski, Krivets
Domowa forma gospodarzy: 3-1-0, 5:2
Wyjazdowa forma gości: 2-0-3, 2:5
Transmisja: Aplikacja eWinner.pl, sportize.pl i TVP Sport
Bukmacherzy 1 x 2: 2.05 – 3.30 – 3.25
Przewidywana frekwencja: ok. 700
Prognozowana pogoda: +14°C, pogodnie
Nasz typ na mecz: x

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <