W grudniu start dwóch corocznych plebiscytów

Na przełomie grudnia i stycznia jak co roku będą miały miejsce dwa coroczne plebiscyty KKSLECH.com. Lechowy składający się z 25 kategorii oraz na najlepszego użytkownika serwisu. Zbliżamy się już do połowy października, 2021 roku powoli się kończy, dlatego podczas drugiej tej jesieni przerwy na kadrę czas na pierwsze informacje dotyczące już tradycyjnych plebiscytów + bardzo wstępny harmonogram.Tradycyjny i już XII plebiscyt Lechowy za 2021 rok, w którym użytkownicy wybiorą m.in. wydarzenie 2021 roku, odkrycie, pechowca czy najlepszy mecz będzie wyglądał identycznie, jak ten przeprowadzany w poprzednich latach. W tym plebiscycie nie zmieni się nic, zatem będzie on składał się jak zwykle z 25 kategorii. W każdym pytaniu będzie oczywiście pięć możliwości do wyboru, ale zaznaczyć tradycyjnie będzie można tylko jedną. W przypadku plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2021 również wszystko będzie wyglądało i przebiegało identycznie, jak dwanaście miesięcy temu. Jak? O tym poniżej.

Kto weźmie udział w plebiscycie na użytkownika KKSLECH.com 2021?

16 najlepszych użytkowników plebiscytu na użytkownika 2020, którzy doszli do 1/8 finału + 116 nominowanych przez moderatorów KKSLECH.com (lista zostanie ogłoszona w drugiej połowie listopada). Za nominację do plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2021 ponownie będą odpowiadali moderatorzy, gdyż to oni codziennie śledzą Wasze komentarze i Was rozpoznają.

Nominowani, którzy znajdą się na liście oddając komentarze na KKSLECH.com musieli i muszą w 2021 roku spełnić następujące kryteria:

– komentarze na temat
– komentarze oddawane przez cały 2021 rok w różnych newsach
– komentarze w miarę zgodne z regulaminem witryny
– komentarze pisane poprawną polszczyzną
– komentarze, które wnosiły coś sensownego do dyskusji

Po co taki plebiscyt i czemu służy reforma wprowadzona 7 lat temu?

Plebiscyt na użytkownika KKSLECH.com to już grudniowo-styczniowa tradycja. Jest to jedyny obecnie działający nieoficjalny serwis Lecha Poznań i jedna z najpopularniejszych witryn sportowych w Polsce. Internauci KKSLECH.com to wielka wartość merytoryczna, duża siła, spora wiedza o Kolejorzu oraz ważne zdanie w Lechowym życiu. Ci wszyscy ludzie dla których Lech Poznań to coś bardzo ważnego w życiu muszą być jakoś wyróżnieni. Coroczny plebiscyt to przede wszystkim luźna, towarzyska zabawa z elementami kibicowskiej rywalizacji. Kontynuowanie plebiscytu na użytkownika 2021 roku w niezmiennej formie ma za zadanie m.in. zachęcić użytkowników do odwiedzania serwisu KKSLECH.com również w trakcie Świąt czy po Nowym Roku. Ponadto wprowadzenie swego czasu reformy i przekształcenie plebiscytu na styl podobny do europejskich pucharów spowodowało jeszcze większe emocje związane z zabawą. Tym samym już XII edycja plebiscytu znowu zapowiada się interesująco. Znów nie zabraknie ciekawych par, emocji oraz towarzyskiej kibicowskiej rywalizacji, a dzięki temu plebiscytowi m.in. każdy aktywny w dyskusjach internauta będzie mógł zobaczyć, jak bardzo innym kibicom podobają się oddawane komentarze.

Jak będzie przebiegał plebiscyt?

Wszystko będzie wyglądało podobnie jak w europejskich pucharach. Na przykład użytkownik „abc” będzie rywalizował przykładowo w parze z użytkownikiem „bcd”. Ten, który otrzyma więcej głosów od innych użytkowników przejdzie dalej. Teoretycznie najłatwiej będzie miało 16 rozstawionych użytkowników (uczestnicy 1/8 ostatniej edycji), którzy jeszcze przed daną fazą będą mieli przewagę, czyli bonusowe głosy na swoim koncie. Więcej o tym znajdziecie poniżej.

Rozstawienia w plebiscycie 2021 (współczynniki):

Liczby 20, 15, 10 i 5 to po prostu bonusowe głosy dla użytkowników, którzy w plebiscycie 2020 dotarli do 1/8 finału. Na przykład użytkownik „Siódmy majster”, czyli obrońca tytułu zacznie w grudniu I rundę z 20 głosami i będzie miał przewagę nad użytkownikiem nierozstawionym lub niżej rozstawionym w każdej kolejnej fazie aż do 1/8.

20 – Siódmy majster
15 – kibol z IV
15 – leftt
15 – Jacek_komentuje
10 – Didavi
10 – Zlapany na ofsajdzie
10 – Grossadmiral
10 – tomasz1973
5 – Grimmy
5 – tylkoLech
5 – Bart
5 – inowrocławianin
5 – Soku
5 – Ostu
5 – Ekstralijczyk
5 – Michu73W jakich terminach odbędą się poszczególne fazy plebiscytu 2021?

W trakcie trwania ostatniej grudniowej kolejki Ekstraklasy opublikujemy ostatnie przypomnienie o dwóch plebiscytach KKSLECH.com. Ostateczny harmonogram odbywania się m.in. konkretnych rund plebiscytu na użytkownika zostanie podany pod koniec listopada, gdy będzie już znany dokładny termin meczu Lech – Górnik. Plebiscyt Lechowy za 2021 rok ruszy krótko po wspomnianym meczu z Górnikiem w dniach 20-22 grudnia. Czekamy na dokładny dzień tego spotkania, wówczas będzie można ogłosić dokładne dni odbywania się poszczególnych faz plebiscytu na użytkownika 2021. Każda runda jak co roku będzie miała miejsce co 4 dni.

18-20 grudnia – Przypomnienie o obu plebiscytach + ogłoszenie pełnej listy 128 nominowanych użytkowników do kandydata na tego najlepszego w 2021 roku

20-22 grudnia – Początek plebiscytu kibiców Lecha Poznań za 2021 rok (25 kategorii)

1/64 plebiscytu na użytkownika 2021 roku (startuje 128 nicków, 64 odpadają)

1/32 plebiscytu na użytkownika 2021 roku (startują 64 nicki, 32 odpadają)

1/16 plebiscytu na użytkownika 2021 roku (startują 32 nicki, 16 odpada)

1/8 plebiscytu na użytkownika 2021 roku (startuje 16 nicków, 8 odpada)

1/4 plebiscytu na użytkownika 2021 roku (startuje 8 nicków, 4 odpadają)

1/2 plebiscytu na użytkownika 2021 roku (startują 4 nicki, 2 odpadają)

11-13 stycznia – Początek publikacji wyników plebiscytu Lecha Poznań za 2021 rok (każdego dnia wyniki 3 kategorii)

Wielki Finał plebiscytu na użytkownika 2021 roku (startują 2 nicki, 1 przegrywa)

Około 20 stycznia – Ogłoszenie zwycięzcy plebiscytu na najlepszego użytkownika KKSLECH.com w 2021 roku

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

  1. Pawel68 pisze:

    Redakcja ale co z tym @Grimmy?On już dawno nic nie napisał,a był jednym z liderów tej witryny?Napiszcie do niego emaila?

    • KKSLECH.com pisze:

      W przyszłym tygodniu zamierzamy skontaktować się także z innymi użytkownikami. Jeśli ktoś zaprzestał się udzielać, ponieważ były niedopuszczalne wyniki i sytuacja w klubie, która nie dawała nadziei to chyba teraz czas najwyższy na powrót. Jak to w Lechu – warto się cieszyć chwilą, gdyż nikt nie wie, ile to jeszcze potrwa. Przez ile miesięcy w Lechu będzie dobrze.