Wasze oceny za mecz z Zagłębiem

Jakub Kamiński (średnia ocen: 4,05) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Zagłębiem Lubin. Zaraz za nim byli Joao Amaral (4,03) oraz Jesper Karlstrom (3,92). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Filip Bednarek (średnia ocen: 1,97). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania.Filip Bednarek
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 46,5%
Średnia ocen: 1,97

Alan Czerwiński
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 45,2%
Średnia ocen: 3,53

Bartosz Salamon
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 48,6%
Średnia ocen: 3,27

Antonio Milić
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 50,9%
Średnia ocen: 3,89

Barry Douglas
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 41,2%
Średnia ocen: 2,91

Jesper Karlstrom
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 49,6%
Średnia ocen: 3,92

Radosław Murawski
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 48,4%
Średnia ocen: 3,76

Adriel Ba Loua
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 44,2%
Średnia ocen: 3,51

Joao Amaral
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 52,4%
Średnia ocen: 4,03

Jakub Kamiński
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 48,4%
Średnia ocen: 4,05

Mikael Ishak
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 41,9%
Średnia ocen: 2,21

Rezerwowi:

Pedro Tiba
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 37,2%
Średnia ocen: 1,99

Nika Kvekveskiri
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 51,9%
Średnia ocen: 2,61

Michał Skóraś
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 48,9%
Średnia ocen: 3,68

Dani Ramirez i Artur Sobiech grali za krótko, by byli poddani ocenieTrener Maciej Skorża (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

3 – 45,8%

Poziom meczu Zagłębie – Lech 2:3

4 – 51,3%

Sędzia meczu Damian Kos (Gdańsk)

4 – 42,3%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

70,1% – Lorenco Simić

Skład Lecha Poznań w meczu z Zagłębiem Lubin:

Bednarek – Czerwiński, Salamon, Milić, Douglas – Karlstrom, Murawski (46.Tiba) – Ba Loua (74.Skóraś), Amaral (74.Kvekveskiri), Kamiński (90+3.Ramirez) – Ishak (90.Sobiech).

Od najlepszego do najsłabszego:

4,05 – Kamiński
4,03 – Amaral
3,92 – Karlstrom
3,89 – Milić
3,76 – Murawski
3,68 – Skóraś
3,53 – Czerwiński
3,51 – Ba Loua
3,27 – Salamon
2,91 – Douglas
2,61 – Kvekveskiri
2,21 – Ishak
1,99 – Tiba
1,97 – Bednarek

Ramirez (bez oceny)
Sobiech (bez oceny)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

7 komentarzy

 1. Pawel68 pisze:

  Oceny wg mnie odzwierciedlają to co się działo?!Na gwałt potrzebujemy bramkarza,żeby marzyć o MP!!!

 2. Krzysztof pisze:

  Jednak reakcja ma racje odnośnie wystawianych ocen. One są po prostu z dupy!!

 3. paj2 pisze:

  Łaska kibica na pstrym koniu jeździ, mamy swoich ulubieńców, patrzymy przez pryzmat naszych obaw (2:0 to niebezpieczny wynik, ciężki teren w Lubinie). Tydzień temu Bednarek top, dzisiaj dno. Po meczu z Pogonią Tiba MVP, a dzisiaj chcielibyśmy go żegnać. Wystarczyło strzelić zamiast w porzeczkę czy słupek do bramki i odbiór wszystkich zawodników byłby zupełnie inny. Część graczy dostała oceny jakbyśmy przegrali.
  W Lubinie straciliśmy dwie bramki i większość kibiców tu piszących jednoznacznie wskazała, że winnym jest Filip Bednarek. W przypadku drugiej z bramek zaliczył pusty przelot, ale powiedzcie mi co miał zrobić przy pierwszej. Dośrodkowanie nie kwalifikowało się do wychodzenia do niego, dodatkowo uderzenie po koźle w górny róg. Dziękuję. Co zaś się tyczy obydwu bramek to proszę zwróćcie uwagę co robi Barry, tak jak go lubię tak uważam, że jest co najmniej współwinnym utraty obydwu, a pierwsza to ewidentnie na jego konto. Dlaczego stał z tyłu krytego zawodnika ? Odnosząc się do ocen obydwu ww. Panów moim zdaniem powinny być odwrotne, a jeśli nie to przynajmniej zbliżone.
  Chciałem też słówko o Tibie, który został głównym winowajcą naszej słabej (czy aby na pewno?) gry w drugiej połowie. Straciliśmy dwie bramki po raz drugi w tym sezonie, po indywidualnych błędach przy obronie rogu, a nie po akcji od środka boiska za które w głównej mierze odpowiedzialny jest Tiba. Dzisiaj obejrzałem kulisy meczu i w ostatniej minucie filmu jest ujęcie z szatni. Moim zdaniem Tiba stoi z opatrunkiem na kolanie. Jako powód jego nieobecności poprzednio podawano kontuzję ale również domniemywano „rozmowę” z Trenerem. Ten obrazek raczej wskazuje na odniesioną kontuzję, a wejście w drugiej połowie to wprowadzanie zawodnika po kontuzji przy korzystnym wyniku. Dodam, że w mojej ocenie jednego z kluczowych zawodników. Dlatego uważam, że ocena Tiby jest wyjątkowo niesprawiedliwa.
  Przy okazji ocen chciałbym dodatkowy plusik dla Trenera za odbudowanie Alana i nie chodzi mi tutaj o podnoszenie kwalifikacji czy motoryki tylko sferę psychiczną – w porównaniu do początku sezon to inny człowiek nareszcie znowu żyje z drużyną i cieszy się z jej sukcesów.

  • Pawel68 pisze:

   Nie zgodzę się z oceną Bednarka.Może 2 mecze wybronił.Ale na przedpolu to jest katastrofa jak gra!Jak trafią w niego to obroni!Zostawiłbym go na 2,3 bramkarza do budowania atmosfery i Polak związany z Kolejorzem!My potrzebujemy kompletnego zawodnika do spełnienia marzeń!VDH nie jest nic lepszy od Bednarka.Ma też spore ograniczenia!?

  • Michu73 pisze:

   Kolego, bardzo rozsądna ocena odnośnie Tiby. W pełni się z Tobą zgadzam. Wcześniej reagowałem na te negatywne oceny wynikające z braku zrozumienia roli zawodnika w jakiej stawia go w chwili obecnej trener. Dodatkowo, o czym tez pisałem, moim zdanie Skorza go niszczy. Niestety obserwując rozwój sytuacji, wszystko to się sprawdza, co mnie bardzo smuci. Jeżeli Skorza da nam trofea, oczywiście obroni każda swoją decyzję, ale jeżeli tak nie będzie, będę pierwszym który będzie po nim za to jechał. Tak jak Żuraw załatwił nam Amarala, tak Skorza idzie ta sama droga z Tibą. Co do Bednarka, krótko i zwięźle – to nie bramkarz na pierwszy skład co niestety udawadnia.

 4. 100h2o pisze:

  Obiektywnie tylko przy DRUGIEJ bramce dla Miedziowych Bednarek mógł COŚ zrobić. Tak jak i ci co w tym tłoku grali w ping ponga z piłką ( np Douglas, Milić czy najmniej Karlstroem- oni byli centymetry od piłki która zresztą odbiła się od Barrego). Tak patrząc spokojnie 60%Bednarek, reszta po 15-20%. Dziwne jest jednak, że „lecicie na Bednarka” za 1 bramkę. Fajnie zagrany róg, Karstroem za niski, Milić nie doskoczył/nie sięgnął piłki (bywa była za wysoko) , ale Douglas wyrażnie „krył plecy” strzelca bramki , a jak widać na powtórkach za nim NIKOGO KOMPLETNIE NIE MA. I to tak na ładne kilka naście metrów ! Krył powietrze i tyle i tu oczywista wina Douglasa. Zresztą wygrali więc to czepianie się i tyle. Nie był akurat najsłabszy w tym meczu co pokazują zresztą notowania ( najgorsze – Tiba, Ishak, Kvekveskviri). Bednarek wcale od nich nie gorszy !-

Dodaj komentarz