XII Plebiscyt Kibiców Lecha Poznań – Oddaj swój głos w 25 kategoriach. Oceń 2021 rok

2021 rok był szalony. Kolejorz po fatalnej wiośnie i notowaniu wielu najgorszych pass w XXI wieku na koniec sezonu 2020/2021 zajął dopiero 11. pozycję. Po nudnym, najdłuższym od 13 lat lecie drużyna Lecha Poznań zmieniła się o 180 stopni plasując się na koniec jesieni na 1. miejscu w tabeli po raz pierwszy od 2008 roku. Przede wszystkim nowy-stary trener Maciej Skorża popchnął klub do przodu, a teraz zimą każdy kibic z dużym optymizmem, wiarą i nadzieją może czekać na przyszły 2022 rok, w którym Lech Poznań będzie obchodził swoje 100-lecie. Zanim odkreślimy mijające miesiące grubą kreską czas ocenić 2021 rok biorąc udział w XII edycji Lechowego plebiscytu KKSLECH.com.Podobnie jak to miało miejsce w 11 poprzednich latach znów można oddawać głosy w kategoriach, które cieszyły się sporym zainteresowaniem internautów. W 9 ostatnich latach Lechowy plebiscyt KKSLECH.com składał się z 25 zagadnień i tym razem oczywiście jest tak samo. W plebiscycie 2021 w porównaniu z tym za 2020 rok są nowe kategorie.

W plebiscycie głosować można przez 3 tygodnie – od środy, 22 grudnia od godziny 00:00 aż do wtorku, 11 stycznia do godziny 23:59. W każdym pytaniu jest pięć możliwości do wyboru, ale tradycyjnie zaznaczyć można tylko jedną. Wyniki Lechowego plebiscytu będą ogłaszane identycznie jak w poprzednich latach, czyli częściami i po kolei począwszy od środy, 12 stycznia. Do tego czasu rezultaty są niewidoczne dla głosujących. Wszelkie pytania w sprawie plebiscytu można zadawać w komentarzach.

Żeby wziąć udział w plebiscycie za 2021 rok należy oddać swój głos w każdej z poniższych kategorii i kliknąć na samym dole na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji głosowania tylko w pojedynczych kategoriach. Po prawidłowym oddaniu głosów w miejscu formularza z plebiscytem wyświetli się stosowny komunikat. W razie problemów z wyświetlaniem plebiscytu na smartfonach obróć go poziomo. Linki do multimediów przydatnych do przypomnienia sobie goli (kategoria 12) znajdują się poniżej.

Kategoria 12:

> Gol Skórasia
> Gol Salamona
> Gol Douglasa
> Gol Ishaka
> Gol KvekveskiriegoXII Plebiscyt Kibiców Lech Poznań KKSLECH.com – Zagłosuj w 25 kategoriach! Oceń 2021 rok

UWAGA! W razie problemów z wyświetlaniem plebiscytu na smartfonie odwróć ekran poziomo> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

19 komentarzy

 1. Mateusz92 pisze:

  Już przy pierwszej kategorii mam problem:) trzeba będzie przez jakiś czas pomyśleć nad odpowiedzią w niektórych kategoriach.

 2. Wamp pisze:

  Jedyne co dziwi to pisanie o transferach tylko w kategorii nieściągnięcia bramkarza jakby na 22.12.2021 to właśnie od ściągnięcia bramkarza miało wszystko zależeć i zmienić Lecha.

  • Noe pisze:

   Akurat jesienią bramkarze nad wyraz dobrze się prezentowali. Dyskusja o nich na ten moment jest nużąca. Uważam, że są oni niedoceniani, szczególnie Bednarek. A na pewno pod formą okazali się być „najlepsi” jak Barry, Tiba czy Sobiech (może z braku minut na boisku). Może więc potrzebujemy napastnika bardziej niż bramkarza?

   • 100h2o pisze:

    Masz rację co do bramkarzy. Na razie szkoda prądu.
    Co do Sobiecha/Baturiny. Ciekawe że ich ustawiłeś razem. I ciekawe, że ludzie wołają „by zabierał innym tlen na boisku”. Podobne „minuty” grywa Marchwiński, a lecą na niego gromy. A podobnie nieporadny jak Marchewa (chwalony np przez Ishaka) Artur Sobiech „dostaje votum zaufania” i co chwila czytam „by dostał szansę”.. To może dać minuty Pacławskiemu? Ci co go widzieli np w PPolski zgodzą się, że to przytomny piłkarz i chyba POTRZEBUJE bardziej minut niż taki kloc Sobiech . Który oprócz wieku/niby doświadczenia , nie za wiele ma do zaoferowania. Ot „słup w polu karnym” z przeszłością gry w PoloWawa,Ruchu,Lechii i Niemczech, Turcji (w Polsce rozegrał 126 meczów strzelając przez te polskie 7 sezonów 34 bramki). Czyli teraz grając (np na wiosnę grając jak leci strzeliłby max 4-5 bramek!). Czyli byłby „deficyt” tych 5-6 bramek patrząc na Ishaka (gra 1,5 sezonu a w lidze ustrzelił już 22 bramki).

 3. Kosi pisze:

  Przez dobrą jesień jest kilka trudnych wyborów, szczegolnie indywidualnych. Amaral? Kaminski? Karlstroem? mozna by glosowac na wszystkich, kazdy zasluzyl

 4. Sapuaro pisze:

  Sporo pytań, gdzie najchętniej zaznaczyłbym 3-4 z 5 odpowiedzi, pewnie wyniki będą na styku.

 5. kri$$ pisze:

  też mam problem z wyborem w kilku kategoriach. Bede rzucał kostka do gry :)

 6. Max Gniezno pisze:

  Rok 2021 to dla kibiców Lecha rollercoaster emocji . Wiosna przypominała jazdę w górę z zaciągniętym hamulcem , początek jesieni zjazd na pełnych obrotach w dół , końcówka roku w dalszym ciągu do przodu ale jakby z zapiętymi pasami i oglądaniem się w lusterka.
  Dlatego ciężko jest o wybór w niektórych kategoriach.
  W najładniejszej bramce zabrakło mi rajdu Kamińskiego przez 3/4 boiska zakończonego golem.

 7. MARCINzKALISZA pisze:

  Na niektóre pytania ciężko odpowiedzieć. Bo jest tylko możliwa jedna odpowiedź i ciężko wybrać :).
  Np. pytanie 22. ,,Rzecz która najbardziej ucieszyła Cię w 2021 roku”. No są dwie rzeczy które mnie ucieszyły to powrót na ławkę trenerską Macieja Skorży a co za tym idzie realna walka o dublet.

 8. Grossadmiral pisze:

  Sorry w niektórych odpowiedziach musiałem zaprzeczać samemu sobie względem innych pytań :) Kamyk z Amaralem super jesień ale z drugiej cały rok to amaral by odpadł a kamyk wiosna mocno srednia a z trzeciej Karlstrom praktycznie cały rok równa solidna forma więc każdego w jakiś sposób w odpowiedzi chciałem wyróżnić

 9. Erwin pisze:

  Jak co roku chciałoby się zaznaczyć więcej niż jedną opcję, co daje do zastanowienia i w sumie faktycznie można by rzucać kostką.

  • Pawelinho pisze:

   Dokładnie. Też miałem ochotę zaznaczyć kilka odpowiedzi dlatego fajnie byłoby jakby ta opcja pojawiła się w kolejny plebiscycie bo szczególnie przy niektórych kategoriach aż prosi się o przynajmniej dwie, a nie jak obecnie tylko jedną.

   • Noe pisze:

    Może zmiana formy Plebiscytu na taką, w której daje się za głos w kategoriach od 5 do 1 punktu?

   • Pawelinho pisze:

    Bardziej taki jak jest w obecnej formie, ale z możliwością większego wyboru.

 10. ArekCesar pisze:

  Nie zapisywałem co zaznaczyłem. Za chwilę nie będę pamiętał co typowałem, bo niemal przy każdym pytaniu się wahałem. Często jest Amaral, Karlstroem i gol Salamona mimo wszystko.

 11. fox pisze:

  Ja miałem problem przy pytaniu numer 13.W końcu postawiłem na powrót Skorży ale myślałem też nad formą Amarala i metamorfozie Kamyka .Trochę w cieniu jest dobra postawa rezerw no bo to jednak tylko rezerwy ale była to też spora niespodzianka na plus .W końcu na coś trzeba było postawić więc postawiłem na Skorżę.Trochę problemów było też przy pytaniu 7 no bo najlepszy transfer to kto Milić,Karlstrem Rebocho Salomon wszystki się sprawdziły ostatecznie postawiłem na Rebocho ale chyba tylko dlatego że przyszedł najpóźniej.

 12. Michu73 pisze:

  Amaral zawodnik roku, Milic najlepszy obrońca, transfer i największy progres przy Skorzy, na pewno rola trenera Skorzy bardzo ważna (przygotowanie taktyczne do każdego meczu, ewentualnie korekty w trakcie meczu w razie potrzeby) i nastawienie, w końcu (!) na sukces sportowy właściciela/zarządu w tym jubileuszowym roku. Pierwsze miejsce na zimę, które bardzo cieszy, tylko potwierdza to o czym od dawna tutaj piszę/piszemy tzn. spokojnie stać tę drużynę na to, aby bez napinki rok rocznie bić się o trofea i je w Polsce zdobywać oraz walczyć i budować markę w Europie. Rutek ma na to kasę, aby walczyć nawet o ligę mistrzów ale obawiam się, ze ten rok będzie wyjątkowy tzn. nawet jak uda się coś zdobyć to na kolejne trofea poczekamy lata i wrócimy do bylejakości ostatnich kilku sezonów ale oczywiście chciałbym bardzo się mylic i może coś w tej głowie Rutkowskiemu się przestawiło i ten sezon rozpocznie „złoty okres” w historii klubu czego sobie o nam wszystkim życzę. Tylko KOLEJORZ!

 13. inowroclawianin pisze:

  W niektórych przypadkach ciężko było wybrać jedną odpowiedź, szczególnie w tej drugiej części ankiety.
  To był bardzo trudny rok w Lechu, bardzo urozmaicony, ciężki dla kibiców, niestety po raz kolejny. Plus jest taki, że tym razem pojawiła się nadzieja i oby nie została znów zmarnowana przez tego co zawsze.