Wystaw swoje oceny po meczu z GarbarniąSkład Lecha Poznań:

Mrozek – Pereira (46.Borowski), Satka, Skrzypczak, Czerwiński (73.Rogne) – Murawski, Kvekveskiri (46.Kozubal) – Marchwiński, Ramirez (67.Pacławski), Skóraś – Sobiech (67.Baturina).

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat. W razie problemów z odpowiednim wyświetleniem ocen na smartfonie, obróć go poziomo.Trener Maciej Skorża (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Poziom meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Poziom sędziowania meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

(ocenianie zakończone)

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone w piątek do 09:00

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

11 komentarzy

 1. Wamp pisze:

  Wyjściowa to 4, mecz raczej do zapomnienia i nie ma co tu kombinować.

 2. illid44n pisze:

  Wszysy na 4, niższe noty dla Sobiecha i Marchwińskiego. Wydaje się, że potrzebujemy nowego napastnika do rywalizacji o 1 bo Sobiech kolejny raz pokazał, że rywalizować może o 2.

 3. Grossadmiral pisze:

  Najlepszy Ramirez dobry wsytęp Murawskiego reszta też rozegrała niezłe zawody. Widać było zaangażowanie u rezerwowych. Mecz ogólnie niezły dużo akcji jak na drugi miejscami trzeci garnitur to ok. Liczy się wygrana cel osiągnięty w lepszym stylu niz można było się spodziewać. Badziewiak meczu Sobiech no i Skóraś nie za fajnie, on się nadaje na 15 min meczu na podmęczonego zawodnika.

  • Kosi pisze:

   Czemu Sobiech? Zdobyl gola, w ataku pozycyjnym pare ciekawych akcji

   • 100h2o pisze:

    Sobiech „uczestniczył w ataku pozycyjnym”. No ruchliwość wozu z węglem i fakt , w jego wykonaniu to był „atak pozycyjny”. Lech potrzebuje napastnika rozbieganego który cofnie się SZYBKO nawet do środka boiska, zejdzie na skrzydło, a Sobiech „wmurowany” w pole karne. Taki Rasiak, tylko grający gorzej od niego głową.
    Marchwiński nareszcie uśmiechnięty i jakby bardziej ożywiony no i bramka ( jaka by nie była).
    Ja liczę na prawego obrońcę Borowskiego. Niech się chłopak uczy ( ma 18 lat) od Pereiry jak celnie dośrodkowywać, przyda mu się..
    Dziwne , że Skorża nie zabrał do Krakowa Palacza ( to lewy obrońca -18 lat, a przy kontuzjach Rebocho i ponoć Douglasa to choć pograłby w drużynie 1 Lecha).
    Kozubal, Pacławski – nie gorzej/lepiej od innych.
    Więcej oczekiwałem od Skórasia.
    Niczego nie oczekiwałem od Baturiny i jednak dostałem zjeba…. ną okazję „sam na sam” z bramkarzem i zawalenie kontry. Normalka.

    Fakt bezsporny. Lech ( jak za Lewego i wielu po nim napastnikach) tak naprawdę nie ma drugiego napastnika choćby w jakości 75% Ishaka.

   • Grossadmiral pisze:

    Ale jak zdobył gola jak go nastrzelił Ramirez i gdyby nie obrońca garbarni piłka pewnie by poszła obok i koniec końców chyba uznali że to samobój. Sobiech po za tym że stał tam gdzie stał to celowo toru lotu piłki nie zmienił swoim ruchem. Bramka klasyczny pinball ;) Mała mobilośc jego ok taki ma styl powiedzmy jak Gyt też nie biegał za duzo tylko sie ustawiał i dokładał nogę a Sobiech nawet tej nogi nie dostawia. Nie pisze że go wywalić zimą ale za dobry z niego zmiennik nie jest nie gwarantuje bramek na chwilę obecną. Musi się wziąć do roboty od takiego piłkarza trzeba wymagać więcej a nie tego że na tle rywali x poziomów niżej w PP wygląda lekko mówiąc średnio w ekstraklasie tym bardziej lipa z jego strony. Mało grający Alan czy Murawski bądz MArchwinski wygladali dobrze na tle słabego rywala i hasali sobie a te trochę akcji Sobiecha to do nich wygląda miernie ;)

 4. Krzysztof pisze:

  Skóras 2 jak dla mnie najgorszy nasz zawodnik a już to jego „odpuszczanie” wkurzało na maxa.

  • 100h2o pisze:

   Skóraś nie jest taki zły. Jego wada to, że za bardzo liczy na swoją szybkość co często jest tylko liczeniem i biegnąc z piłką „nie ma planu co zrobić’ więc gra na zasadzie „dobra, bieg, bieg, potem jak co pomyślę”. Brak mu „przestrzennego widzenia gry”. Ale powtórzę, widziałem gorszych w Lechu . A w tym meczu najgorszy był… Baturina.

 5. Pawelinho pisze:

  Nawet w porównaniu do Marchwińskiego to Skóraś zaliczył bardzo kiepski występ i jeśli ktoś tak jak klaus uparcie argumentuje, że Skóraś jest lepszy od Kamińskiego. Mecz z ekipą II-ligowej (III ligowej wg normalnych standardów) Garbarni dobitnie pokazał dlaczego Skóraś grzeje ławę, a gra Kamiński, który mimo iż ostatniego meczu nie zagrał zbytnio wybitnie to broni się czysto piłkarsko liczbach, których nie ma Skóraś. Co do Ramireza to faktycznie bardzo dobry mecz, w którym zanotował trzy asysty i w pełni zasłużył na MOTM, a chciałbym wyróżnić Radka Murawskiego, dla którego dobrze się stało, że zdobył gola, który może i nie wiele zmienił w kontraście całego spotkania, ale na pewno doda mu więcej pewności siebie i pokazał pełni wartościowego zmienika oraz opcje za Tibę czy Karlstrom’a. Reszta zagrała solidnie chociaż bez fajerwerków i tak wg mnie zagrał Sobiech, który zdobył gola, ale nic ponadto wielkiego nie pokazał.

  • Pawelinho pisze:

   ps

   Zapomniałbym o młodym Kozubalu, który zaliczył asystę przy bramce Murawskiego a to rzecz jasna idzie na duży plus dla młodzieżowca.