Wystaw swoje oceny po meczu z Zagłębiem

Skład Lecha Poznań:

Bednarek – Czerwiński, Salamon, Milić, Douglas – Karlstrom, Murawski (46.Tiba) – Ba Loua (74.Skóraś), Amaral (74.Kvekvesiri), Kamiński (90+3.Ramirez) – Ishak (90.Sobiech).

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat. W razie problemów z odpowiednim wyświetleniem ocen na smartfonie, obróć go poziomo.

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone we wtorek o północy

20 komentarzy

1. Wamp pisze:

To był mecz dwóch połów. Za jedną 6, za drugą 1 więc w ostatecznym rozrachunku wszyscy 3.

2. Krzysztof pisze:

Ishak, Bednarek, Douglas najsłabsi. Dobry mecz Karlstroma.

3. F@n pisze:

Skorża ma problem, jeśli chodzi o personalia. Wpuścił Tibę, który był fatalny i gra się posypała. Plus jedynie za Skórasia. Świetne wejście. Ciekawe co sobie myśli Sobiech wchodząc na ogony kiedy Ishak wszystko marnuje. MS w środku pola ttworzy czasem rywalizację na siłę, a na innych pozycjach wcale. Skoro Skóraś kolejny mecz ma dobry kiedy wchodzi z ławki to powinien dostać nagrodę w postaci 1 składu. Jak Ishak ma kryzys to też niech jeden mecz wejdzie z ławki. Szkoda też Daniego. Dostaje ogony, a też sporo daje zespołowi.

• olos777 pisze:

Jestem przekonany,że gdyby na boisku został Murawski,który razem z Kalstroemem zagrali baaardzo dobrą połowę,to wynik byłby inny.Wszedł cieniutki Tiba i gra w środku siadła.Skóraś-racja,dobre minuty,ale niech ktoś go nauczy dobierać odpowiednie kołki,lub jak gra w lankach to buty.

• Kuki pisze:

Myślę że dobrze że akurat Skóraś wchodzi na podmęczonego rywala. W meczu z Garbarnią zagrał akurat piach.
      Wydaje mi się że Ba Loua generalnie jest pomijany przez kolegów i przez to nie ma liczb. Dzisiaj dał piękną asystę, której Skóraś nigdy by nie rzucił. Tutaj akurat Skorża dobrze zarządza imho.

• Krzysztof pisze:

Skoras kolejny dobry mecz? Moze wymienisz te mecze ?

4. Kuki pisze:

Tiba to dzisiaj jakiś kabaret. Jego wejście kompletnie rozjebało środek pola i jeśli to był pomysł Skorży na to żeby odbudować Tibę kosztem Radka, to powinien pomyśleć jeszcze raz. Swoją drogą Murawski w pierwszej połowie – bardzo dobry mecz. Wreszcie!
    Dobry, naprawdę dobry mecz Czerwińskiego – chyba zgoda?
    Ishaka to za to granie pod siebie posadziłbym na ławce. Sobiech mam wrażenie że swoje dołoży, a przynajmniej będzie grać z kolegami.
    Ba Loua – wreszcie liczby! 🙂

5. ArekCesar pisze:

Najgorszy zdecydowanie Tiba. Nic nie dał drużynie, a jeszcze zarobił kartkę. Najlepszy chyba Karlstrom, dobra postawa też ogólna Milica.

6. F@n pisze:

Podczas głosowania natknąłem się na Starzyńskiego podczas głosowania na najlepszego piłkarza Zagłębia. Ktoś kto to wstawiał to chyba zwariował 😉

7. ArekCesar pisze:

Nie wiem, ale wydaje mi się, że redakcja źle dobiera graczy rywala do wyboru najlepszego gracza z 3-ki. Ten Starzyński to pograł tylko chwilę.

8. Grossadmiral pisze:

Po meczu można było zrobić ufff kamień z serca. Byliśmy lepsi mogliśmy parę bramek więcej strzelić a brakowało skuteczności albo zawodnicy dokonywali złych wyborów. Niepotrzebnie daliśmy zagłebiu nadzieję przez co było nerwowo. Bednarek może nie popisał się przy drugiej bramce ale on nie wyszedł na 6 metr i się minął tylko zrobił co mógł wyskoczył piłka leciała za wysoko a te parę cm ciężko oszacować przy takiej piłce dlatego za stratę bramek bardziej obwiniam Douglasa bo po to jest boczny obrońca żeby czyścić to co przeleciało nad głowami środkowych obroców lub bramkarza a on raz nie przeszkodził krukowi a drugim razem tak przyjął że podał do zawodnika zagłębia. Skoro do Bednarka większośc ma pretensje to tak samo może mieć do Ishaka bo dla napastnika to większa ujma nie trafić z 5 metra do bramki mając piłkę na ziemi niz dla bramkarza któremu zabrakło cm. Tiby to mi szkoda wyglądał bardzo słabo złe przyjęcia złe podania przewracał się nie brał cięzaru gry na siebie chyba jeden z gorszych występów portugalczyka. Misja wykonana 3 pkt są w końcu w lubinie nastąpiło przełamanie. Mecz pokazał obronie że trzeba uważać zawsze i nawet mając zapas bramkowy nie powinien rozluźniać w kryciu i zaangażowaniu. Lechia na jeszcze większych fuksach pkt zdobywa więc też nie ma co być zbyt surowym dla naszych

9. John pisze:

Dobry mecz, bardzo cenne 3 punkty.
    To już minimum 6 punktów przewagi nad Rakowem,5 nad Lechią,zachowana przewaga nad Pogonią.
    Proste błędy w obronie, nieskuteczność Lecha bo mecz powinien być wygrany na dużo większym spokoju.
    Skorża nie pomógł to zmianą Murawskiego,ale wszyscy chyba pomyśleli,że mecz jest wygrany,i nic Lechowi nie grozi.
    Słaby Ishak,Tiba po przerwie.

• Lawyer pisze:

Murawski mógł mieć jakiś problem bo pod koniec pierwszej połowy został nieprzyjemnie sfaulowany, podejrzewam, że to nie jego postawa zdecydowała o zmianie tylko względy zdrowotne.

10. fox pisze:

Sobiech jest jeszcze słabszy jak Ishak bo nawet jak nie strzela to coś daje w polu.Ishak na pewno strzeli jeszcze nie jedną bramę o to jestem spokojny.Co do Skórasia od początku

11. patko78 pisze:

Dobrze, że wygraliśmy. Mogliśmy wyżej i powinniśmy co najmniej 6 bramek strzelić ale znowu ta skuteczność..Tak jak kolega wyżej napisał, mecz dwóch połów ale tylko dlatego, że pierwsza połowa to totalna dominacja, pewność siebie, koncentracja, zadziorność..a w drugiej połowie piłkarze wyszli z nonszalancją, bez koncentracji z myślą, że kwestia trzeciej bramki to kwestia czasu i na leżąco to wygrają..Niestety to się zemściło i Zagłebie strzeliło na 1:2. Wtedy nie było paniki tylko bezstresowe dążenie do trzeciej bramki, która padła dosyć szybko..Przy wyniku 1:3 chłopaki znowu zlekceważyli rywala i myśląc, że już dalej będzie z górki, a Zagłebie odpuści i się położy..Nic z tych rzeczy! Przejechali się i dostali bramkę na 2:3! Przy takim wyniku było duże zdziwienie, przecieranie oczu co tu się dzieje..Piłkarze zaczęli się denerwować tym samym podejmować dziwne decyzje..Na szczęście ostatnie 15 min.weszli na właściwe tory i mieli więcej sytuacji by dobić rywala..Ten mecz to świetny materiał dla trenera jak nie należy grać, a pamiętajmy, że za tydzień o wiele cięższy mecz w Radomiu niż dziś w Lubinie..

12. radpoz pisze:

Bednarek i Tiba najsłabsi na boisku. Niepotrzebna zmiana za Murawskiego

13. Lukas pisze:

Zacznę od minusów

Ishak: Co to była? Gdyby nie Jego samolubna gra miałby przynajmniej dwie asysty a mecz byłby zamknięty już po pierwszej połowie. Ehh słaba 2
    Tiba: Co tu dużo pisać, formy jak nie było tak nie ma. Stara się ale chrzani co drugą akcję.
    Bednarek: wrócił do swojego poziomu

Przeciętnie:
    Cały blok obronny (niektórych ratują liczby i nie ma ich w minusach) i LuBega który zupełnie spuścił z tonu w grze obronnej po przerwie

Dobre zawody:
    Kamiński, Amaral, Skuraś. Robili dużo wiatru, stwarzali sytuacje. Pomimo kilku strat czy też niewykorzystanych sytuacji dali radę. Dobrze zagrał także Murawski, mam tylko nadzieję, że nie ma żadnej kontuzji gdyż obecnie prezentuje się dużo lepiej od Tiby

Najlepszy na boisku: Jesper Karlstrom: W pierwszej połowie ogarniał całą środkową część boiska. Profesor. W drugiej podobnie jak cała drużyna obniżył loty ale dla mnie zawodnik meczu