Wyniki sondy: Bramkarz powinien być priorytetem

Przez ostatni tydzień w jednej z wiadomości na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała sonda z zapytaniem, kto powinien być transferowym priorytetem Lecha Poznań podczas najbliższego, zimowego okienka transferowego? Po 7 dniach pora na wyniki ostatniej ankiety.Dość niespodziewanie 2 możliwości odpowiedzi otrzymały bardzo dużo głosów i zdystansowały inne. 25,8% internautów uważa, że zimą transferowym priorytetem powinien być bramkarz, a 22% chyba dość niespodziewanie, że napastnik. Sporo osób zaznaczyło też 2 możliwości odpowiedzi dotyczące skrzydłowego, wielu kibiców Lecha Poznań za priorytet zimą uznało jeszcze transfer środkowego obrońcy.

Mniej niż 1% kibiców twierdzi jakoby zimą nie dało się znaleźć nikogo konkretnego, 3,8% uważa natomiast obecną kadrę Kolejorza za mocną i wystarczającą. Poniżej pełne wyniki ostatniej sondy, w której udział wzięło aż 10006 osób. Wszystkim internautom KKSLECH.com dziękujemy za głos i zapraszamy do licznego udziału w kolejnych ankietach. Następna pojawi się najdalej w okresie świątecznym.Wyniki sondy: Kto powinien być transferowym priorytetem zimą?

25,8% – Nowy golkiper, obecni bramkarze są zbyt słabi
22,0% – Napastnik. Rezerwowi Sobiech i Baturina to nie ten poziom
10,4% – Skrzydłowy, który będzie mógł występować także w ataku
10,1% – Środkowy obrońca za Rogne. Brakuje rywalizacji na środku obrony
9,9% – Konkretny boczny pomocnik. Oprócz Kamińskiego nikt nie ma liczb
6,9% – Jeszcze nie wiem. Czekam na najbliższych 6 meczów, jakie zostały jesienią
5,8% – Prawy obrońca umiejący bronić. Satka to stoper, Czerwiński za słaby
4,6% – Ktoś do środka pola, ktoś lepszy od Kvekveskiriego, Tiby i Murawskiego
3,8% – Nikt. Kadra jest mocna, można ją tylko na siłę uzupełnić
0,7% – Zimą nikogo dobrego nie znajdziemy. Grajmy wiosną tym samym składem

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

1 Odpowiedź

 1. 100h2o pisze:

  VOX POPULI VOX DEI.
  Kibole „wiedzą” lepiej. Bez zakręcania ogona w warkocze.
  Na bank potrzebny napastnik ( by wygrać MPolski) bo zastąpić Ishaka nie ma kto. No chyba że w razie draki sciągną Szymczaka. Nie gorszego od łamagi Sobiecha ( to piszą bo widziałem jak grał w Ruchu, Polonii Wawa i w Lechii), na teraz to ten sam poziom a wychowanek, młody, poznaniak i co ważne – „młodzieżowiec”. A na bank Szymczak lepszy od tej gielejzy Baturiny (tfu).

  Bramkarze są OK jeśli ma się Mrozka i Bąkowskiego na wypożyczeniu (gdzie gra).

  Obok napastnika potrzebny lewoskrzydłowy teraz, najlepiej, a jak nie to latem (transfer Kamyka). Przydałby się też stoper , ale napastnik i skrzydłowy to opcje NA TERAZ.