Lechowa młodzież – tydzień 10

Ostatni weekend dla klubowej młodzież był tak samo udany, jak dla pierwszego zespołu Lecha Poznań. Wszystkie najstarsze młodzieżowe drużyny wygrały, choć każda z ekip straciła bramkę.Rezerwy:

Lech II Poznań tym razem niespodziewanie wygrał u siebie z faworyzowaną Chojniczanką Chojnice 3:2. Rezerwy Kolejorza z 19 punktami na swoim koncie są na wysokim 8. miejscu w II-lidze mając nad strefą spadkową 5 oczek przewagi. Podopieczni Artura Węski mają do rozegrania zaległe spotkanie, zatem w przypadku wygranej wskoczą do strefy barażowej. W środę o 15:30 w zaległym meczu Lech II Poznań zagra na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Następnie w sobotę, 23 października, o godzinie 14:55 zmierzy się na wyjeździe z KKS-em Kalisz. Ten pojedynek pokaże TVP Sport.

CLJ U-18:

W CLJ U-18 piłkarze szkoleni przez Huberta Wędzonkę przełamali się po 3 kolejnych meczach bez wygranej. Tym razem juniorzy starsi Kolejorza pokonali na wyjeździe będącego w strefie spadkowej Górnika Zabrze 3:2. Zespół Lecha Poznań jest trzeci, do liderującej Cracovii traci 2 punkty. W sobotę o 12:15 zmierzy się u siebie z szóstą Legią Warszawa, która traci do nas 4 oczka.

CLJ U-17:

W grupie B CLJ U-17 juniorzy młodsi Kolejorza wygrali 6 raz z rzędu. Tym razem podopieczni Bartosza Bochińskiego ograli na wyjeździe Pogoń Szczecin 3:2. Lech Poznań do lat 17 odjechał drugiej w grupie B gdańskiej Lechii na 8 oczek. W sobotę w samo południe podejmie u siebie trzecią Akademię Reissa Poznań.

CLJ U-15:

Nadal świetny bilans goli 58:2 w grupie B CLJ U-15 mają trampkarze starsi Lecha Poznań. Kolejorz prowadzony przez Damiana Sobótkę lideruje w swojej grupie mając komplet 27 punktów i już 11 oczek przewagi nad wiceliderem, którym ponownie został UKS Lotos Gdańsk. Kolejorz do lat 15 strącił z 2. pozycji Lechię Gdańsk, którą w ten weekend pokonał u siebie rezultatem 3:1. Po 3 kolejnych meczach u siebie teraz trampkarze starsi wybiorą się do Szczecina na bój z tamtejszą Pogonią (sobota, godz. 12:00).

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualne tabele oraz wyniki rozgrywek 2021/2022 znajdują się w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Lech II Poznań (środa, 20 października, godz. 15:30)
II-liga: KKS Kalisz – Lech II Poznań (sobota, 23 października, godz. 14:55)
CLJ U-18: Lech Poznań – Legia Warszawa (sobota, 23 października, godz. 12:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – AP Reissa Poznań (sobota, 23 października, godz. 12:00)
CLJ U-15: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (sobota, 23 października, godz. 12:00)

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Chojniczanka Chojnice 3:2
CLJ U-18: Górnik Zabrze – Lech Poznań 2:3
CLJ U-17: Pogoń Szczecin – Lech Poznań 2:3
CLJ U-15: Lech Poznań – Lechia Gdańsk 3:1

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

1 Odpowiedź

  1. Mateusz92 pisze:

    Perfekcyjny weekend! Brawo:)